Dodaj do ulubionych

Samotna mama szuka rozwiązania

25.06.18, 16:58
Witam wszystkich.
Nie będę przedstawiać mojej całej historii, bo nie różni się bardzo od wielu innych, a najwaŻniejszy jest jej koniec.
W skrócie - po nieudanym zwiąZku sama z dzieckiem wyladowalam z powrotem w domu rodzinnym , gdzie miałam odnaleźć spokój, naładować baterię i z podniesioną głową walczyć dalej o dobre jutro dla Syna.
Stało się niestety inaczej. Ostoja, moja opoka ... okazała się być ciagnacym mnie w dół kamieniem.
Nie chcę siedzieć, narzekać, płakać marudzić obwiniać. KrzycZeć jaki brzydki świat
CHCĘ ŻYĆ.
Ale żeby żyć potrzebuję nowej przystani, pracy, spokoju.
Miejsca, gdzie będę mogła czuć się bezpiecznie. Miejsca gdzie znowu nauczę się szanować przede wszystkim siebie, bo brak wiary w siebie powoli mnie zabija.
Byłam na paru forach. Czytałam. Wiem, że nie jestem sama.
Pomyślałam - hmm skoro sama nie dam rady wyprowadZić się - Znaleźć pracę ( bo kto zaopiekuje się wtedy moim synem) to może jest KTOŚ, kto również chciałby normalnie żyć pracować opiekować się swoim dzieckiem , tak jak na to zasługuje ,czyli NAJLEPIEJ.
Czy jest tu ktoś taki?
Kto chciałby poszukać ze mną mieszkania, pracy. Nowego życia?
Nie widzę na prawdę innego rozwiązania. To uczciwa propozycja, pomysł rozwiązania problemu moŻe nie tylko mojego.
Piszcie proszę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka