Dodaj do ulubionych

Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 20:37
No właśnie - jaką będziecie mieli średnią? Zwracam się głównie do
trzecioklasistów. :)
Obserwuj wątek
    • krzysztofuks Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 07.06.07, 13:31
      tajemnica
      • Gość: madzia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 17:18
        ja bede miec tylko 3.6 no ale cóż ....zdarza sie
    • Gość: trzecioklasista Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 88.199.123.* 07.06.07, 14:31
      Ja bede miła srednią ocen 5,07 na 14 przedniotów liczonych (pieć celujących +
      pieć bdb + cztery db /14)
      • Gość: hehehe Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.07, 12:10
        A ja bede miec 5.625 mimo ze przez caly rok nic nie robilem :D:D:D a pkt z
        gimnazjalnego bede miec w przedziale 94 do max 97:D
        • Gość: Pawel_18 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 88.199.123.* 12.06.07, 15:16
          Albo jesteś kujonem albo masz znajomości i dajesz łapówki ze masz taką srednią
        • barteq_10 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 13.06.07, 18:05
          Ja będę miał średnią 5,07.
          14 przemiotów:
          13 bdb
          1 cel - MATMA !!!

Ale mam bliską koleżankę, która będzei miec średnią 5,92.
          SERIO !!!!
          Nie wiem jak ona to robi ale od podstawówki już tak ma.
      • Gość: www Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 22:02
        5,07
    • Gość: emi Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.07, 15:06
      po ocenach się człowieka nie mierzy, w różnych szkołach, rożnie oceniaja( u mnie jest sprawiedliwa średnia ważona), ale jak już jesteś taka ciekawska to ja bede miala coś w okolicach od 5,0 do 5,30
      • Gość: ola Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.07, 19:23
        ja mam ame piątki i 4 celujące (anglik, niemeic, biola, plastyka) - nie wiem
        ile to wychodzi, ale czy religię i język dod. liczy się do średniej??
        • Gość: natiln Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.chello.pl 10.06.07, 10:19
          nie liczy :]

ja koło 5,0 - 5,07
          • Gość: Aga Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.07, 14:01
            4,57
            • Gość: Anuś Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.jasien.net 11.06.07, 17:25
              5,55 lub 5,69 ;)
        • Gość: Karolla162 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.07, 20:47
          jje zeli poprawie polski to będę miała 4.57. jestem naprawdę zadowolona. mam
          nadzieję,że mi się uda....................
        • kamluz Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 13.06.07, 23:25
          religia będzie wliczana od przyszłego roku;)
          • Gość: ......... Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 83.2.141.* 14.06.07, 13:52
            a ja albo 4.71 albo 7.78 :( moze bedzie 8 pkt
      • Gość: patryszia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 14:46
        ja mam 4.46 i sie z tego bardzo ciesze.
    • Gość: bzium Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 83.238.44.* 12.06.07, 13:43
      5,0
      • kate91 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 12.06.07, 21:36
        na razie 5,29, ale nie znam na pewno wszystkich osen. MOgło bys lepiej - w zeszłym roku miałam 5,42 :P
        • Gość: olela Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.07, 07:46
          5,5 :):) chyba;)
          • Gość: swimka Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.bajtnet.lca.pl 13.06.07, 13:30
            5,23
            ;)
            • Gość: matekxxx91 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 13:41
              Ja będę miał około 4,5 ale nie wiem czy oceny które przepisują z zeszłego roku ( muzyka i technika ) liczą się do średniej w tym roku ?? Muszę to wiedzieć bo nie wiem jak mam liczyć średnią. Z 12 czy 14 przedmiotami ?? ZAZNACZAM ŻE KOŃCZĘ 3 KLASĘ GIMNAZJUM (I POCHODZĘ Z KRAKOWA - jeżeli to ma jakieś znaczenie).
            • Gość: as Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:57
              o kurcze to ja jestem tępa... mam srednią 4,2 z 2 klasie... a tu w 3 widze
              wsyzscy ponad 5 <szok> Gratuluje Intelektu:)
        • Gość: Justy Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 13:51
          Ja będę miała średnią około 5.5:) Technika i muzyka liczą się do średniej i są
          na świadectwie, więc średnią liczy się z nimi:) Pozdrawiam:)
        • Gość: bezsens Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 23:08
          7,99
    • Gość: Niko Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.bmj.net.pl 13.06.07, 14:48
      5,14...
    • Gość: Patrycja Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 16:26
      No ja bede miec 5,00 :D i jestem z tego dumna :D ale jutro przychodza wyniki testow i bedzie . . . :(
      • Gość: Kath :* Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.07, 17:35
        chyba 5,3
    • Gość: sweet16 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 18:38
      o ja ... ale macie średnie... to ja się swoją może nie będę chwalić. W sumie
      wychodzi mi pasek i tylko do tego dążyłam bo w końcu 10pkt do LO się przyda, a
      reszta ocen to nigdy nie będzie sprawiedliwa! Nauczyciele tak wyciągaja na
      koniec że to jest poprostu absurd.... :(
      • kamluz Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 13.06.07, 23:31
        w pełni się z Tobą zgadzam. niektórym te oceny tak na tych szelkacch wiszą, że
        lada moment spadną!!:) ja mam bardzo fajną średnią, a z egzaminów liczę, iż
        będę miała powyżej 90pkt. pozdrawiam!!(jestem ze śląskiego)
        • Gość: xxx Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:35
          Ja Wam napiszę co zrobiła nasza matematyczka:
          moja koleżanka miała takie oceny 3,3,4,4,4 i ona jej chciała dać 4, okazało się,
          że na teście miała 24 pkt i dzisiaj zdawała na 5. Kompletnie nic nie umiała, ale
          chyba ma tą 5;/
          • Gość: ja Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 21:26
            SZOK!!!
    • Gość: sadfsdf Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 11:26
      5.05

13xBDB
      1xCEL
      • Gość: sdfsdfs Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 11:26
        pomylka, mialo byc 5.07
        • Gość: w4te Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:22
          Ja mam średnią 4,5 i bardzo dobry jak dla mnie wynik z egzaminu 83pkt
    • Gość: m-k Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.chello.pl 14.06.07, 14:27
      5.14 i jestem zadowolona bo w naszej sql trudno miec dobra średnia ;p
      • Gość: kazimisz Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 15:07
        mam średnia 4,6 i 96 punktów z egzaminu. Gratuluję nauczycielom z mojej szkoły ;]
        • Gość: ja Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 21:28
          Może teraz Ci coś podniosą...
    • Gość: żaba Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.07, 15:10
      moja średnia ?
      najlepsza jak dotąd! ; >

5,43 : ]
      • Gość: Żaba Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.gorzow.mm.pl 14.06.07, 15:13
        zapomniałam dodać,że na 14 przedmiotów <chyba jak większość 3 gimnazjalistów>

w tym 6 celujących , reszta bardzo dobre : >
        • Gość: Ig Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.adsl.inetia.pl 14.06.07, 15:23
          ja jestem z Warszawy. Chodzę do jednej z lepszych szkół. I mam średnią 5,0 i 85
          z egzaminu. Tyle, że w naszej szkole nie wyciągają ocen. i mając 4+, 5,
          5(sprawdziany), 3+, 5, 4-, 5(kartkówki, 5(odpowiedz) z matmy nie chciała mi
          postawić 5 i w końcu nie postawiła. Gdybym poszła do mojego rejonowego gimnazjum
          miałabym średnią 5,8. A z egzaminu chyba jak każdy zrobiłam jakieś głupie błędy ;)
          Życzę powodzenia wszystkim!
          (Zdaję do Koperrnika w Warszawie)
          • Gość: buka z muminków Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 15:35
            śrenia:5.64
            • Gość: swallow Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 15:49
              5,5 :))
    • Gość: ala Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 16:23
      mam pytanie, czy mieliście w szkole średnią ważoną ?
    • Gość: nacia150 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 16:29
      5,36 z 14 przedmiotów :) Jedna 4, sześć 6 i siedem 5... :) To najlepszy rok w
      całym gimnazjum i czuję spokój przed rekrutacją, bo wiem, że z takimi ocenami,
      taką średnią, dobrym wynikiem z testu (88 pkt) i innymi osiągnięciami, które
      dadzą mi sporo punktów bez problemów dostanę się do mojego wymarzonego liceum
      (zresztą najlepszego w moich okolicach)
      • Gość: Madzia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 19:37
        średnia 5,3 - mam nadzieje... boje sie tylko o zachowanie. oby było to bardzo
        dobre... dziś konferencja, wszystko sie okaże. ale ciesze sie z wyników z
        egzaminu - 92 punkty!!! super! liczyłam na 80 - 85. miłe zaskoczenie. a jeśli
        chodzi o oceny to u nas w szkole są bardzo niesprawiedliwie stawiane. np z matmy
        byłam na olimpiadzie, dostałam si e do rejonu, z kangurka też miałam nalepszy
        wynik w szkole i mam tą 6. ale co z tego jak jeszcze 3 osoby mają mimo że wcale
        nie były na olimpiadzie albo były bez rezultatów. i tak sie zastanawiam po co mi
        to było... tyle wysiłku i w ogóle. albo z biologii koleżanka miała 5,5,5,5,4,4,6
        i co ma na koniec?6 oczywiście mimo że wcale nie była na żadnej olimpiadzie i w
        ogóle zawsze była przeciętna. no ale tak to już jest jak jest sie lizuską i ma
        sie matke koleżanke nauczycielki... ja miałam same 5 i mam 5 przynajmniej
        zasłużoną. no ale za to ta koleżanka miała tylko 65 punktów z egzaminu więc
        wyszło jaka jest wspaniała. a jest kujonem największym w klasie...
        • Gość: A$ka Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 20:31
          Ja będę mieć średnia 5,21.
          3 cel (matematyka, j.polski, plastyka)
          11 bdb ;)
          Strasznie się cieszę, bo od podstawówki takiej nie miałam (wtedy było 5,3) :)
          Z testu: 98 pkt
          Zachowanie: wzorowe
          U nas w szkole ocen raczej nie podciągają, choć jak ktoś jest lizusem to
          wszystko możliwe... Wystarczy, że mamusia pracuje w gminie i córeczka podlizuje
          się wszystkim nauczycielom łącznie z dyrem i już można z 2/3 z matematyki zrobić
          4, a z 3 z histy zrobić 5 ;/ dzięki temu dwie idiotki z mojej klasy zdały z
          połowy przedmiotów (nawet o 2 stopnie im podnieśli) i teraz mają mieć "paski"...
          Mormalnie szok, ale za to na egzaminie się nie popisały... 78 i 74 to trochę
          mało jak na osobę wyróżniona... No, ale cóż, ja nie mam wpływu na oceny...
          Pozdrawiam :)
    • Gość: Frau S. Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.4web.pl 14.06.07, 20:45
      5,14 - 3 średnia w mojej 34 osobowej klasie:) Mogło być lepiej, ale sobie czasem
      poleniuchowałam w czasie roku szkolnego. Mam nadzieję, że będę mieć z 90 punktów
      z egzaminu gimnazjalnego - u nas jutro wyniki.
      • Gość: natalięson jupika jej :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 21:53
        średnia 5,28 punktów 88 :D
        bosssko :D
        ale i tak liczy się to co jest w głowie, a myślę że z niektórych przedmiotów
        powinnam mieć wyższe oceny... ale cóż ;-) i tak jest super :D
        • Gość: natalięson Re: jupika jej :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 21:55
          no, a jak inni się chwalą to ja też :D
          szóstki - biola, wos, plastyka, muzyka, angol :D
          jedna czwóra z matmy :P
          a reszta piąteczki ;]
        • Gość: młoda Re: jupika jej :D IP: 89.174.71.* 15.06.07, 22:11
          A ja mam średnią 5,4 -niby duzo-nie? a z testu tylko 70-mało nie? tez tak
          myśle! I moge zpomnieś o III LO w trn (woj. malopolskie)
          • Gość: A$ka Re: jupika jej :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 21:04
            Hmmm... Myślę, że masz szanse na III LO w Trn... Tam chyba trzeba było mieć w
            tamtym roku jakieś 150pkt i za druga rekrutacją bez większego problemu... Jeśli
            tylko masz jakieś szóstki z punktowanych przedmiotów, to masz szansę ;] Trzymam
            kciuki za Ciebie, żebyś się dostała, jeśli nie za pierwszą, to za drugą
            rekrutacją ;) Może się spotkamy :) Pozdrowionka :)
            • Gość: młoda Re: jupika jej :D IP: 89.174.71.* 17.06.07, 10:52
              A Ty A$ka gdzie składasz?-do III czy I LO w trn, bo raz piszesz trak a raz tak.
              pozdro (woj. malopolskie)
              • Gość: A$ka Re: jupika jej :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 14:22
                Składam i do I LO i do III LO :) Jeszcze do końca nie wiem które wybiorę (jak
                mnie przyjmą :) Pzdr :)
          • Gość: Tarnów-amlopolska Re: jupika jej :D IP: 89.174.71.* 17.06.07, 00:09
            A ja mam 150pkt i chodze do gim w tarnowie, liczyłam ze sie dostane do I LO w
            Tarnowie,ale chyba nie ma szans-ma ktoś podobnie kto wybiera sie do I LO w trn?-
            jak cos to pisać Pozdro (woj. malopolskie)
            • Gość: A$ka Re: jupika jej :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 14:23
              Hmmm... 150? Trochę mało jak na I LO... Ale możesz spróbować za drugą
              rekrutacją, może Cię przyjmą... No i jeszcze zależy jaki profil... Pzdr :}
              • Gość: młoda Re: jupika jej :D IP: 89.174.71.* 18.06.07, 10:33
                Do I LO w trn na dziennikarstwo składam-myslisz ze mam jakieś szanse z tak
                mała ilościa punktów?(150) Liczyłam na wiecej ale na matmie mi sie noga
                podwinęła ze stresu i w najrostszych zadaniach polegałam:( pozdro
      • Gość: Mysia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 22:20
        4,8 jupi pasek czyli 8 dodtkowych pkt plus 94 punktow z testu.......wymiatam,
        6 lo w poznaniu stoi otworemmmmmmmmmm!!!!!!!!:)))
        • Gość: Piotrek Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 23:50
          bajkopisarze z was nieźli hahhaha a ja mam 99 pkt i średnią 5,93 (dostałem piątke ze sztuki) hahaha jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee jesteście mistrzami :]
          • Gość: madey Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.gl.digi.pl 15.06.07, 08:27
            dokładnie bajkopisarze. ludzie opamiętajcie sie bo poziomem przyrównujecie do
            jasia śmietany. p.s mam 55 z egzaminu i śr. 4,28.
            • Gość: nie jest zle :D Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 83.2.141.* 15.06.07, 14:35
              a ja 53 pkt (stres) z egzaminu i pasek 4,78 :D z jedna trojka z fizyki :)
              • Gość: rycho17 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 17:09
                przecież przy 3 nie ma paska, przynajmniej u nas...
                • Gość: tyśka Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 18:37
                  ja ma 4,2 i jedno dwa w mojej historii z matmy.
                  Jak sądzę nie tylko ja spokojnie wychodzilo mi 3, no ale cóz.
                  Tylko mi przykro miec za cale trzy lata nauki, za tród jaki w to wnioslam taka
                  ocenę. Nie rozumie tej babki!! a staralam sie... Teraz mam ocenę taką jak pare
                  imbecylów z mojej klasy którzy nie wiedza ile jest 2+2 !!!!
                  bo im naciągnela zeby sie przeszli, a mi obnirzyla.........
                  ale dobrze ze juz wakacje,nareszcie sie wyspie.
                  Nareszcie więcej niz 4 godz snu...
                  • Gość: Alice321 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 20:36
                    Ja mam 5,5 :) [druga klasa gimnazjum]
                    jedna czwórka [polski],
                    6 szóstek i 5 piątek.
                    Jednak u mnie to trochę inaczej wygląda, bo mam punkty, które są później
                    przeliczane na oceny. Więc mam łatwiej.
                    • Gość: olela Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.07, 21:29
                      a jednak nie mam 5,5 tylko 5,6 ;) dzisiaj się dowiedziałam;pp i 98 pkt z egzaminu'^^
    • Gość: JacoGaco Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.224.unknown.vectranet.pl 16.06.07, 13:08
      Ja będęmiał 6,01. No co?? Starałem się :). A tak w realu to 5,07. Jedna
      celująca. Hehe, dziekuje pani Durlej oczywiscie pseudo Żaba.
    • Gość: jodeł Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.czechowice.net.pl 16.06.07, 15:57
      średnia: 5,5 ( w poprzednich latach miałem 5,69 i 5,63)
      a z egzaminu równiutkie 90 pkt :)))

no i do tego finalista z matmy<hura>

LO V w Bielsku-Białej stoi otworem :P
      • Gość: Ig Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.07, 17:41
        Czy jest tu ktoś Warszawy.?:)Interesuje mnie jakie Warszawiacy mają wyniki.
        • kate91 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. 18.06.07, 22:23
          wystawione wsyztskie oceny: 5,5!!!!!! 7 szóstek i 7 piątek :P
          • Gość: qvfsdav Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 10:50
            ja mam srednia 4,36 ale za to z testu 95
    • Gość: Madzia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 14:24
      gratuluję wszystkim wysokich średnich ale zasłużonych! wtedy naprawde jest się z
      czego cieszyć. ja mam 5,42 i jest super! wiem że należy mi się. z testów 92.
      ekstra! zachowanie bardzo dobre ale najważniejsze że pasek będzie!
      • Gość: Aneczka Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 17:44
        moja średnia 5,2 a z testów 88pkt i to jest nie chwaląc się najwyższa średnia
        w moim gimnazjum razem z koleżanką taką mamy.
    • Gość: Veronqa Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 21:48
      ja mam 5.0. z testow 85. jakos to bedzie
      • Gość: lucy_diclonius Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 23:18
        średnia - 4,93
        egzamin - 91 pkt.
        u mnie w klasie był chłopak co miał 5,8 i 100 z egzaminu
    • Gość: YOUlia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 19:53
      5.71, 92 punkty łącznie jakieś 179 punktów rekrutacyjnych. Wcale nie jestem
      kujonem ani skorumpowanym gó..arzem, ja po prostu myślę...
    • Gość: PatiGimka3 Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.centertel.pl 27.11.07, 18:26
      mhh...mnie się marzy chociaż ze 4.5 xD bo w II kl mialam 4.25 moze mi sie udaxD
      • Gość: jamajka Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.ver.airbites.pl 14.05.08, 22:25
        Jeśli dobrze pójdzie, to dobije to 5,4 ^^
    • Gość: gdh Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.chello.pl 28.11.07, 18:27
      5.0 bez zadnego wysilku
    • Gość: elina Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: 82.160.202.* 19.05.08, 17:12
      no powiem ze mogloby byc lepiej ... tylko 5,7
      • Gość: a. Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 10:54
        Ja mam 5,6 :]
        Ale w sumie nie to się liczy, tylko punkty przy rekrutacji^^
    • Gość: klarara Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 13:38
      6.0 i prawdopodobnie będzie 100 punktów z testu :) Jupi :)
    • Gość: ja Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.unregistered.net.exatel.pl 10.06.08, 14:07
      gdzies okolo 5,2
      • Gość: Sylwia Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.lublin.mm.pl 12.06.08, 13:00
        4,46
        • Gość: dissenter Re: Średnia na konieć trzeciej klasy gimnazjum. IP: *.eranet.pl 12.06.08, 17:35
          Na koniec trzeciej klasy moja średnia to 5.26 -zaznaczam, że bez
          poprawiania, podciągania, kombinowania, oszukiwania, błagania,
          zastraszania, łapówek i znajomości xD
          Hehe znam osoby ze średnią powyżej 5.6, które pod koniec roku
          (zaczynają na początku czerwca) robią jakiś plakacik albo
          rozwiązywują banalny teścik i chodzą krok w krok za nauczycielami,
          żebrząc o szóstki (hmm może to takie hobby). Bardzo często, kiedy
          nauczyciel widzi je po raz 478579759759237 pytające go o to samo,
          spełnia ich życzenia :D
          Ja na szczęście nie muszę kombinować i poprawiać, bo po pierwsze-nie
          sprawia mi to żadnej przyjemności (obecna średnia została osiągnięta
          praktycznie bez nauki), a po drugie-i tak dostanę się do każdego