Dodaj do ulubionych

Sekta platoników, a sekty terrorystyczne

30.07.13, 16:41
Sprawa sekty platoników (recentywistów), która nota bene jakieś 7-8 lat temu została wrobiona przez środowiska lewicowe (Racjonaliści: A. Koraszewski, M. Agnosiewicz), była stawiana wielokrotnie w śląskich prokuraturach. Jednak do tej pory policji nie udało się nikogo wsadzić do więzienia. Dlaczego? Dlaczego tyle razy śledztwa umarzano? Te pytania proszę kierować do śląskiej prokuratury i policji. Powinni się z tego wytłumaczyć, zwłaszcza, iż wiadomo, że sekta platoników jest oficjalnie kryta przez jedną z groźniejszych sekt terrorystycznych w kraju, tj. Bractwo Zakonne Himavantii (vide: pinger.pl). Z wypocin członków Himavantii wynika, iż pracownicy centrów informacji ds. sekt oraz śląska policja są chorzy psychicznie i wymyślili sobie, jakoby na śląskiej uczelni działała sekta.
Jak wiemy (źródła w internecie) sekta Himavantii zasłynęła z zapowiedzi zamordowania papieża Karola Wojtyły oraz wysadzania obiektów sakralnych na terenie kraju.
Moje pytanie brzmi: czy w tym czasie, kiedy Himavantii szykowało zamachy bombowe i zamach na Jana Pawła II, platonicy z nimi współpracowali i jaki charakter miała ta współpraca? Z wikipedii wynika, iż psychomanipulacje stosowane w Bractwie Himavantii i sekcie platoników w dużej mierze się pokrywają. Warto zapytać, czy aby czasem Himavantii nie zdradziło się z planami terrorystycznymi liderom platońskiej sekty...

Zatem raz jeszcze: jaki charakter miała i ma współpraca Himavantii z sektą platoników?

Być może na to pytanie powinni odpowiedzieć nie tylko platonicy, czyli Bogdan Dembiński (proszę zwrócić uwagę na zainteresowania tego człowieka. Pierwszą książkę jaką wydał poświęcił filozofii faszysty Heideggera, następne faszyście Platonowi - źródła w internecie "Bogdan Dembiński książki") i Andrzej Noras (specjalista od Platona i neoplatonizmu - vide: kariera Andrzeja Norasa na stronach internetowych Instytutu Filozofii). Powinni się z tego wytłumaczyć także Józef Bańka oraz Grzegorz Mitrowski, bowiem jak wszyscy wiemy, to właśnie ci panowie stworzyli na przełomie 89'/90' tajną i eksperymentalną sektę, która od pewnego czasu posiada status najbardziej groźnej i znanej sekty destrukcyjnej na świecie.
Obserwuj wątek
  • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.22, 22:10
   ”Fantaisie Impromptu”

   Tekst dedykuję mojemu ojcu, najlepszemu przyjacielowi, jakiego miałem.

   A zatem fantazja, ta, którą tak bardzo zachwycał się ów filozoficzny bożek Niemiec, Friedrich Nietzsche. Ów intelektualista, który po lekturze Charlesa Darwina, obwieścił światu „śmierć boga”? O tak, moi drodzy, wedle tych intelektualistów, bóg umarł, a wraz z nim wszystkie roszczenia religijnych fundamentalistów do władzy absolutnej. Zapytajmy zatem: czym jest w istocie kultura Zachodu, którą tak się szczycimy i zachwycamy? Czy jest ona totalitarną czapką zasłaniającą nam oczy, świat? Chyba nie. Czy jest ona kolektywizmem, który tak znakomicie opisał Gustave Le Bon w „Psychologii tłumu”?

   Nie.

   Zachodnia kultura zawsze stała na koncepcie indywidualizmu. Kiedy Ojcowie założyciele stworzyli Konstytucję dla Stanów Zjednoczonych, stało tam wyraźnie, iż każdy człowiek, indywidualność, bez względu na kolor, płeć i poglądy, ma te same prawa. Prawo do życia, zdrowia, szczęścia i godności. Czyż nie tak rozpoczyna się preambuła Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i wzorowana na niej (w części dotyczącej praw jednostki) Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej? Iż wobec prawa wszyscy jesteśmy równi, a ludzie którzy tworzą prawa mają obowiązek owym prawom się podporządkować?

   Jak to się stało, że na przełomie XIX i XX wieku rody arystokratyczne w Europie zorientowały się, iż status życia Amerykanów z klasy średniej i wyższej przewyższa ich majątki wszystkie razem wzięte? Że niby owe „potworne” i „pozbawione smaku” oraz wyższych wartości „zbuntowane masy” mają lepsze warunki życia, aniżeli król i dworzanie?

   Widocznie klasyczny liberalizm, którego nie udało się owym wspaniałym intelektualistom jak, John Locke, J.S. Mill tudzież David Hume, zrealizować w Europie, potrzebował nowej przestrzeni dla swego życia i rozwoju.

   Pamiętam tę dyskusję z moim ojcem, który otworzył mi okna na świat. Powiedział tak: „Synu, w 1994 to Niemcy zaprosili Polskę do Unii Europejskiej. To właśnie tej nacji najbardziej zależało na tym, aby wolna Polska oraz inne kraje z dawnego bloku przyłączyły się do projektu unijnego. Do 2004 roku zadaniem Polaków była zmiana prawa, a zwłaszcza prawa dotyczącego uczciwej konkurencji na wolnym rynku. Kiedy Polsce udało się zrealizować to zadanie, państwa unijne zaczęły inwestować w kraju potężne pieniądze na rozwój gospodarki. A wiesz, ile kasy Niemcy zarobili na tych inwestycjach? W najlepszym okresie od 100 do 200% czystego zysku.”

   A zatem tak. Istnieją dobre i złe kredyty. Złe kredyty to inwestycja w kokainę i kurtyzany. One nawet nie płacą podatków. Dobre kredyty to kredyty inwestycyjne, które rozwijają wolny rynek i tworzą nowe miejsca pracy. Dzięki nim państwa unijne regularnie podnoszą poziom życia obywateli. To jest właśnie „bogactwo narodów”. Pokojowe robienie wielkich pieniędzy.

   Dlaczego takie tuzy ekonomii jak, Amarty Sen, rozwijający ekonomię dobrobytu, tudzież L. von Mises, F.A. von Hayek, czy M. Rothbard, zwracają uwagę, że wolność ekonomiczna, pomyślny rozwój wolnego rynku oraz bogacenie się społeczeństw są ufundowane na praworządności? I właściwie jak oni rozumieją tę praworządność? Amarty Sen w swych znakomitych tekstach, które przekładałem z języka angielskiego, wyraźnie podkreśla, iż w okresie globalizmu, ważny jest szacunek, który bardziej wyraża się w Erosie, aniżeli Tanatosie. Innymi słowy, wszelkie ruchy totalitarne, nacjonalistyczne i szowinistyczne, które odbierają ludziom, np. kobietom, godność i prawa, przyczyniają się do niszczenia ludzkiego potencjału, co oznacza nie wzrost, lecz stagnację tudzież cofanie się w rozwoju.

   Za czasów fizjokratów mówiło się, że najważniejsze dwa czynniki to ziemia i praca. Tyle tylko, iż to było aktualne w epoce agrarnej tudzież przemysłowej, ale nie w epoce informacyjnej, dla której nie istnieją już ograniczenia dawnych czasów. Na globalizacji mogą zyskać wszyscy ludzie, ale muszą się szanować. Nie przez przypadek filozofia pragmatyzmu była przez jakiś czas oficjalną doktryną USA. Pomimo tego, iż niejeden zuch mógłby mnie nazwać „logicznym fundamentalistą”, doceniam walor pokojowy owej filozofii, jej głębokie, pokojowe i demokratyczne przesłanie.

   Czym w istocie jest szacunek i jak się wyraża? Mój ulubiony niemiecki filozof, Ludwig Feuerbach, twierdził, iż jedynym dobrem jest miłość, a jedynym złem egoizm. Brzmi nieco naiwnie? W języku polityki rozumiem jego słowa następująco: liberalna demokracja jest oparta na szacunku do człowieka i przyznaje równe prawa każdej jednostce. Z kolei totalitaryzmy są oparte na pogardzie dla ludzi, którzy z jakichś powodów, np. urodzenia, majątku, koloru, płci czy poglądów, znaleźli pod kreską.

   To jak? Wybieracie szacunek, czy pogardę?

   Jak to się dzieje, że liberalizm zawsze chętnie łączy się z wolnym rynkiem i bogactwem, a totalitaryzmy z upadkiem kapitalizmu i biedą?

   I jaka właściwie zachodzi tutaj relacja? Czy liberalne prawo i obyczaje nakręcają wolny rynek, czy wolny rynek nakręca dobre prawo i liberalne obyczaje? [vide: mój tekst pt. „Pochwała liberalizmu”] Myślę, że relacja jest obustronna, mimo wszystko warto zaznaczyć, iż najpierw narodził się kapitalizm, a następnie demokracja. Powołam się tutaj na znakomity tekst Ludwiga von Misesa pt. „Ekonomiczne podstawy wolności”, który wyjaśnia, w jaki sposób w kapitalizmie jest implicite zawarta idea demokracji.

   A jeśli mądrale i pająki spod znaku totalizmu powiedzą mi, że niby tak, ale pewne nacje są gorsze i nie rozumieją ani kapitalizmu, ani ducha demokracji, to przypomnę, iż np. w Polsce kapitalizm narodził się w XV wieku, a jeśli chodzi o dobre prawo i obyczaje to renesansowa Polska była pionierem w zakresie ochrony i szacunku dla dzieci [pisałem już o tym na łamach tego zacnego forum].

   Dodatkowo podaję za Francisem Fukuyamą, iż tak samo mówiono o państwach iberyjskich, które bardzo szybko przyswoiły sobie demokratyczny i kapitalistyczny wzorzec, a także o państwach dalekiego Wschodu, które szybko zrobiły furorę w branży najnowszych technologii.

   One są obecnie wdrażane prędzej, aniżeli się to niektórym wydaje.

   Podobnie było z „katolicką” Irlandią, że niby nie i do bani, a jeśli już, to wydarzył się tam „cud gospodarczy”. Ów domniemany cud to najnowsza myśl naukowa, techniczna i kapitał finansowy, którzy emigranci zaimportowali do „już świeckiej” Irlandii Południowej.

   I teraz powracamy do początku. Co jest ważne dla pomyślnego rozwoju kapitalizmu z ludzką twarzą? Otóż po pierwsze dobre kredyty, inwestycje, a po drugie myśl naukowo-techniczna i liberalne prawo.

   Czy totalizm w jakikolwiek sposób pobudza kreatywność na wolnym rynku i w państwie? Moim zdaniem, każda ideologia totalizmu wyklucza jakąkolwiek kreatywność. Totalizm przyczynuje zewnątrzsterowność, zamienia ludzi w bezmyślne roboty, to dziedzina Tanatosa, upadku i zniszczenia. A zatem jeśli ktoś pragnie wzrostu IQ i kreatywności, który rozbuja nasze gospodarki i napełni kieszenie EURO-sami, niechaj robi pokój, a nie wojnę!

   Niańczenie terrorystów nic dobrego nie wróży, ani bezpieczeństwa, ani dobrych inwestycji, ani bogacenia się narodów. Skąd pochodzi slogan, wedle którego „z terrorystami się nie negocjuje”? Gdybym powiedział rządowi Izraela, że mają odpuścić Eichmanna, bowiem „niańczenie terrorysty to znakomity pomysł na rozwój demokracji, wolnego rynku i pokoju na świecie” to niechybnie zapytaliby mnie: „Czy niańczenie terrorystów na Śląsku poprawia jakość życia obywateli Unii Europejskiej?”. I jak, poprawia? Spytajcie inwestorów, waszych przedsiębiorców, kapitalistów! W jakich miejscach najchętniej inwestują kasę?!

   Linki do cennych tekstów:

   lubimyczytac.pl/ksiazka/69486/rozwoj-i-wolnosc
   mises.pl/blog/2021/06/25/mises-ekonomiczne-podstawy-wolnosci/

   Pozdrawiam,
   Damian Damianos
   • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.22, 14:53
    "Aria na strunie G"

    "First we take Manhattan, then we take Berlin" ~ Leonard Cohen

    Dariusz K., Bogdan D. & Company.

    Zastanówcie się, co robicie i do jakiego celu zmierzacie. Może być, iż żyjecie ku śmierci, ale my, ludzie światli i rozumni, nie podzielamy ani waszych pogladów, ani waszych nielegalnych akcji.

    Czy macie dużo kasy? Czy jesteście jeszcze zdolni do czegokolwiek? Może być, iż świat już się Was nie boi...

    "Fragile"

    Och, bezzębni "moi",
    Straszyć nie przystoi.
    Świat Was tak nie lubi,
    Zwłaszcza kiedy w czubie...

    Macie heroinę,
    Crack i dopaminę.
    Alkohol i fetę,
    Plus krwawą żyletę.

    A nawet prochy i opiaty,
    Znów zrobicie w gaty
    "Każdy zginąć musi!"
    Tylko śmierć Was kusi!

    A owo kuszenie,
    Jest dla nas zbawieniem!
    Odwróciwszy sprawę,
    Mamy life oraz zabawę!


    Podaję link do koncertu na żywo Leonarda Cohena w Londynie.

    www.youtube.com/watch?v=JsvRcZiFj8g
    www.tekstowo.pl/piosenka,leonard_cohen,first_we_take_manhattan.html
    Pozdrawiam,
    Damian Damianos

    • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.22, 13:20
     Witajcie!

     Sprawa ważna dla każdego Polaka! Chodzi o bogactwo narodu polskiego schowane w ziemii, czyli wielką kasę, o 1 trylion PLN. Do wiadomości podaję, iż 1 trylion PLN to 1 tysiąc biliardów PLN, a zatem 1 milion bilionów PLN. Weźcie kalkulatory do ręki i podzielcie to per capita. Podaję linki do analiz eksperta w tej dziedzinie pana inż. Krzysztofa Tytko, który robi furorę w polskim internecie. To absolutne hity, które trzeba obejrzeć w całości, aby napodstawie danych emipirycznych wyrobić sobie opinię na ten temat. Chcę doprowadzić do tego, aby przed szkodliwą dla nas fuzją PKN Orlen i PGNiG, każdy Polak wypowiedział się w tej kwestii na zasadzie demokracji bezpośredniej. Powszechnie wiadomo, iż nawet niewielka partia może takie referendum ogłosić. Czasu jest niewiele, ale technicznie jest to wykonalne i jeśli do tego dojdzie, co po prostu trzeba wykonać, nie tylko zagłosuję na tę partię, ale udzielę jej pełnego poparcia.

     Podaję linki do bardzo przystępnych analiz eksperckich pana inż. Krzysztofa Tytko. Po prostu musicie to zobaczyć, przemyśleć i zadziałać.

     www.youtube.com/watch?v=j6uKxu2JWAA
     www.youtube.com/watch?v=44FMPQ8LtB0
     www.youtube.com/watch?v=yKLuTNy-r94
     www.youtube.com/watch?v=lFv2Ny34usQ

     www.google.com/search?client=opera&q=kiedy+orlen+przejmie+pgnig&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

     Proszę spojrzeć na listę akcjonariuszy PKN Orlen. Ty tylko...30 banków z UE i NATO, a przecież lista jest dłuższa i będzie się powiększać. Jeśli te banki (państwa) złożą syndykat, będą mieć w rękach pakiet większościowy połączonych firm PKN Orlen oraz PGNiG (która nie tylko posiada wszystkie licencje na wydobycie złóż naturalnych, ropy, gazu, węglanowodorów, złota oraz innych tzw. metali ziem rzadkich, ale także pakiet większościowy, który po fuzji, powędruje w ręce Norwegów, Holendrów, Niemców, Francuzów, Amerykanów itd.).

     Link: stooq.pl/q/h/?s=pkn

     Spójrzcie ile tam zagranicznych banków. Pod przykrywką inwestycji TFI, dąży się do przejęcia złóż naturalnych (wartych ok. 1 tryliona PLN) przez inne państwa. A przecież od wielu lat piszemy i mówimy o tym, iż "ZŁOŻA SĄ NASZE". A zatem do referendum! Niech każdy Polak, po zapoznaniu się z analizami, które nota bene ma na biurku rząd i to nie od dzisiaj, wyrazi na zasadzie demokracji bezpośredniej swoją opinię. Czy to będzie nasze, czy powędruje w cudze łapska.

     Pozdrawiam,
     Damian Damianos
    • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.22, 13:46
     Witajcie!

     Sprawa ważna dla każdego Polaka! Chodzi o bogactwo narodu polskiego schowane w ziemii, czyli wielką kasę, o 1 trylion PLN. Do wiadomości podaję, iż 1 trylion PLN to 1 tysiąc biliardów PLN, a zatem 1 milion bilionów PLN. Weźcie kalkulatory do ręki i podzielcie to per capita. Podaję linki do analiz eksperta w tej dziedzinie pana inż. Krzysztofa Tytko, który robi furorę w polskim internecie. To absolutne hity, które trzeba obejrzeć w całości, aby napodstawie danych emipirycznych wyrobić sobie opinię na ten temat. Chcę doprowadzić do tego, aby przed szkodliwą dla nas fuzją PKN Orlen i PGNiG, każdy Polak wypowiedział się w tej kwestii na zasadzie demokracji bezpośredniej. Powszechnie wiadomo, iż nawet niewielka partia może takie referendum ogłosić. Czasu jest niewiele, ale technicznie jest to wykonalne i jeśli do tego dojdzie, co po prostu trzeba wykonać, nie tylko zagłosuję na tę partię, ale udzielę jej pełnego poparcia.

     Podaję linki do bardzo przystępnych analiz eksperckich pana inż. Krzysztofa Tytko. Po prostu musicie to zobaczyć, przemyśleć i zadziałać.

     www.youtube.com/watch?v=j6uKxu2JWAA
     www.youtube.com/watch?v=44FMPQ8LtB0
     www.youtube.com/watch?v=yKLuTNy-r94
     www.youtube.com/watch?v=lFv2Ny34usQ

     www.google.com/search?client=opera&q=kiedy+orlen+przejmie+pgnig&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

     Proszę spojrzeć na listę akcjonariuszy PKN Orlen. Ty tylko...30 banków z UE i NATO, a przecież lista jest dłuższa i będzie się powiększać. Jeśli te banki (państwa) złożą syndykat, będą mieć w rękach pakiet większościowy połączonych firm PKN Orlen oraz PGNiG (która nie tylko posiada wszystkie licencje na wydobycie złóż naturalnych, ropy, gazu, węglowodorów, złota oraz innych tzw. metali ziem rzadkich, ale także pakiet większościowy, który po fuzji, powędruje w ręce Norwegów, Holendrów, Niemców, Francuzów, Amerykanów itd.).

     Link: stooq.pl/q/h/?s=pkn

     Spójrzcie ile tam zagranicznych banków. Pod przykrywką inwestycji TFI, dąży się do przejęcia złóż naturalnych (wartych ok. 1 tryliona PLN) przez inne państwa. A przecież od wielu lat piszemy i mówimy o tym, iż "ZŁOŻA SĄ NASZE". A zatem do referendum! Niech każdy Polak, po zapoznaniu się z analizami, które nota bene ma na biurku rząd i to nie od dzisiaj, wyrazi na zasadzie demokracji bezpośredniej swoją opinię. Czy to będzie nasze, czy powędruje w cudze łapska.

     Pozdrawiam,
     Damian Damianos
     • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.22, 19:34
      Profesjonalistom w zakresie filozofii, zwłaszcza logikom (ale nie tym, którzy interpretują książki Hitlera oraz rękopisy Goebbelsa - vide: UŚ), polecam stronę Bertranda Russela na FB. Jest znakomita. Znajdziecie tam m.in. skan jego listu do Alberta Einsteina, który rozpoczął w GB i USA strajk antywojenny (ja sobie skopiowałem ów list na dysk), oraz wiele ciekawych anegdot oraz opinii na temat religii Platona tudzież Marxa. Oj, kto tego nie zna, właściwie się nie urodził jako filozof. To wąska specjalizjacja - wszak wbrew temu, co mówili tacy ludzie jak, Dembiński, czy Noras - filozofia to nie wszystko. To raptem gałąź wiedzy. Skromny wycinek w torcie ludzkich mądrości. Trawestując słowa Willarda Van Ormana Quine'a, cała prawda, jaką posiada ludzkość, sprowadza się do empirii. Pamiętam, iż jeszcze za życia Barbary Stanosz, autorki podręczników do logiki formalnej, teza owa była poważnie traktowana, a nie tak jak, dziś - że liczy się tylko intuicja i narkotyki.

      www.facebook.com/russellbertie

      Ale, co dla nas Polaków, jest ważne dzisiaj? Proszę się poważnie zastanowić, jacy ludzie decydują, o tym co się dzieje w polityce. Otóż wbrew niektórym moim przyjaciółom, którzy pomimo faktu, iż wnieśli bardzo wiele w obronę sprawy Polski oraz Świata, nabrali złego obyczaju nazywania ekonomii politycznej "sztuką pająków" spod znaku totalizmu, oznajmiam, iż najważniejszą dziedziną życia w każdym państwie jest władza oraz kasa. A zatem, kto nie rozumie języka ekonomii politycznej, nie może skutecznie zarządzać krajem. Naszym celem jest budowa państwa opartego na zasadzie utylitaryzmu. Tak, aby każdy Polak miał udział w zyskach, lub przynajmniej miał stworzone możliwości do czerpania profitów, na co pewnie niektórzy Amerykanie opętani wojną o ropę, powiedzą nie. Mimo wszystko plan stworzenia realnego mocarstwa energetycznego, politycznego i wojskowego, a co za tym idzie (vide: teksty Misesa) liberalnej demokracji, czyli pełnego zakresu swobód politycznych i obyczajowych dla obywateli Polski, jest jak najbardziej możliwy. Środkiem do tego celu jest powołanie do życia referendum w sprawi fuzji obu firm. Jeśli oddamy "bogactwo narodu" innym nacjom, wyjdziemy co najmniej na kretynów, którzy nie rozumieją ekonomii politycznej oraz geopolityki. A właśnie ci fachowcy wyznaczają kierunek rozwoju wszystkich państw na świecie. Dlatego te dziedziny trzeba znać najbardzej.

      Raz jeszcze, wraz z moim najbliższym przyjacielem, Adamem Petersonem, sugeruję przeczytanie:
      - "Religia krwi" - powieść o III Wojnie Światowej i nie tylko (jest tam także miłość)
      - Model Liftona-Schumana (Tomas Schuman był agentem KGB, który nauczał ich technik na amerykańskich uczelniach.[YT] Robert Jay Lifton, "Thought Reform and the Psychology of Totalism: A Study of 'brainwashing' in China.")

      Pozdrawiam,
      Damian Damianos
      • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.22, 20:26
       Często w tych zestawieniach akcjonariuszy PKN Orlen oraz PGNiG pojawia się TFI Aegon i to na najwyższych pozycjach. A do kogo należy? Proszę przeczytać uważnie (jakie to państwa):

       pl.wikipedia.org/wiki/Vienna_Insurance_Group

       Dużo mówimy, iż Wschodnia Europa nas kocha, a Turcja, która pośredniczy pomiędzy morzami Azowskim i Czarnym oraz udostępnia dwie cieśniny do Bałtyku, którymi można eksportować ukraińskie zboże oraz ropę i gaz z republik wyemapcypowanych w latach 90' z ZSRR do Europy Środkowej, Północnej i Zachodniej, to kolesie do spółki dla nas... No cóż. Kto w to uwierzy?

       Nie zamierzam wszczynać wojen, jestem pacyfistą, ale dziwi mnie to, iż tak wiele firm, potężnych banków z całego świata, wbrew interesom Polski, zmierza ku dominacji, która nam się nie opłaca. Czy zorganizujemy referendum? Moim zdaniem, jest ono konieczne. Jeśli przegapimy ten moment, a wiadomo, że wojna hybrydowa obejmuje wszystkie aspekty państwa, zostaniemy frajerami. A przecież Polska to naród Zwycięzców!

       Pozdrawiam,
       Damian Damianos


       • Gość: Damian Damianos Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.22, 21:45
        Witajcie Wspaniali i Odważni Ślązacy oraz Reszta Świata!,

        Na wstępie zaznaczę, iż kiedy piszę, to dla wszystkich. Absolutnie wszystkich. Szwecja, Polska, Ameryka, Indie, Japonia, Portugalia, Szwajcaria, itd. Każdy z dostępem do netu może moje teksty przeczytać i do nich się ustosunkować! Każdy użytkownik internetu o tym wie i to jest banał, który podnoszę raz jeszcze z powodu swojej skromności.

        Chciałbym, abyście zapoznali się z teorią zaburzonej narcystycznej osobowości. To fachowa wiedza psychologiczna, która uodporni Was na manipulacje narcyzów. www.wellspringmiami.org , które udziela pomocy ludziom, które zetknęły się z grupami, stosującymi zakazane w prawie karnym manipulacje, w pierwszej kolejności przesyła swoim klientom książki na temat narcyzmu i narcystycznych osobowości.

        Ale i w Polsce tych blogów i vlogów w ostatniej dekadzie powstało bardzo wiele! Wiele więcej, niż zwykle się sądzi. Nadzieja! Nieprzytomni sądzą, iż jest ona matką głupich i nic nie znaczy. Ale Najwięksi ludzie świata, którzy uczciwie zrobili karierę, budowali i budują na nadziei. Tam, gdzie jest nadzieja, można tworzyć, płodzić i rodzić rzeczy wielkie, ba, największe! A zatem... wiersz Czesława Miłosza, „który [oraz jego przyjaciele] był za sprytny, aby dać się ukamienować za swoje poglądy” o tytule „Nadzieja”:


        „Na­dzie­ja bywa, je­że­li ktoś wie­rzy,
        Że zie­mia nie jest snem, lecz ży­wym cia­łem,
        I że wzrok, do­tyk ani słuch nie kła­mie.
        A wszyst­kie rze­czy, któ­re tu­taj zna­łem,
        Są niby ogród, kie­dy sto­isz w bra­mie.

        Wejść tam nie moż­na. Ale jest na pew­no.
        Gdy­by­śmy le­piej i mą­drzej pa­trzy­li,
        Jesz­cze kwiat nowy i gwiaz­dę nie­jed­ną
        W ogro­dzie świa­ta by­śmy zo­ba­czy­li.

        Nie­któ­rzy mó­wią, że nas oko łu­dzi
        I że nic nie ma, tyl­ko się wy­da­je,
        Ale ci wła­śnie nie mają na­dziei.
        My­ślą, że kie­dy czło­wiek się od­wró­ci,
        Cały świat za nim za­raz być prze­sta­je,
        Jak­by po­rwa­ły go ręce zło­dziei.”


        Poniżej linki do życiodajnych filmów:

        www.youtube.com/results?search_query=narcyzi

        To cała plejada polskich gwiazd YT, którzy rozpracowali zjawisko narcyzmu na śrubeczki. Proszę korzystać!

        Ludzie, którzy budowali na nadziei i wygrali wszystko (należy dodać, że uczciwie):
        www.youtube.com/watch?v=rWj8BXSWu-w
        www.youtube.com/watch?v=UaNf5bz-AYQ
        www.youtube.com/watch?v=O3XGynvy_V4

        To ludzie najmocniejsi na świecie, wzory do naśladowania, ludzie piękni i wspaniali. Nie biorcy i nie frajerzy - to ludzie par exellence!

        Serdecznie pozdrawiam,
        Damian Damianos
        • Gość: Czasnakoniec Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.centertel.pl 27.11.22, 16:48
         Hej,

         Warto obejrzeć ten film. Donata Wojnicz z KMP w Zielonej Górze wywarła presję na KMP w Katowicach i dzięki temu miałem tam, jak zresztą wielu innych absolwentów, okazję złożyć obciążające sekciarzy z UŚ zeznania. Dziękuję Ci Donato, jesteś wspaniałą policjantką, która uratowała mi życie.

         Sprawa nosiła sygnaturę PZ-1219/08. To była jedna z wielu spraw, które toczyły się przeciwko sektom UŚ. Proszę wcisnąć Ctr+F i znaleźć link do skanu pisma PZ-1219/08 wysłanego przez KMP w Katowicach - zresztą do wielu osób. Proszę to sobie przeczytać, wydrukować i przemyśleć. Na spokojnie i uważnie.

         A teraz link do filmu, gdzie p. Wojnicz, z którą miałem tę szczególną przyjemność korespondować oraz eksperci ds. sekt z Polski, wyjaśniają czym jest bombardowanie miłością, psucie relacji rodzinnych i towarzyskich, osaczanie jednostki oraz kreowanie w umyśle zwerbowanych osób mirażów optymistycznej przyszłości. Niektóre grupy obiecują podniesienie IQ o 25 pkt, szeroką i głęboką wiedzę, a tak naprawdę niszczą organizmy zwerbowanych person poprzez ograniczenie im snu oraz pożywienia, a także zmuszanie ich do ciężkiej pracy. (Ctr+F "Jak zrobić człowieka").

         Co do wypowiedzi ks. Drugały, którego nota bebe bardzo sobie cenię, to po pierwsze: tak, sekty tworzą miraże optymistycznej przyszłości, cudownej ścieżki kariery, wielkich pieniędzy i statusu społecznego. Pełna zgoda. Co do manipulacji Bogiem i człowiekiem, rozumiem, o co ci chodzi, lecz wolałbym użyć tutaj takich słów jak, manipulowanie obrazem Boga, absolutu tudzież sacrum. W grę wchodzi także manipulowanie obrazem świata, rzeczywistości, manipulowanie światopoglądem. Co do manipulacji ludźmi, sekty zwłaszcza te z dużym doświadczeniem i wiedzą są znacznie trudniejsze do pokonania. Jeśli manipulatorzy odznaczają się wysoką inteligencją, stymulują się poprzez bardzo groźne narkotyki, czytają literaturę antysektową i mają wiele koneksji oraz środki techniczne, aby pozyskiwać wrażliwe dane oraz nabywać broń konwencjonalną i niekonwencjonalną, a także pozyskiwać fundusze na nielegalne, np. terrorystyczne akcje , wtedy unieszkodliwianie takiej patologii wymaga od organów ścigania większych zasobów, zarówno ludzkich jak i zbrojnych, a także wsparcia ze strony niezależnych(mediów i centrów, które mają doświadczenie w tak trudnych sprawach. Co nie oznacza, iż beznadziejnych.

         youtu.be/fU_rK01VMg0
         • Gość: Czasnakoniec Re: Sekta platoników, a sekty terrorystyczne IP: *.centertel.pl 27.11.22, 17:26
          Ks. Andrzeju Draguło, przepraszam za drobny błędzik w nazwisku. Wcale to nie zmienia faktu, iż jesteś fantastycznym człowiekiem i doświadczonym cult expertem, który wie jak sobie poradzić z platończykami oraz terrorystami.

          Co do drugiej wypowiedzi sz. p. Donata Wojnicz, proszę zwrócić uwagę na fakt, iż odnosi się ona teorii i praktyki sekt opisanych w książkach Hassana i Liftona. Ważne jest to, że ten trzeci etap to tzw. zamrażanie i odbywa się to w ten sposób, iż łączy się młode osoby w pary tudzież grupy że starszymi osobami, których sekciarski światopogląd jest mocno ugruntowany i bardzo trudno go zmienić. Dla otuchy dodam, iż w Londynie miałem okazję wysłuchać historii pewnego dżentelmena, który urodził się w sekcie destrukcyjnej, która zabraniała członkom korzystania z opieki lekarskiej. Robili to w ten sposób, iż pobierali pieniądze od osób zakażonych np. wirusem grypy, aby leczyć je modlitwami. Ów człowiek był świadkiem śmierci całej swojej rodziny... Mimo wszystko przetrwał i wyemancypował się. Jak to mówią cult experci z całego świata: możliwość wyjścia z sekty kończy się dopiero po śmierci.

          Nowy start można zacząć w 23. lub 65. roku życia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka