Dodaj do ulubionych

Jeżeli potrzebujesz się wygadać - napisz

22.01.21, 19:09
Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele z osób odwiedzających te forum zmaga się z problemami, w których rozwiązaniu nie pomoże zwykła rozmowa, ale także z własnego doświadczenia wiem, że są w życiu takie momenty, kiedy człowiek potrzebuje odrobiny wsparcia i jej uzyskanie, choćby od kompletnie obcej osoby, potrafi wiele znaczyć. I to właśnie chciałbym zaoferować.

Ot, może przydałoby Ci się po prostu miłe słowo czy odrobina humoru, ale nie bardzo masz na kogo liczyć w tej kwestii? Albo potrzebujesz się wygadać? Często łatwiej to zrobić do kogoś obcego. A może przydałoby Ci się, aby ktoś spojrzał na Twoją sytuację z zewnątrz i powiedział, co o tym myśli? Jeżeli coś z tego, co właśnie napisałem mogłoby być dla Ciebie pomocne, albo chcesz po prostu pogadać - zapraszam :)

Może jeszcze coś o mnie - mam 30 lat i mieszkam w zachodniej części kraju. Miałem tu kiedyś podobną propozycję, dzięki której mogłem porozmawiać z kilkoma osobami i nie przypominam sobie, aby ktoś szczególnie na mnie narzekał :) Wręcz przeciwnie, zazwyczaj było bardzo przyjemnie. Myślę, że pomogło w tym to, że jestem rozmowny i mam pogodne usposobienie. Nie oceniam i staram się zrozumieć. Potrafię być delikatny i taktowny, ale nie mam też problemu z wyrażaniem własnego zdania i konstruktywną dyskusją.

To wszystko brzmi tak, jakbym był jakimś akwizytorem próbującym wcisnąć Ci produkt, ale bez obaw - mam swoje wady, ot np. bywam bardzo gadatliwy, a w moim życiu także nie wszystko się udało. Jestem po prostu człowiekiem, nieidealnym jak każdy z nas, ale posiadającym odrobinę empatii i lubiącym robić coś dobrego dla innych. I to chyba jest w tym wszystkim najważniejsze :)

Kończąc - nie wiem, czy uda mi się powiedzieć, czy zrobić coś, co pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy, ale postaram się, aby rozmowa była miła i poprawiła Ci nastrój. To zawsze coś, prawda? W każdym razie, jeśli ciekawi Cię, czy będę chciał czegoś w zamian to odpowiedź brzmi: nie. Nie oczekuję, że odwdzięczysz mi się np. poprzez słuchanie o moim życiu, nie będę też starał się wyciągać z Ciebie Twoich danych osobowych czy innych prywatnych informacji. Nie jestem naciągaczem i na pewno nie zaproponuję umówienia się "na noc". W sumie - jedyne, co masz do stracenia to odrobina wolnego czasu, więc... może warto spróbować? :)

Podaję mój adres e-mail, jeżeli chcesz pogadać, napisz: czlowiek.z.sercem@gazeta.pl

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego! :)

P.S. Nie zawsze mam czas codziennie spojrzeć na maila, także spokojnie - na pewno odpowiem, co najwyżej może mi to zająć kilka dni.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka