Dodaj do ulubionych

Jaki stół do masażu ?

24.04.15, 07:41
Poszukuję stołu do masażu - może być używany, byle w dobrym stanie. Na co należy patrzeć kupując taki stół? Otwieram gabinet i nie chciałbym kupić czegoś co będzie się gibotać.
Obserwuj wątek
    • nntg Re: Jaki stół do masażu ? 24.04.15, 11:56
      W takim razie nie patrz się jedynie na cenę ale przede wszystkim na jakość wykonania. Pacjent musi czuć się wygodnie oraz komfortowo. Wtedy jest szansa,że do Ciebie wróci na kolejne zabiegi.
      Juventas obecnie ma dobre stoły www.juventas.pl/skladane-stoly-do-masazu/ - na te porządne, droższe jest obecnie u nich promocja. My u siebie w gabinecie mamy obecnie stoły Royal. Wytrzymałe, bardzo dobre tworzywo. Powinieneś być zadowolony.
      • kasia-5050 Re: Jaki stół do masażu ? 28.04.15, 10:36
        Tak zgadzam się, komfort i bezpieczeństwo musisz zapewnić pacjentowi/klientowi ale również sobie. Jak stół? to wszystko zależy jakimi technikami pracujesz? czy mobilnie czy stacjonarnie? na wszystkie te pytania odpowiedź uzyskasz w najsolidniejszej firmie jaką znam Habys.pl , doradcy są świetni i zawsze pomogą, A kupując w Habys masz gwarancję, ze zawsze twoje wątpliwości zostaną rozwiane :) zadzwoń, podpytaj.... ja pracuje na ich produktach Panda, Medmal i stacjonarny stół w gabinecie! jestem bardzo zadowolona i myślę, że to najlepszy wybór. mam doświadczenie i zawiodłam się na innych firmach... powodzenia
    • ok-88 Re: Jaki stół do masażu ? 29.04.15, 10:52
      Jeśli chodzi o pracę w gabinecie- jesteś w bardzo dobrej sytuacji ponieważ możesz wyposażyć się w stół stacjonarny, którego nie "przebije" nawet najlepszy stół składany. Stół stacjonarny zapewni stabilność i komfort na najwyższym poziomie oraz bardzo ważną dla wygody pacjenta i masażysty elektryczną regulację wysokości. Sam wygląd stołu stacjonarnego w gabinecie robi na kliencie efekt WOW i przyciąga nowych;) Marka Aveno Life ma w ofercie proste, ale komfortowe stoły Linea V 1 w dobrej cenie. Życzę udanego wyboru- Krystian;)
    • kasia-5050 Re: Jaki stół do masażu ? 28.09.15, 09:27
      Ja Ci proponuje Habys, znajdziesz tam stoły stacjonarne terapeutyczne ale również składane do masażu mobilnego, www.habys.pl , np. Optima, zwróć uwagę na szerokość stołu, wytrzymałość i możlwość regulacji stołu pozdrawiam Justyna
    • just_rehab Re: Jaki stół do masażu ? 26.04.16, 15:41
      Zgadzam się, że Habys ma dobre produkty, ale ja osobiście jestem zadowolona z tej marki: www.bardomed.pl/Stol-rehabilitacyjny-5-cz-elektryczny-MASTER-5E-FP-Plus-z-funkcja-Pivot-i-fotela . Wygodny i dla pacjenta i dla terapeuty.
      • adamigle Re: Jaki stół do masażu ? 21.06.18, 09:29
        Popularne stały się przenośne stoły do masażu. Bardzo praktyczna rzecz swoją drogą taki składany stół. Przenośny i lekki więc dobry nawet do mobilnych usług fizjoterapii etc. :) widziałam, że tutaj są takie stoły nawet od 800zł ocean-zdrowia.pl/108-przenosne-stoly-do-masazu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka