Dodaj do ulubionych

gimnazjum dla scislowca czy dla humanisty artysty?

IP: *.chello.pl 04.06.07, 21:41
mam dziecko, ktore jest wyraznie uzdolnione w kierunku humanistycznym. Teatr
dubbing, dziennikarstwo. Przedmioty scisle utrzymuje na poziomie dobrym, ale
sporo go to kosztuje. Zlozylam dokumenty do 43 na emilii plater i 38 na
swietokrzyskiej. czy bedzie mogl tam rozwijac swoje zainteresowania i
naturalne zdolnosci? moze maja panstwo doswiadczenie i wiedza gdzie moglabym
go poslac biorac pod uwage wspomniane preferencje?
Obserwuj wątek
        • kkokos Re: gimnazjum dla scislowca czy dla humanisty art 05.06.07, 13:34
          no to już wiemy, skąd się biorą leniwi uczniowie, którym wszystko pod nos na
          tacy trzeba podać - mają leniwych rodziców, którzy ani na forum nie poszukają,
          ani wyników egzaminów końcowych nie znajdą, ani nawet nie pójdą na zebranie
          informacyjne do szkoły. A szkoda, bo akurat te dwa zebrania w tych dwóch
          szkołach jak rzadko mówiły o tych szkołach - i o różnicach między nimi -
          wszystko.
          • Gość: ewa Re: gimnazjum dla scislowca czy dla humanisty art IP: *.chello.pl 05.06.07, 18:40
            czyżbym dostała po łapkach?
            myśle, że się Pan/Pani zagalopował/ła. Polecam trochę ostrożności w
            wypowiwiadaniu sądów o ludziach, z którymi się słowa nie zamieniło. Za jednym
            razem zostałam obrażona i ja i moje dziecko. Radzę przeczytać netykietę.
            Byłam na dniach otwartych dla rodziców i mój syn spędził tam również pół dnia.
            Widzieliśmy przedstawienie w wykonaniu dzieci, rozmawialiśmy z nauczycielami.
            Skoro pytam na forum, to znaczy jedynie, że mam wątpliwości. Liczę na szczere
            wypowiedzi uczniów, nauczycieli, których internetowa anonimowość zachęca czasem
            do prawdziwych, szczerych wypowiedzi, które mogą różnić się od przygotowanych
            spotkań o charakterze wybitnie reklamowym.
            Jeśli do kogoś przychodzi zapowiedziana kontrola z urzędu skarbowego, to też
            wszystko już wyprostowane prawda?
            To co Pan nazywa lenistwem, ja nazwałabym raczej dociekliwością i jeśli nie ma
            Pan nic do powiedzenia w tej sprawie lub nie chce tego robić, to proszę się nie
            popisywać i nie zaczepiać spokojnych ludzi. Pracujacych i pracowitych proszę
            sobie wyobrazić.
            • kkokos Re: gimnazjum dla scislowca czy dla humanisty art 06.06.07, 09:51
              ewo-nawet-nie-zalogowana, czyli w pełni anonimowa, zadałaś pytanie na bardzo
              wysokim poziomie ogólności. przeczytaj je jeszcze raz. czy z niego wynika, ze
              masz wątpliwości? nie, z niego wynika, że nic nie wiesz. czy prosisz w nim
              osoby, które mają doświadczenie z tymi szkołami? nie, piszesz "może państwo mi
              podpowiedzą, co ja mam zrobić". absolutnie podtrzymuję, że forma twojego
              pytania wskazywała na leniucha, który chciałby, żeby sprawę załątwić za niego.
              czy rzucił się tu tłlum ludzi, by ci odpowiadać? jak widać nie - może mieli
              podobne odczucia?
              a jeśli na tych reklamowych spotkaniach nie umiałaś czytać między wierszami, to
              tym gorzej.
              koniec mojego popisu.
              • Gość: ewa Re: gimnazjum dla scislowca czy dla humanisty art IP: *.chello.pl 06.06.07, 14:39
                jedno pytanie do ciebie kkokos "po co odpowiedziałas na moj post?"
                i nie pisz juz. Odpowiedz sobie sama w domu, moze wtedy znajdziesz do
                strofowania bardziej odpowiednia osobe, ktorej spokojnie wylozysz formy
                wypowiedzi, zalety logowania na forum, wyjasnisz jak dobrze nie byc leniwym i
                miec pracowite dziecko i jak zadawac pytania, aby rzucal sie tlum
                odpowiadajacych i jak czytac miedzy wierszami i wiele jeszcze innych ciekawych
                rzeczy. Na pewno osoba ta doceni, że ma do czynienia z wybitną wszystkowiedzacą,
                inteligentną, błyskotliwą, czytajacą miedzy wierszami jednostką. Moze jeszcze na
                tym zarobisz, bo potencjal masz spory.
                Ja dziekuje, nie marnuj dla mnie swojego czasu bo i tak nie zrozumiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka