Dodaj do ulubionych

Pierwszy prywatny akademik w Bydgoszczy

18.05.23, 22:56
Szukasz idealnej inwestycji w bezobsługową nieruchomość?

Jestem oficjalnym przedstawicielem pierwszego w Bydgoszczy prywatnego akademika i serdecznie zapraszam do zapoznania się z Central Campus. Sektor prywatnych akademików jest najszybciej rozwijającym się wśród nieruchomości w Polsce, a lokale w innych prywatnych akademikach w dużych miastach akademickich są zarezerwowane już na kilka lat do przodu, co daje gwarancję wysokiej stopy zysku!

Oferujemy 108 niezależnych lokali mieszkalnych w cenie już od 176 000 zł, wraz z wieloma udogodnieniami, które zaspokoją potrzeby studentów. Ponadto dzięki lokalizacji w pobliżu uczelni, miejsc rozrywkowych i bardzo dobrej infrastrukturze komunikacyjnej, Central Campus jest idealnym miejscem nie tylko do nauki, ale i wypoczynku dla swoich lokatorów.

W budynku znajdują się trzy rodzaje lokali: lokal z balkonem, lokal bez balkonu oraz lokal z antresolą, która wydziela osobną strefę sypialnianą. W każdym z nich znajduje się miejsce na aneks kuchenny oraz przestronna łazienka. Przy zakupie do wyboru są trzy standardy wykończenia: deweloperski, standard wykończony oraz ,,pod klucz”.

Dlaczego Central Campus jest inwestycją bezobsługową? Grupa Simple oferuje kompleksowe usługi, w tym opracowanie strategii, weryfikację potencjalnych najemców oraz terminowe pobieranie czynszu.

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!Tomasz Kowalski
🪪ul. Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz
📱 +48 500 002 055
✉️ tomek@simpledom.com.pl

Maciej Kujawski
🪪ul. Jagiellończyka 6, 87-100 Toruń
📱 +48 883 982 661
✉️ biuro@inlok.pl

🌐centralcampus.eu/

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka