Dodaj do ulubionych

rehabilitacja kolana w Warszawie

09.11.07, 21:28
Szukam najlepszej rehabilitacji kolana w warszawie. Miałem kilka kontuzji.
Teraz byłem u lekarza i załamałem się kazał ćwiczyć, ale nie powiedział jak.
Pomóżcie jeśli możecie.
Obserwuj wątek
    • oat Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 14.11.07, 10:45
      Polecam Ci mgr Madziarz ale musisz sam Go znalesć.Podobno ma własną
      działalność./pzdr.
    • lafar.1.pl Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 08.10.08, 20:25
      ARTROMOT .Po artroskopii,zerwaniu więzadeł w kolanie, uszkodzeniach
      stawu kolanowego proponuję do wypożyczenia szyny do ciągłego ruchu
      biernego niezbędne do szybkiej rehabilitacji ARTROMOT.
      Informacje na stronie

www.artromot.com.pl

lub tel:608 594 353

Pozdrawiam Rafał Piliński
      Medicartro.
    • mandzito Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 26.08.14, 16:51
      W kazdym razie odradzam warszawska klinike Po Urazie. Jej wlasciciel i glowny fizjoterapeuta Ernest Wisniewski skoncentrowany jest na liczeniu zyskow, a nie samopoczuciu pacjentow. To przede wszystkim ksiegowy i menedzer, ktory chce handlowac ludzkim zdrowiem na gruponie.
    • anusz_ka_sz Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 22.04.15, 12:00
      w Warszawie mogę polecić przychodnię Profemed na Bobrowieckiej 1. Trafiłam do nich na rehabilitacje po atroskopii kolana i bardzo szybko otrzymałam fachową pomoc. Konsultacja z fizjoterapeutą, a następnie dobranie odpowiednich zabiegów zgodnie z moimi potrzebami. Terminy bez problemu mogłam sobie wybierać i jak cos mi wypadło, że nie mogłam sie pojawić na wizycie nie było żadnych problemów z przełożeniem.
    • pomocowo Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 09.11.15, 12:51
      Witam . Polecam Rehabilitacje domową poMOCowo ,dojazd do pacjenta ,mili rehabilitanci , korzystne ceny a przede wszystkim świetne efekty po ćwiczeniach :) Jeśli chcesz więcej informacji możesz znaleźć ich na Facebooku ;) Rehabilitacja domowa poMOCowo .
      Pozdrawiam
    • fizjoarena Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 17.01.16, 20:34
      Zapraszamy do nas :) Specjalizujemy się w urazach ortopedycznych i dojeżdżamy bezpłatnie do domu.
      fizjoarena.pl
      tel: 533 939 299
    • garysiaa Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 04.02.16, 12:08
      idź do Przychodni Ortomasters. Mają nowoczesny sprzęt i ka,eralne warunki pracy. Rehabilitant pracuje tylko z 1 osobą. Doktorzy po badaniu USG od ręki opisują co widzą i dająwskazówki fizjoterapeutom.

polecam, łap namiary kom 534349090 www.ortomasters.pl Marina Mokotów
    • jowkakotka Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 03.10.16, 12:52
      Ja po urazie śródstopia chodziłam do Osteomedis i muszę powiedzieć że przywrócili moją nogę do stanu sprzed kontuzji. Uprawiam sport i zależało mi na szybkich efektach. Dzisiaj już moja noga jest zdrowa i powoli wracam do treningów :)
    • beti756 Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 03.10.16, 20:57
      Jak rehabilitacja w Warszawie to godna polecenia jest firma Fizjo Med Poland z panem Krzysztofem Naroszem na czele. Wykonują zabiegi manualne, po których odczułam znaczną poprawę. Ja mam do nich pełne zaufanie.
    • wiolkaklaman Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 05.10.16, 10:59
      Mój mąż chodził do Fizjomaxu po artroskopii i był bardzo zadowolony. On chodził do pani [url=http://znajdzlekarza.pl/kinga-podsiadlo/fizjoterapeuta/warszawa]Kingi Podsiadło[/url] i za każdym razem ją chwalił. Podobno dużo osób zmagających się z bólem kolan chodzi właśnie do niej, bo on tam trafił z polecenia kolegi z pracy.
      • wiolkaklaman Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 05.10.16, 11:01
        Tutaj namiary na nią : znajdzlekarza.pl/kinga-podsiadlo/fizjoterapeuta/warszawa
    • 40aneta Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 30.12.16, 10:26
      active-place.pl polecam. Byłam i sprawdziłam. Nie jest to "przemial" jak w innych placówkach. Po zajęciach moich lub dziecka zawsze piłam sobie na spokojnie kawe i dopiero wsiadałam w samochód (co nie było łatwe po zajeciach). Mój syn tez tam chodzi.
    • mikifiu Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 03.01.17, 15:11
      Hej, ja korzystałem z zabiegów na kolana na aparacie VitbergPlus. I byłem więcej nią zaskoczony efektami. A jak zobaczyłem ten film
      www.youtube.com/watch?v=MGJhwzIdC0U
      to zdębiałem. Nigdy nie spotkałem się z taką terapią osylacyjno-cylkoidalną, ale jej skuteczność mnie zaskoczyła. I to polska firma produkuje takie urządzenie od kilku lat.
      • teresa_tesia Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 18.01.17, 23:11
        ja mogę polecić Centrum Rehabilitacji Constance Care, nowoczesny sprzęt oraz profesjonalny Zespół.

Z całą pewnością i Tobie też pomogą. Podaję kontakt: constancecare.pl/
    • darekgawel Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 19.01.17, 13:46
      Możesz śmiało tutaj drmagnus.pl , badanie i potem zabiegi, dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie w domu urządzenia DR MAGNUS + zabiegi u nich w gabinecie, ale to wszystko dobierają indywidualnie
    • blondyneczka_83 Re: rehabilitacja kolana w Warszawie 19.02.17, 21:45
      Gdzie dokładnie w Józefowie? Czy zajmuje się rehabilitacją w schorzeniach neurologicznych?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka