Dodaj do ulubionych

Projekt wsparcie Samotnych Matek

24.03.21, 10:50
Witam,

Jestem Angie i jestem Osobista Stylistka ale rowniez Samotna Mama, pomyslalam ze stworze projekt skierowany typowo dla nas Samotnych Mam.

Chce by ta oferta byla naprawde wartosciowa by kazda kobieta,ktora przejdzie proces jaki zaproponuje zaoszczedzila czas i pieniadze ale rowniez by czula się piekna wazna w tym calym natloku spraw obowiazkow i rzeczy ktore robimy kazdego dnia by wychowac nasze dzieci najlepiej jak potrafimy.

Doskonale wiem jak to jest nie miec na nic czasu i o wszystkim myslec samej, wiem jak to jest nie miec wsparcia ale tez nie miec na nic sily po calym dniu obowiazkow.
Chce byscie czuly sie wazne byscie wiedzialy ze to dzieki wam wasze dziecko jest bezpieczne i byscie same siebie za to docenialy i nagradzaly. Za kazdym razem kiedy wiesz ze się spisalas ale nie w oczach innych-tylko w swoich wlasnych- powinnas sie nagradzac,nikt nam tego nie mowi ale to bardzo wazne.

Dlatego chce was zapytac jakie macie najczestsze problemy w waszej szafie?
-brak czasu?
-nie umiejetnosc dopasowania ubran do sylwetki
-nie umiejetnosc dopasowania do siebie kolorow?
-brak funduszy?
-nie umiejetnosc komponowania stylizacji?
-brak wiary w siebie, dlatego chowam sie pod ubraniami?

A moze inne? Jesli tak to napiszcie co wam sprawia najwiecej klopotu dlaczego tracicie pieniadze czas i nadal nie macie co na siebie wlozyc albo moze macie inne skrajnosci macie mnostwo ubran tak duzo ze polowy nie zakladacie?

Co mogloby pomoc? Co taka oferta mialaby zawierac bys czula ze dzieki niej w dluzszej perspektywnie zyskasz czas pieniadze i poczucie ze jestes wazna?

Jakie bonusy moglaby zawierac dodatkowo?
Np. Tydzien na konsultacje po-by sie upewnic czy dobrze dobieram stylizacje?

Chce stworzyc dla Ciebie szafe kapsulowa,ale spokojnie nie musisz od razu wszystkiego kupowac mozesz ja budowac a po usludze otrzymasz liste rzeczy ktore beda Ci pomocne.

Ubrania maja byc dla Ciebie wspierajace podkreslac to co juz masz pieknego w sobie.

I ostatnie pytanie ile jestes w stanie zaplac za idealna usluge ktora zawiera wszystkie potrzebne Ci aspekty?? Tak bys jako mama byla pewna siebie wazna piekna i wiedziala co dzis zalozysz bez stania pol godziny przed szafa?
Ile to jest dla Ciebie warte?

Jestem bardzo ciekawa waszych propozycji

Zapraszam do komentowania,
Anggiee
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka