SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA RAZEM

07.11.10, 15:32
Witam wszystkie mamy

Szukam kobiety samotnie wychowującej dziecko z Warszawy/w Warszawie do wspólnego wynajęcia mieszkania i takiej ktora chcialaby spróbować radzić sobie najpierw razem
ze mną i moją córcią :) Ja i moja córeczka nie mamy sie od paru dni gdzie podziac. Nie mam tutaj (w Warszawie) nikogo, na nikogo nie mozemy liczyc, jedynie same na siebie. Moje dziecko od wrzesnia poszło do przedszkola na Mokotowie (ma 3 i poł rok) a ja do pracy. Narazie nie stac mnie na wynajęcie mieszkania samodzielnie. Myślę że jest wiele innych mam w podobnej sytuacji, może któraś z Was chciałaby zaczac radzic sobie bez faceta kata/tyrana/chorego psychicznie/nie nadającego sie do normalnego życia ?
Jestem osobą godną zaufania,przyjazną, dobrym człowiekiem, czystą, pomocną, dbającą o siebie dom i dziecko, dobrze gotuję, można na mnie polegać. Mam 26 lat.
Czekam na Wasze propozycje dziewczyny
    • ryba240266 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 07.11.10, 20:40
      Myśle że powinnaś zmienić miasto na bardziej tańsze piszesz że niemasz nikogo w Warszawie z bliskich więc oderwanie się od tego drogiego molocha niepowinno być problemem mieszkanie z kimś razem to niejest najleprze rozwiązanie być może na 1 miesiąc potem zaczynają się nieporozumienia przemuśl to i pozdrawiam życze najleprzego.
      • samotnaania84 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 08.11.10, 13:22
        no tak, tyle że ja mam tutaj: pracę, Julia dostala tutaj przedszkole publiczne (a z tym jest baaaardzo ciezko), Julka ma tu ojca biologicznego i odwiedza ja raz na 2-3 miesiace, jak ja z tad zabiore to on jej nie bedzie juz wogole odwiedzal, i komu ja zrobie na złosc? własnej córce.
    • moniczka0411 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 08.11.10, 20:16
      WITAM.czytajac Twoja wiadomosc poplakalm sie bo mialam taka sama i tez szukalam kogos ale ja ze śląska a teraz mam jeszcze gorsza sytuacje ale pociesza mnie to ze nie ja jedna.wszystkim sie dobrze gada przeprowadz sie,chyba nie wiedza jaki to zaszczyt miec prace i przedszkole.wspolczuje Ci i pozdrawiam.
      • opiekun_pl Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 04.03.11, 15:18
        jestesze slaska moge ci pomoc napisz
    • mimi1975 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 30.11.10, 10:12
      Cześć, również nie mam w Wwie nikogo, teraz muszę sprzedać wspólne mieszkanie i wynająć "coś" dla mnie i synka. Jeśli nadal szukasz kogoś do wspólnego wynajęcia mieszkania, daj proszę znać. Mieszkam na Natolinie i chciałabym wynająć w tych okolicach (Natolin, Kabaty), mój syn chodzi do żłobka na Jeżewskiego. Moj nr 784 876 530. Pozdrawiam,
      Monika
    • erp0185 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 17.01.11, 15:40
      Witam,co prawda jeszcze nie urodzilam ,ale w kwietniu mam termin porodu ,mieszkam w warszawie na ochocie ,ale do marca musze sie wyprowadzic mam 26 lat i tez bede miala coreczke :) jezeli jest to nadal aktualne prosze o kontakt
      • aniaem4566 Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 27.02.11, 20:11
        czesc,

        jestem w podobnej sytuacji , mam córeczkę 4,5 roku. Potrzebuję wynająć mieszkanie w Piasecznie (tu pracujemy i chodzimy do przedszkola)

        mamy zainteresowane wspólnym radzeniem sobie proszę o kontakt 796 28 05 87
      • aniulla26sama Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 15.04.11, 10:00
        erp0185 napisała:

        > Witam,co prawda jeszcze nie urodzilam ,ale w kwietniu mam termin porodu ,mieszk
        > am w warszawie na ochocie ,ale do marca musze sie wyprowadzic mam 26 lat i tez
        > bede miala coreczke :) jezeli jest to nadal aktualne prosze o kontakt
        ZNALAZLAS KOGOS?? JA TEZ MAM 26LAT I SZUKAM KOGOS Z KIM WYNAJME COS BO SAMEMU JEDNAK CIEZKO. MAM CORECZKE 6LAT.
        • aniulla26sama Re: SZUKAM SAMOTNEJ MAMY DO WYNAJCIE MIESZKANIA R 15.04.11, 10:02
          mam identyczną sytuacje jak wiele kobiet w Polsce.
          ja rowniez szukam kogos do wynajecia mieszkania w W-wie. mam coreczke 6lat.
          prosze o kontakt najlepiej na gg 3440135
Pełna wersja