Dodaj do ulubionych

Pomoc w pracach mgr licencjackich, zaliczeniowych

05.11.19, 15:12
Solidnie, rzetelnie i skrupulatnie napiszę Twoją pracę
licencjacką czy też magisterską z dziedziny administracji i prawa - cały
zakres. Inne dziedziny - zarządzanie, fizjoterapia - do uzgodnienia. Więc jeśli kończysz taki kierunek i potrzebujesz pomocy,
pisz: ana9942@gazeta.pl
Dodatkowo dostaniesz ode mnie ksero materiałów (książek, artykułów,
czasopism, ustaw itp.) z których będę korzystać pisząc Twoją pracę.
UWAGA! Korzystam głównie z
literatury naukowej! Daję gwarancję na plagiat.
Obserwuj wątek
  • ana9942 Re: Pomoc w pracach mgr licencjackich, zaliczenio 02.01.20, 20:59
   Zapraszam do kontaktu
  • opracowanianaukowe Re: Pomoc w pracach mgr licencjackich, zaliczenio 12.10.22, 12:03
   Oferuję profesjonalne opracowania naukowe z różnych dziedzin nauki, autorskie i wykonane na wysokim poziomie technicznym. Podejmuję się zleceń z następujących dziedzin:
   - politologia
   - socjologia
   - pedagogika
   - resocjalizacja
   - administracja
   - zarządzanie
   - medycyna
   Realizacji wzorów prac dyplomowych z tak szerokiego zakresu naukowego jest wynikiem wieloletniego doświadczenia. Nie kuszę cenami, nie oferuję promocji - każdego roku poprawiam pracę napisane okazyjnie etc.

   Zapraszam do kontaktu: tekstynaukowe@interia.pl

   Gwarantuję jasne zasady współpracy, ratalny system opłat, brak plagiatu, różnorodność wykorzystywanych źródeł, dyspozycyjność.

   Zachodniopomorskie: Szczecin, Kamień Pomorski, Świnoujście, Goleniów, Międzyzdroje, Gryfice, Nowogard, Gryfino, Chojna.

   PISANIE PRAC LICENCJACKICH MAGISTERSKICH DOKTORSKICH I ZALICZENIOWYCH
  • opracowanianaukowe Re: Pomoc w pracach mgr licencjackich, zaliczenio 16.10.22, 17:33
   Zasady pisania prac dyplomowych na studia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Przejrzyste i uczciwe warunki współpracy (dyspozycyjność, ratalny sposób rozliczania się, elastyczność): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/zasady-pisania-i-wspopracy.html

   Prace licencjackie magisterskie i doktorskie z różnych dziedzin i na różne tematy (zarówno teoretyczne jak i badawcze) wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/prace-licencjackie-magisterskie.html bez plagiatu, na temat, z zachowaniem wysokich standardów prac naukowych.

   Pisanie wzorów prac zaliczeniowych i prezentacji multimedialnych na różne tematy i z różnych dziedzin nauki: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/prace-zaliczeniowe-prezentacje.html Bez plagiatu: eseje, rozprawki, felietony, streszczenia, analizy, referaty i prezentację z animacjami, grafikami i dźwiękiem.

   Profesjonalny antyplagiat (likwidowanie plagiatu - gruntowne przeredagowanie tekstu) i poprawianie prac dyplomowych w zakresie merytoryki, uzupełnienia pozycji bibliografii, języka, edycji tekstu: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/antyplagiat-korekta-poprawa-prac.html

   Profesjonalne pisanie pism urzędowych i sądowych - szybko, tanio i profesjonalnie (zdecydowanie za niższą stawkę niż radca prawny lub adwokat): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/podania-pisma-urzedowe.html Wykonuje: podania, wypełniam wnioski, pozwy, apelacje, skargi i odwołania, życiorysy, listy motywacyjne. Tworzone dokumenty mogą być adresowane do: sądów (rozwodowych, karnych, administracyjnych) i różnych urzędów (Opieka Społeczna, organy administracji, samorządy).

   Pisanie i wzory tradycyjnych listów miłosnych (a nawet erotycznych) i różnego rodzaju wyznań emocjonalnych związanych z głębszymi przeżyciami rozterkami: wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/listy-miosne-wyznania.html Pomoc w ubraniu w słowa miłosnego wyznania (proza i poezja).

   Pisanie mów pogrzebowych, pożegnalnych i innych okolicznościowych mających na celu podkreślenie poważnej, podniosłej atmosfery i wyrażenie głębszych emocji (smutek, radość, wdzięczność, życzenie pomyślności etc.): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/mowy-pogrzebowe-okolicznosciowe.html

   Duży zbiór przykładowych prac licencjackich magisterskich doktorskich i zaliczeniowych (bez plagiatu, z różnych dziedzin nauki): wzorypracnaukowych.blogspot.com/2022/10/przykady-wykonanych-opracowan-naukowych.html Zakres naukowy opracowań: administracja i zarządzanie, resocjalizacja, pedagogika, socjologia, politologia, medycyna i pielęgniarstwo, prawo, filozofia, ekonomia, psychologia.

   Zachodniopomorskie: Koszalin, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Rewal, Świnoujście, Szczecin, Chojna, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Pyrzyce, Gryfino, Police.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka