Dodaj do ulubionych

jak sie kuć do egzaminów gim?

IP: *.chello.pl 18.04.03, 13:54
czy powtarzać wszystko, podstawy czy też tylko to co nam sprawia kłopoty? a
może zakupić jakiś vademeca ub robić testy? wiem, że wszystkiego sie nie
naucze w 3 tyg, ale nigdy specjalnie nie olewałam szkoły wiec nie jest tak źle
tyle że czasu niewiele a stres coraz wiekszy...:(((((
Obserwuj wątek
    • Gość: xil Re: jak sie kuć do egzaminów gim? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 14:19
      hmm no podejscie do egzaminu to dosc wazna sprawa...
      zakuwanie na "chama" wszystkiego po kolei raczej sensu nie ma bo chyba by bylo
      trzeba byc jakis wielkim mozgiem zeby to spamietac...
      wydaje mi sie ze najlepszym sposobem jest powtorzenie wszystkeigo ale wlasnie
      z jakiegos krotkiego opracowania, notatek... poprostu cos co jest jakos kroto
      i zwiezle wypisane, zrobienie po 1 zadaniu z matmy (z danego typu) cos w tym
      stylu...
      no i sie nie stresowac ! stres to najgorszy wrog ! no i podobno nie pic kawy
      za duzo bo jeszcze powieksza stres i serudcho szybciej bije (ja nie wiem bo
      wogole nie pijam kawy)
      pomysl ze ten egzamin to jest nic, zwlaszcza jak sie uczylas systematycznie...
      nie ma sie czego bac nikt Ci krzywdy nie zrobi :) kiedys sie przyzywaczisz do
      egzaminow wiem ze te pierwsze sa stresujace no ale trzeba z tym wygrac :)

pozdr
    • Gość: kk Re: jak sie kuć do egzaminów gim? IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 24.04.03, 19:53
      to wszystko jeszcze zalezy od tego jak was przygotowuja w szkole... mnie tak
      przygotowali ze nie zajrzalam ani razu do ksiazek i sie wogole nie uczylam
      przed egzaminem... robilam tylko to co musielismy zrobic do szkoly, poprostu
      zasypywali nas stosami probnych testow, mielsmy rozne warsztaty itd...i
      egzamin poszedł mi bardzo dobrze, zreszta ogolnie szkoła rowniez wypadła
      dobrze, a nawet bym powiedziala ze super...

jak nauczyciel sam nie daje wam zadnych probnych testow, to nie pozostaje nic
      innego jak kupic sobie ksiązke z testami i rozwiazywac samemu w domu...
      to najlepszy sposob na powtórzenie, bo jak czegos nie bedziesz wiedziec to
      musisz wrocic do tego, poszukac w starych podrecznikach, ksiazkach...

powodzenia w nauce...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka