Dodaj do ulubionych

Gdzie zorganizować imprezę firmową

04.09.12, 10:57
Gdzie w naszym regionie byliście na imprezie firmowej? Szukam oryginalnego miejsca na około 80 osób. Fajnie jak by było z basenem lub spa na listopad.
Obserwuj wątek
    • bednik Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 23.11.12, 12:35
      jeśli to aktualne koniecznie sprawdź takie miejsce SOSNOWA DOLINA pod Kielcami. Fajny ośrodek, spędzałem tam ostatnią firmową wigilie, wszystko otoczone lasem, także nikomu nie przeszkadzasz, jeśli ze skromnej imprezy firmowej zrobi się coś głębszego ;) Skontaktuj się, podpytaj, sprawdź stronę internetową, możesz nawet polecić się na tę wiadomość, może uda Ci się fajne warunki przez takie polecenie wynegocjować.

• manikamonika1 Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 08.04.19, 09:18
      www.uostrowskich.pl. Tutaj możesz zorganizować imprezę firmową. Lokal prowadzi bardzo miły i konkretny Pan Włodzimierz. Ma super pomysły na przygotowanie i poprowadzenie takiej imprezy. a spore doświadczenie w tej materii i wie co jest warte zachodu a co nie. Do tego mają szerokie menu do wyboru. Sama impreza dopracowana w każdym szczególe. Obsługa na medal jedzenie pyszne i w odpowiednich ilościach. No i lokal i okolica na wysokim poziomie. Polecam
    • ca-milla Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 30.08.19, 14:32
      Agencja eventowa która obsługuje nasza firmę www.megashow.pl zaproponowała nam w tym roku kilka propozycji takich obiektów pod nasz event firmowy. Wiadomo nie wszystkie podejdą pod taką ilość osób - po prostu nasza firma jest mniejsza. Natura SPA Siewierz, Hotel Kocierz, Hotel Młyn Jacka, Beskidzki Raj - ciekawy pod rekreację jest tez ośrodek Strzelnica w Lublińcu.
    • mirekkowk Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 09.09.19, 09:43
      Super imprezę firmową można uradzić tutaj www.uostrowskich.pl/. Pełen profesjonalizm. Lokal pierwsza klasa. Duży dobrze urządzony i wyposażony. Obsługa pierwsza klasa. jedzenie smaczne i odpowiedni podane. Robiłem tam imprezę dla klientów i byli pod wrażeniem. Polecam
    • mattiik Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 10.10.19, 10:08
      Bardzo fajnie zorganizowali imprezę firmową w tym miejscu www.modrzewiowy-dwor.pl/. Organizowałem tam imprezę i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt z właścicielem który zadbał o wszystko i dopilnował by wszystkie nasze prośby były zrealizowane. Komfortowy hotel z przestronna salą bankietową. Jedzenie przygotowali bardzo dobre, świeże i elegancko podane. Pokoje też bez zarzutu. Polecam
    • margietow Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 12.11.19, 10:40
      W Siemianowicach jest fajne centrum bankietowe - U Ostrowskich. Ostatnio tam bawiliśmy się na imprezie firmowej i było super. Duża i przestronna sala bankietowa ładnie urządzona. Super jedzenie i świetna obsługa. Bardzo duży i ładny ogród także można się świetnie bawić zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz
    • julekmulek Re: Gdzie zorganizować imprezę firmową 02.01.20, 11:10
      Fajna imprezę można zorganizować w tym miejscu www.aldan.com.pl/. Organizowałem tam imprezę firmową i spokojnie mogę ich polecić. Bardzo fajna pani menadżer - pani Kasia przypilnowała przygotowań i dopięła wszystko na ostatni guzik. Sala jest ładna i duża, jest też duży i zadbany ogród i spokojna i cicha okolica także można się bawić zarówno na zewnątrz jak i w środku. Jedzonko i obsługa pierwsza klasa. Następna impreza tez będzie w tym miejscu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka