Dodaj do ulubionych

Materace Perfect Harmony na zdrowy kręgosłup

18.11.10, 13:20
Ćwiczenia,cwiczeniami,ale nie wiem czy sprawdzałyście to jak wygląda kwestia waszego snu.Tu często jest pies pogrzebany i pojawiaja sie problemy z naszym kręgosłupem.
Warto zastanowić sie nad wymiana takiego materaca,np. na magnetyczny,jak Perfect Harmony.To materac,który zapewnia nam miedzy innymi
dobre samopoczucie,skuteczną walke z bólem,szybszy wypoczynek,spokojny i regenerujący sen, a to jak wiemy jest bardzo wazne dla przeciążonego kręgosłupa.Czy ktos z Was słyszał o nim?
Obserwuj wątek
    • pikus2010 Re: Materace Perfect Harmony na zdrowy kręgosłup 19.11.10, 13:12
      Te materace zupełnie nie dla mnie.

Ja korzystam z materaca Perfect Harmony już od 1,5 roku – bardzo mi pomógł. Mało tego poznałem nawet osobiście twórcę - prof. Jerzego Stanisława Janickiego (możesz sobie poczytać na wikipedii pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Stanis%C5%82aw_Janicki ). Bardzo miły człowiek, ostatnio był nawet nominowany do Nobla! Firma robiła takie spotkania z nim . Byłem na 2 takich spotkaniach w Warszawie i spotkałem co najmniej kilkudziesięciu klientów korzystających z tych materacy.
      Dlatego uważam ,ze nie powinniśmy męczyc naszych pleców na miękkich materacach.
    • mecenas_wieslaw Re: Materace Perfect Harmony na zdrowy kręgosłup 12.12.10, 12:23
      Witam. Ja trafiłem na te materace szukając informacji o tym jak leczyć moje bóle kręgosłupa.
      Taki artykuł w sieci: www.perfect-harmony.pl/materace-perfect-harmony-regeneracja-organizmu-ulga-bolu-kregoslupa/
      Używam od miesiąca i jest mi o niebo lepiej. Trochę kosztował, ale ponoć na zdrowiu nie warto oszczędzać. W moim przypadku się sprawdziło.
      • wyspana_2 Re: Materace Perfect Harmony na zdrowy kręgosłup 13.03.12, 13:06
        Na własnej skórze (a konkretnie kręgosłupie;-) przetestowałam kilka, różnych materacy w tym lateksowy, kieszonkowy, sprężynowy i kilka innych, których nazw nie pamiętam ;-) po czym nadal wstawałam rano obolała ;-((( i wtedy kuzynka, która mieszka w Niemczech zaproponowała mi zastanowienie się nad zakupem łóżka wodnego (ona miała juz kilka lat i byłą zadowolona). Już byłam tak zdesperowana iż postanowiłam spróbować (zrozumie mnie każdy kto źle sypia i od rana chodzi połamany!!!).
        Cóż mogę powiedzieć? Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu!! Śpi się na łóżku wodnym CUDOWNIE! Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie zależnie od tego czy śpi się na plecach, brzuchu czy boku. Jest przyjemnie ciepłe, higieniczne bo nie zbierają się tam roztocza i inne syfy, 5lat gwarancji!! na materac- ogólnie same plusy!aaa po zapoznaniu się z ofertą różnych sprzedawców łóżek z materacami wodnymi, rozmowach, negocjacjach, doradztwie z ich strony wybrałam firmę www.lozkawodne24.eu i było ok. Służą pomocą, fachowym doradztwem i ogólnie są solidni jak na niemiecką firmę przystało-nie ubliżając polskim, ale wiadomo różnie to u nas bywa...Pozdrawiam i mam nadzieję iż komuś pomogę w dokonaniu wyboru ;-)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka