Dodaj do ulubionych

Poszukiwany Tajemniczy Klient - Środa Śląska

21.11.12, 15:38
Centrum Badań Marketingowych Test jest agencją badawczą funkcjonującą na rynku od 2000 roku i specjalizującą się w szczególności w badaniach typu Tajemniczy Klient. Badania tego typu w sposób rzeczywisty ukazują jakość obsługi klienta i stanowią obecnie coraz bardziej popularne narzędzie marketingowe.

W związku z prowadzeniem projektu w oddziałach jednego z największych banków na polskim rynku poszukujemy Tajemniczych Klientów, którzy udaliby się do skazanej placówki i dokonali prostej oceny jakości obsługi wedle dostarczonego scenariusza. W czasie badania pozostajemy bierni i nie ujawniamy się jako Tajemniczy Klienci. Badanie nie jest trudne i raczej stanowi ciekawe doświadczenie – osoby biorące udział w badaniu mają realny wpływ na podnoszenie jakości świadczonych usług.

W czasie badania sprawdzamy, w jaki sposób pracownicy banku obsługują osoby w wieku 65 lat lub więcej – dlatego też wiek 65+ jest warunkiem koniecznym do udziału w badaniu (informacja ta zostanie zweryfikowana). Poszukujemy osób:

• W wieku 65 lat lub więcej,
• Sumiennych i uczciwych,
• Których cechuje wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Udział w ciekawym projekcie badawczym,
• Zatrudnienie na zasadach umowy o dzieło,
• Możliwość dodatkowego zarobku,
• Elastyczny czas pracy (możliwość umówienia terminu wizyty).

Wynagrodzenie

• Wynagrodzenie wynosi 50 zł netto („na rękę”) za wizytę,
• Jeżeli miejscowość, w której wykonywane jest badanie znajduje się poza miejscem zamieszkania, zwracamy koszty dojazdu,
• Zwracamy koszty przesyłki materiałów papierowych z wizyty oraz koszty wydruku materiałów.

Obecnie poszukujemy osób, które mogłyby wykonać badanie w poniższych miastach:

Bielawa, Bolesławiec, Brzeg, Brzeg Dolny, Częstochowa, Dzierżoniów, Głuszyca, Gostyń, Gubin, Jarocin, Jelenia Góra, Lubin, Lubsko, Łódź, Nowa Ruda, Oława, Opole, Ostrzeszów, Strzegom, Sulechów, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzin, Warszawa, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgierz, Zgorzelec, Zielona Góra, Żagań.

W związku ze specyfiką projektu oferta jest zasadniczo skierowana do osób w wieku 65+. Jednakże jeżeli znasz taką osobę oraz mógłbyś/mogłabyś pomóc jej przygotować się do badania, również jest taka możliwość! Za pomoc w przygotowaniu oraz wypełnienie kwestionariusza online po wizycie otrzymasz dodatkowo 25 zł netto (wynagrodzenie dla Seniora pozostaje niezmienne na poziomie 50 zł).

Forma zgłoszeń:

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się poprzez przesłanie wiadomości na adres mailowy senior@cbmtest.pl zawierającej wiek Tajemniczego Klienta, miasto, w którym możliwe jest przeprowadzenie badania oraz kontakt telefoniczny. Nasz pracownik zadzwoni w dogodnym dla Pana/Pani terminie (można wskazać w wiadomości mailowej) oraz uzgodni szczegóły. Zapewniamy, że dane te nie będą używane w żaden inny sposób – jedynie dla celów kontaktu dotyczącego tego badania.

W przypadku zainteresowania możliwa jest współpraca przy innych prowadzonych projektach.

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
CBM Test
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka