Dodaj do ulubionych

Apel do wyborców.,.!

IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.08.11, 11:48
Do wyborców !!!
Idą wybory i nie zależnie ilu Polaków będzie w nich uczestniczyło, one będą "ważne" według tak spreparowanej konstytucji i ordynacji wyborczej. Tak samo też wygląda całe "nasze" "prawo" - bandyckie. Nie czas tu przytaczać przykładów - są codziennie, najnowsze 25.08 w programie Jaworowicz kolejny zbrodniczy przepis umożliwiający licytację mienia osoby której podpis został podrobiony i sprawczyni przyznaje się do tego jednak mienie jest licytowane - są ich tysiące, a parlamentarzyści od 22 lat dokładają nowe, coraz bardziej zbrodnicze akty "prawne". Większość z parlamentarzystów robi to bezmyślnie, pod presją twórców tych aktów. Bo takich wybieramy nie wymagając od nich nawet zwykłej pospolitej rzetelności, uczciwości, nie mówiąc o jakimś programie do wykonania w trakcie kadencji i wyliczeniu się z dokonań. ZAPOMINAMY że przecież to My jesteśmy ich pracodawcami, to My im płacimy !!! - Okazuje się że płacimy im nie za naprawę prawa, a za tworzenie bandyckiego prawa. I nie interesujemy się nim dopóki nam osobiście nie przyjdzie zmierzyć się z tą twórczością "parlamentu".
Aby w końcu przywrócić w Polsce normalność prawną parlamentarzyści muszą zrozumieć że to My jesteśmy ich pracodawcami i dla naszego, Narodowego interesu mają pracować, solidnie pracować. W tym celu powinien powstać akt prawny umożliwiający odwołanie parlamentarzysty w trakcie pełnienia kadencji gdyby zapomniał do czego jest powołany ! - Sądzę że wystarczy sam fakt istnienia możliwości opdwołania do zdyscyplinowania. parlamentarzystów. Zanim zagłosujemy na kandydatów zobowiążmy ich do przyrzeczenie że w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI zajmą się opracowaniem i legislacją tego projektu. Musimy jednak przygotować też i swój, obywatelski, oraz zebrać przynajmniej 100 tyś podpisów pod nim. Do tego potrzebna jest konsultacja z prawnikami, a może ktoś z prawników podejmie się opracowania projektu takiej ustawy. Powinniśmy to zrobić do ukształtowania się nowego parlamentu.
Proszę o pomoc, spostrzeżenia, uwagi w tym temacie wszystkich którym los Naszego Państwa leży na sercu ! - Jak również rozpowszechnienie tego tematu, dotyczy on nas wszystkich, z wszystkich opcji.
Marek Chrapan


Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka