Dodaj do ulubionych

tani i dobry fotograf ślubny

24.09.13, 09:17
Czy ktoś z Torunian korzystał z usług Kt Studio fotografia ślubna Bydgoszcz?
Jesteśmy na etapie poszukiwań, nie ukrywam, że cena gra ogromna rolę w naszym ostatecznym wyborze, a w tym przypadku i cena i zdjęcia urzekły. Jeśli ktoś korzystał będziemy wdzięczni za opinie a jeśli to możliwe jakieś fotki na prv

Obserwuj wątek
    • uncle-e Re: tani i dobry fotograf ślubny 24.09.13, 10:19
      cena znośna, niestandardowe podejście do fotografii
      www.fififi.pl/
    • bialy.murzyn Nie ma rzeczy tanich i dobrych... 24.09.13, 10:46
      ... biedronka poczyniła potworne szkody w mentalności konsumenckiej polaków...
    • krzyto48 Re: tani i dobry fotograf ślubny 19.11.13, 09:34
      Torunianie korzystają raczej z fotografia ślubna Toruń. Pewnie wiesz, jak to jest między Toruniem a Bydgoszczą i nie chodzi tylko o żużel. Pozdrawiam, fotograf Toruń
    • krzyto48 Re: tani i dobry fotograf ślubny 28.11.13, 12:59
      Niezła autoreklama - przyznaję. Po czym ją poznać? Po linku z anchorem. Nie lepiej było wprost napisać: tani i dobry fotograf ślubny oferuje swoje usługi? Tyle że fotografia ślubna Toruń a nie Bydgoszcz. No i wystarczy zaprosić na stronę - www.fotoreportaz.com.pl - i zdjęcia oraz ofertę cenową pozostawić ocenie potencjalnych klientów.

Pozdrawiam
      Krzysztof Kołowski - fotograf Toruń
      • Gość: Ania Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.siec.alfa.pl 28.12.13, 16:20
        Polecam www.fotoskarb.pl
        • Gość: Justyna Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.14, 07:55
          Polecam www.fotograftorun.eu
      • wiola.gw Re: tani i dobry fotograf ślubny 05.05.14, 16:21
        Ja polecam zdecydowanie firmę Majkowscy Foto & Video . Dzięki tej firmie dostałam najlepszą pamiątkę w postaci przepięknych fotografii i ślubu z mojego wesela!
        Zostawiam info do jakby ktoś chciał się zapoznać!
        www.foto-video.gdziewesele.pl/Kamerzysta/Majkowscy-Foto-Video-dwie-uslugi-w-jednej-cenie.html
        • Gość: ibis Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.14, 22:36
          "Majki", to wy już takich sposobów musicie sie chwytać, żeby pozyskać klientów? Wiadomo, że amatorszczyznę odwalacie.
        • Gość: Kolorowa Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: 158.75.205.* 15.12.14, 11:31
          A ja Majkowskich nie polecam. Zlecenia nie dokończyli, zdjęcia niewykadrowane, dużo takich, które nic sobą nie przedstawiają. Nie polecam.
    • Gość: Kamil Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.elpos.net 22.01.14, 20:19
      Polecam Studio Progresiv
      Piękne zdjęcia i bardzo konkurencyjne ceny.
      • Gość: ix66 Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.14, 22:06
        To jest kryptoreklama, bo z anchorem, a nie normalnym adresem strony. pewnie Progresiv ma cienko ze zleceniami
    • Gość: KK Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.14, 22:27
      Ściemniasz gościu, bo w pytaniu adres strony fotoszukacz jest pod anchorem. Klient tak nie pyta, pisze adres wprost, bez anchora. Żebyś skumał co to anchor, to dam przykład: fotograf Toruń to jest anchor, a adres to www.fotograftorun.eu
      No ale ja nie ukrywam, że jestem fotografem i że to moja strona. Pozdrawiam
    • Gość: Zofia Re: tani i dobry fotograf ślubny IP: *.adsl.szeptel.net.pl 11.02.14, 11:31
      Ja polecam Kamila ze Studio Progresiv.
      Pracował nam się bardZo przyjemnie.
    • jaan44 Re: tani i dobry fotograf ślubny 06.08.17, 06:02
      Polecam www.fotoreportaz.com.pl
      • najpiekniejszezakatkiwloclawka Re: tani i dobry fotograf ślubny 31.12.17, 12:14
        polecam fotografia ślubnego z Torunia Wojciech Balczewskiego Tekst linka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka