Dodaj do ulubionych

Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz

07.12.15, 12:40
Cześć!

Czy uczestniczyłeś kiedyś w wystąpieniu Ewy Wilmanowicz?
Podobało Ci się? A może nie mogłeś dotrzeć?:)
Nic straconego - zapraszamy Cię na ostatnie w tym roku szkolenie: "Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz".

Z początkiem 2016 roku wielu z nas, kolejny raz poczyni postanowienia noworoczne, jednak by zacząć nowy etap, trzeba zamknąć poprzedni. Podczas 2 h spotkania dowiesz się jak podsumować mijający rok, wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jakie niezrealizowane postanowienia warto przełożyć na kolejny rok, jakie anulować, a jakie spełnić jeszcze teraz. Ewa Wilmanowicz podpowie jak z nową siłą i energią wejść w kolejny rok i jak zaplanować postanowienia, by ich w końcu dotrzymać. Wszystko to w lekkiej, humorystycznej formie w pięknym miejscu i świetnym towarzystwie.

Na szkolenie zapraszamy 17 grudnia o godzinie 16:30 - Hotel Bulwar (ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń). Przewidziana jest także przerwa kawowa.

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1081581165185922/

Liczba miejsc jest ograniczona.
Bilety w cenie 30 zł dostępne są tutaj: brands-secret.evenea.pl/

Zapraszamy serdecznie!
Joanna Jankowska
Obserwuj wątek
    • makowski1990 Polecam pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli pisanie prac 16.12.15, 22:30
      Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forum, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylkko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace, która mi napisali

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka