Dodaj do ulubionych

Pisanie prac licencjackich, magisterskich

01.02.21, 21:35
Dzień dobry,
oferuję swoją "pomoc" przy pisaniu prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Ukończyłam studia magisterskie w Szkocji a obecnie jestem doktorantką w Warszawie. Mam doświadczenie w pisaniu prac i wszystkie prace, które wychodzą ode mnie pomyślnie przechodzą antyplagiat (również ten nowy).
Jest to pełna usługa wraz z formatowaniem pracy do wymogów edycyjnych uczelni.

Zapraszam do kontaktu mailowego celem ustalenia szczegółów: dar.korczynska@gmail.com
Obserwuj wątek
  • darnok12zzz Re: Pisanie prac licencjackich, magisterskich 03.06.21, 13:59
   Warto sprawdzić pracę dyplomową pod kątem zawartości plagiatu za pomocą antyplagiatu ze strony rapidus.org
  • opracowanianaukowe Re: Pisanie prac licencjackich, magisterskich 10.10.22, 18:38
   Oferuje profesjonalne opracowywanie tekstów naukowych pod wzory prac licencjackich, magisterskich, doktorskich z różnych dziedzin:
   - socjologia
   - pedagogika
   - politologia
   - zarządzanie
   - medycyna
   - ekonomia
   - administracja

   Pomogę na każdym etapie kształcenia - wszystko wyjaśnię, doradzę, omówię. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem: tekstynaukowe@interia.pl

   Nie jestem studentem dorabiającym sobie pisaniem, lecz opracowywaniem tekstów naukowych zajmuje się od ponad 10 lat. Nie oferuję promocji ani nie kuszę niskimi cenami. Zapewniam natomiast:
   - autorskość opracowywanego tekstu (brak plagiatu - bez względu na system)
   - wysoki poziom opracowanego tekstu
   - jasne zasady współpracy
   - ratalny system opłat
   Zachodniopomorskie: Szczecin, Świnoujście, Kamień Pomorski, Goleniów, Międzyzdroje, Gryfice, Nowogard, Gryfino, Chojna, Pyrzyce, Stargard Szczeciński.
  • naukapisaniaprac Re: Pisanie prac licencjackich, magisterskich 15.11.22, 11:14
   Przygotowujemy opracowania naukowe na zlecenie z następujących dziedzin:
   PRAWO (w tym m. in. prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo międzynarodowe publiczne, podatkowe, konstytucyjne, budowlane, medyczne i inne)
   ADMINISTRACJA (w tym m. in. administracja publiczna, prawo samorządowe, postępowanie samorządowe, poszczególne ustawy z zakresu szeroko pojętej administracji)
   BEZPIECZEŃSTWO (w tym m. in. bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie kryzysowe)
   ZARZĄDZANIE
   Nasze prace pisane są w oparciu o aktualny stan prawny, najnowszą literaturę, a także bogate orzecznictwo sądowe. Każdy praca jest przygotowywana na indywidualne na zlecenie Klienta.
   Praca ma charakter opracowania naukowego przygotowanego na indywidualne zlecenie Klienta. Jest wyłącznie praca wzorcowa.
   pisanie prac z prawa, pisanie prac magisterskich z prawa, pisanie prac magisterskich prawo i administracja, pisanie prac licencjackich z prawa, pisanie prac licencjackich prawo i administracja, pisanie prac z bezpieczeństwa, pisanie prac magisterskich z bezpieczeństwa, pisanie prac licencjackich z bezpieczeństwa, pisanie prac z zarządzania, pisanie prac magisterskich z zarządzania, pisanie prac licencjackich z zarządzania, pisanie referatów prawo, pisanie referatów z prawa i administracji, pisanie prac zaliczeniowych z prawa, pisanie prac zaliczeniowych z administracji, pisanie zaliczeniówek prawo i administracja, prace kontrolne i prace semestralne z prawa, kazusy.
   Oferujemy pomoc studentom studiów magisterskich, licencjackich, podyplomowych.
   W mailu prosimy o podanie tematu pracy, czasu realizacji, ilości wymaganych stron, wytycznych, ewentualnie planu pracy.
   Zapraszamy do współpracy
   pisanie prac z prawa, pisanie prac magisterskich z prawa, pisanie prac magisterskich prawo i administracja, pisanie prac licencjackich z prawa, pisanie prac licencjackich prawo i administracja, pisanie prac z bezpieczeństwa, pisanie prac magisterskich z bezpieczeństwa, pisanie prac licencjackich z bezpieczeńswa, pisanie prac z zarządzania, pisanie prac magisterskich z zarządzania, pisanie prac licencjackich z zarządzania, pisanie referatów prawo, pisanie referatów z prawa i administracji, pisanie prac zaliczeniowych z prawa, pisanie prac zaliczeniowych z administracji, pisanie zaliczeniówek prawo i administracja, prace kontrolne i prace semestralne z prawa, kazusy.
   Telefon: 690 191 340
   E-mail: twojaedukacjaprawna@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka