Dodaj do ulubionych

Eliminacje do V GMP w Bydgoszcz- wstęp wolny

08.06.11, 11:50
GLAZURNICY WALCZĄ O MEDALE

Każdy glazurnik może się pochwalić układaniem płytek na płaskiej powierzchni. Nie każdy jednak może powiedzieć „glazura na bryle przestrzennej nie jest mi obca”. Temu nie najprostszemu zadaniu stawi czoła 25 fachowców z województwa kujawsko-pomorskiego.
W sobotę 18 czerwca br. odbędą się eliminacjach do V Glazurniczych Mistrzostw Polski. Organizatorem jest Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, reprezentujące 32 tysiące glazurników, z czego ponad 1,5 tysiąca z województwa kujawsko-pomorskiego.
Zawody odbędą się na terenie sieci handlowej w Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej 5. Pozwolą one wyłonić najlepszych fachowców z całego województwa, którzy wezmą udział w ogólnopolskich finałach podczas targów BUDMA w Poznaniu.
Impreza ma charakter otwarty. Goście będą mieli okazję obserwować pracę wykonawców i nawiązywać kontakty z mistrzami glazurnictwa. Oprócz tego zwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami i technologiami, związanymi z układaniem płytek na balkonie, tarasie i w łazience. Całość uatrakcyjnią konkursy z nagrodami oraz praktyczne pokazy mistrzów glazurnictwa.
Zapraszamy fachowców z branży, inwestorów oraz rodziny z dziećmi. Wstęp wolny! Impreza rozpocznie się o godzinie 10tej i potrwa do 18stej.

Więcej informacji o Imprezach na www.pzp.org.pl lub e-mail monika.wiech@pzp.org.pl

Zainteresowany?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka