Dodaj do ulubionych

Udzielę wsparcia podczas pisania pracy dypl/zalicz

07.11.15, 16:29
Pomagam od ponad 10 lat przy pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, licencjackich, podyplomowych), zarówno teoretycznych, jak i badawczych, a także prac zaliczeniowych, prac maturalnych, artykułów, recenzji, referatów, itp.
Udzielam również pomocy w takich czynnościach, jak na przykład redagowanie ważnego pisma/dokumentu.
W zakresie mojej działalności jest:
- pomoc w wyborze tematu pracy,
- pomoc w przygotowaniu planu pracy,
- pomoc w przygotowaniu bibliografii,
- pomoc w przygotowaniu rozdziałów teoretycznych i badawczych (m.in. propozycja narzędzi i metod badawczych, pomoc w zaprezentowaniu wyników badań),
- sprawdzenie materiału pod względem stylistycznym i merytorycznym,
- pomoc w dotarciu do fachowej literatury.
Wsparcie dotyczy przede wszystkim dziedzin tj. pedagogika, psychologia, socjologia, administracja, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami ludzkimi, logistyka, marketing. Jeśli potrzebujesz pomocy w innej dziedzinie – napisz z zapytaniem – być może będę w stanie również pomóc ;)
Zapraszam do współpracy – e-mail: uslugiedukacyjne@tutanota.com
Obserwuj wątek
    • makowski1990 Polecam pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli pisanie prac 16.12.15, 22:39
      Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace magisterską, która mi napisali, polecam gdyz wiem ze nie jest łatwo znaleźć dobry serwis a ogłoszeń jest pełno i trzeba uważać bo łatwo sie naciac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka