Dodaj do ulubionych

Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszustwo?

17.10.16, 23:03
Proszę o opinie suplementów diety sprzedawanych przez DUOLIFE. Różni specjaliści podpisują się pod tymi produktami, ale czy te osoby nie są podstawione? Jestem zainteresowana m.in: ProStik, ProSelect, ProMigren.

Są to wiarygodne produkty czy jest to oszustwo szyte grubymi nićmi?
Czy suplementy DUOLIFE działają tak jak to opisują?
Jak za pomocą ekstraktu z kilku roślin miało by to wyleczyć migrenę, problemy ze stawami itd.? Dochodzą mnie różne słuchy i chciałabym potwierdzić to od osób które faktycznie z nich korzystają.

Malutkie pudełeczko za 97zł to spory wydatek tylko poto aby sprawdzić działanie.
Obserwuj wątek
    • justys1907 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 14.11.16, 22:34
      niestety miałam styczność z tymi "specyfikami" z DUOLIFE, można określić to prosto 97zł wyrzucone w błoto. ZERO EFEKTÓW! Ale co tam ma działać skoro pakują jakieś wypełniacze i śmieszne wyciągi. Równie dobrze możecie jeść dużo owoców i warzyw dorzucając do tego zestaw multiwitamin za 10 zł. Oczywiście ich "doradcy" będą to tłumaczyć innym działaniem na każdy organizm. Jednakże wydaje mi się, że jest to naciąganie ludzi na zakup tych suplementów. Nawet samo wpisanie się do ich sieci MLM zobowiązuje cie do zakupu zestawu startowego DUOLIFE.
      Żeby nie było - sama stosowałam te specyfiki, byłam nawet na ich cudownym spotkaniu na którym próbowano "wyprać" mi mózg. Oczywiście standardowo "nasz produkt jest super, inne to ściema", potem nakręcanie na wejście w piramidę MLM pod pretekstem pieniędzy i rozwoju.
      Jednym zdaniem: Jedz owoce, staraj się dbać o dietę a nie nabijaj kasy ludziom którzy oferują produkt w niesamowicie wysokiej cenie jak na jego skład i możliwości.
      • pancho77 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 25.11.16, 21:00
        Zaraz firma Duo Life nie jest MLM! To jest soft marketing a to jest zasadnicz różnica. Ja stosuje suplementy od 2 lat i ja cała moja rodzina jest z produktów bardzo zadowolona. Nie jest tajemnicą że przemysł farmaceutyczny ma świadomość że jego produkty nie umywają się do do produktów naturalnych które produkuje firma Duo Life. Dlatego dla Pani jusys 1907 mam pytanie: czy na swoje dolegliwości pomoże naturalna formuła preparatów leczniczych znana od 1000 leci czy może formuła chemiczna która zaczęła działać od 1897 roku.
        • adampetrukrakow Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 23.04.18, 22:57
          To fenomenalna skala manipulacji uczuciami ludzkimi. Znam tą firmę, sami wpisując imie i nazwisko właściciela dodając krs zobaczycie ponad 10 firm które na chybił trafił powstają i upadają jak piramidy z kart. Te produkty to zwykłe soki które w sklepie z zdrowa żywnością kosztują, około 20zł. No ale jak zbudować piramidę, to już było w Polsce i wielu krajach wystarczy pokazać ładne auta i powiedzieć będzie Twoje jak dużo sprzedaż. To dziwne że młodzi ludzie wprowadzili soki po 200zł na rynek ale nie jest to produkt medyczny mają prawo szukać naiwnych którzy im za płacą za to. Jaki problem zapłacić lekarzowi który powie coś o tym dobrego. Bolerioza że wyleczą to masakryczna bzdura sprzedawałem te produkty i nikogo nie wyleczyły oprócz opróżnienia kieszeni. Są zioła na rynku i medycyna naturalna, ale wiara w soki które czynią cuda to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Niestety firma soki sprzedaje legalnie i nie jest to produkt medyczny i tylko jak już wszyscy wydadzą pieniądze i zobacza że produkty im nie pomogły wtedy pewnie powstanie firma o podobnej nazwie która te same produkty będzie sprzedawać w innych opakowaniach. Piszę bo nie mogę na to patrzeć dlatego się dzielę wiedzą, a wy ocenicie to sami. W sklepie ze zdrową żywnością zobaczcie sok z nomi czarnuszke i inne i zobaczcie kto to produkuje i ile kosztuje i wszystko wam się rozjaśni. Pozdrawiam. Adam Petru
      • dbam_o_zdrowie Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 15.05.17, 23:59
        Moment! justys1907
        1. jakie miałaś problemy zdrowotne?
        2. ktory lub które produkty Duolife brałaś?
        3. w jakich dawkach?
        4. przez ile czasu miałaś przyjmować?
        5. ile czasu faktycznie przyjmowałas zgodnie z wyznaczonymi zaleceniami?
        6. Czy w trakcie przyjmowania produktow Duolife dokonałaś zmian w swoim trybie życia i trybie odzywiania czy pozostałas przy dotychczasowym?
      • minkner Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 25.11.17, 08:34
        Witam! Byłem na prezentacji DUOLife 3 dni temu.W 30metrowej sali było jakieś 23 osoby,co oznacza że raczej dość tłoczno było.Oczywiście prowadzący perfekcyjnie przeszkolony do prania mózgu swobodnie usiłował uprać mózgi nowicjuszom.Ale NIE ZE MNĄ TE NUMERY BRUNER ja nie mam 15 lat.NAJLEPSZE KASZTANY SĄ NA PLACU PIGALLE---Zuzanna lubi je tylko jesienią.Przeżyliśmy AMWAY --ostatnio o nich CICHO!!!,oraz NUTRALIVE ,a 2 lata temu usiłowałem sie odchudzić w HERBALIFE----i nie schudłem nawet 1nego deka!!TO SĄ PO PROSTU NACIĄGACZE .Nazwa zmieniona aby zmylić przeciwnika ,i te same triki .Jak kupisz 5 butelek specyfiku ,to dostajesz 30% upustu.POZDRAWIAM PAWEŁ spod WAWELU
      • tomi1027 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 05.12.17, 21:11
        Echhh jak czytam niektóre wypowiedzi to aż śmiech na sali, bo to, bo tamto. Polski naród to "naród kwitnącej lipy". Wiecznie tylko narzekają. Ciekaw jestem te osoby co tak narzekają na wszystko, po co w ogóle sięgali po suplementy, skoro piszą że lepiej dieta i sklep zielarski. Nie wiecie co to synergia składników ?? Kolejna rzecz, czy to ważne czy Dr. Kardasz ma tytuł. Mi wystarczy że jest światowej klasy biologiem, docenianym pozna granicami naszego kraju. Mało jest ludzi mądrych na całym świecie, nie mają szkół nawet pokończonych, a są znani ze swojej mądrości!! Też się odniosę do wpisów że auta, hotele,wyjazdy, pranie mózgu - No halo!! I co z tego, takie pranie to nie pranie, gdzie jesteś z pozytywnymi ludźmi i myślisz pozytywnie (a nie wiecznie narzekać że mi nie wychodzi), samochody- no są zajebiste jeździsz punto to narzekasz. O piramidach sobie poczytajcie w PL są zabronione. Ktoś napisał że drogie, heh idź do apteki, później pogadamy ;-) Dla mnie bomba, stosuje działa ale trzeba pamiętać że to nie sok z gumi jagód czy kociołek Panoramiksa z butów nie ........ Trzeba stosować systematycznie i do tego też jakoś zdrowo się odżywiać. I ja się pytam co po niektórych co jest złego w rozwoju i zarabianiu pieniędzy. Jak ktoś nie chce to nikt nikogo nie zmusza zawsze można przecież pracować u kogoś na etacie. No i na koniec, ja nie mówię że innych produkty są do dupy bo sam stosowałem i wiem że nie są. Wręcz przeciwnie są bardzo dobrej jakości każdy ma swój wybór. Ja stosuje stosuję te i działają, podoba mi się plan marketingowy, a znam jakie są w innych strukturach marketingowych dla mnie ten jest najlepszy i nie zachwalam bo jestem w duo, bo są i minusy ale tak mało widoczne że nie zwracam na to uwagi tu zalazłem ich najmniej. A jeżeli komuś nie wychodzi i się poddał to zawsze będzie narzekał i wmyślał negatywy nie widząc winy w sobie. Zresztą co by nie było jeszcze nie ma firmy, rzeczy która by dogodziła wszystkim. Jedni będą się czuć wspaniale mad oceanem z lazurową wodą, drudzy w górach z pięknymi widokami. Pozdrawiam serdecznie :-)
        • anzelm87 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 17.12.17, 10:06
          Kolejny wyprany móżdżek „ trzeba stosować regularnie i do tego jakoś zdrowo się odżywiać” bzdura! Skoro to jest takie cudowne to ma mi pomagać nawet wtedy kiedy moje nawyki żywieniowe nie są dobre. A kuźwa każdy kto się zdrowo odżywia = chudnie, lepiej się czuje itd bez żadnych wspomagaczy!!!! A pozniej takie głąby jak ty przypisują super działanie temu suplementowi a nie owocom i warzywom. Zapewne jesteś jednym z pracowników i probujesz ratowac imie firmy co by ci klientela nie uciekła. Autorko postu poszperaj w internecie i znajdz naturalny sposob na swoj problem jestem pewna że systematycznosć da Ci super efekty. A za te 97 zl idz se kup zajebiste buty albo kiecke!
          • patiiwa83 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 18.12.17, 23:20
            Witam czytam te wszystkie negatywne komentarze i aż szkodza mi ludzi z czystej nie wiedzy od razu mówię ze nie jestem w clubie duo life ale wiem i zdaje sobie sprawę ze dzisiejszy tryb życia i produkty które są faszerowane chemia lub antybiotykami itd nie dają nam żadnych wartości a tym bardziej nie są bogate w witaminy które nam są niezbędne w dzisiejszych czasach większość rzeczy nie jest naturalnych tylko z udziałem chemi nawet dla niemowląt co jest dla mnie szokiem !!! Ja uważam ze każdy przy zdrowych zmysłach powinien stosować sublementy te czy inne i jest ważne żeby regularnie przyjmować a co najważniejsze zmienić swój styl życia i wybierać produkty tylko naturalne jak również polecam oczyszczanie organizmu dowolna metoda bo to wszystko potęguje właściwości sublementow jak również diet .
    • blackberry896 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 20.03.17, 14:59
      Warto wzbogacić swoja dietę świeżymi, zdrowymi produktami od lokalnych rolników :)
      Ostatnio znalazłam super stronę, gdzie zamawiam produkty na posiłki. Bardzo spodobała mi się ta metoda robienia zakupów, nie trace czasu w kolejkach, a przede wszystkim nie muszę nosić ciężkich siatek z zakupami . Składam zamówienie, a oni dostarczają mi je pod same drzwi :D A najważniejsze mam pewność, że są świeże i zdrowe :)
      ryneczek.zgora.pl/
    • milena-ka Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 26.06.17, 12:57
      Ja osobiście nigdy tych (tzn ProStik, ProSelect, ProMigren). Ale przeczytałam ich skład. I tak przykładowo ProStik posiada dużą zawartość ekstraktów np. z pestek moreli, grzybów schitake, itp. Wydaje mi się, że to jest bardziej chwyt marketingowy niż skuteczne wzmocnienie kondycji organizmu. Dlatego też warto z głową wybierać suplementy np. jeżeli bolą Cie stawy to trzeba wziąć suplement, który zawiera kwas hialuronowy i chondroitynę np. Hyalutidin. A jeżeli chcesz uzupełnić dietę w witaminy, to wtedy warto zmienić dietę - ale nie o suplement, ale o odpowiednie warzywa i owoce.
      • karolinana_96 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 15.02.18, 09:43
        Warzywa i owoce nie są już tak zdrowe jak sprzed lat. Mają o wiele mniejszą zawartość witamin i biopierwiastków. A dzieje się tak dlatego że ziemia jest wypłukana m.in. z fosforu i potasu. Potwierdzone jest to badaniami naukowymi. Kiedyś np wystarczylo zjesc 4 jablka a teraz ta sama ilość witamin znajduje aie w 4 kg. A nikt nie jest w stanie tyle zjesc aby zaspokoic zapotrzebowanie organizmu. Dlatego Duolife proponuje siplementy naturalne ktore mają skoncentrowane te witaminy w mniejszej ilosci. Są poddawane paskalizacji dzięki czemu pozostają tylko dobre biopierwiastki.
      • lamat Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 24.06.19, 18:35
        Dziś rzeczywiście trudno o warzywa i owoce, które zawierają odpowiednie ilości witamin i mikroelementów. Poza tym są naszpikowane pestycydami i inną chemią. Czasami suplementacja to jedyne wyjście, aby utrzymać zdrowie na właściwym poziomie. Jednak trzeba to robić z głową. Wyciągi w suplementach powinny być standaryzowane na określoną ilość substancji czynnej. Uczciwe firmy podają taką informację na swoich produktach. Duolife tego nie robi i to daje dużo do myślenia. Sama informacja, że "zawiera wyciąg" nie mówi nic o skuteczność tego preparatu. Synergia różnych składników to za mało, musi być też właściwa ilość substancji czynnej, aby doszukiwać się widocznego efektu. Dla mnie Duolife to ładnie opakowane preparaty, które nie szkodzą, ale z pewnością nie przynoszą spektakularnych skutków. Marketingowo włożony kawał dobrej pracy.
    • beata647 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 29.06.17, 18:02
      Korzystam osobiście z produktów DuoLife. Są skuteczne. Ludzie od zawsze leczyli się ziołami, to są naturalne produkty, takie lktórymi ludzie się leczyli od wieków. Rada Naukowa to biolodzy i lekarze, czyli osoby, które podpisują się swoimi nazwiskami pod skutecznością działania. A co do ceny, zawsze można przystąpić do Klubu DuoLife i korzystać z nich taniej albo za darmo, ale o tym powinna poinformować osoba, która proponuje produkt :)
    • kruszyneczek Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 29.08.17, 12:24
      hm?
      Nie znam produktów, a o firmie wiem niewiele, wiem że po prostu jest. Wiem że większość lekarzy to dilerzy leków bo tak ich uczą. Wiem również że oni sami się suplementują. Używam suplementów innej firmy i działają i mam na to dowody w postaci wyników z 3 lat. Szczerze polecam oczywiście w domu urządzenie do wyciskania soków. Mam używam i polecam www.wyciskarkisoków.pl
    • cryptokonto Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 31.08.17, 18:14
      Ludzie, przeczytajcie skład tych cudownych specyfików, idźcie do sklepu zielarskiego i kupicie to samo za 1/10 ceny. Przeczytajcie sobie system motywacyjny dla handlujących tymi produktami - dobre pieniądze, ogromne premie, Jaguary i Mercedesy jako nagrody dla najbardziej aktywnych, konferencje w najlepszych hotelach, pranie mózgu na każdym takim spotkaniu "jest moc" i kciuki do góry na każdym zdjęciu, a teraz przeliczcie to na szybko i zastanówcie się ile wart jest sam produkt skoro zarabia na nim cała piramida ludzi, a spotkania i samochody też kosztują. Dla myślących nie jest to nic ciekawego, ale coraz więcej osób wpada w sidła takich systemów MLM w których obiecuje im się cuda jak np. wyleczenie raka czy boreliozy, a dla zdrowia człowiek jest w stanie oddać ostatnie pieniądze. Trzeba mieć naprawdę silny charakter, żeby wciskać z uśmiechem na twarzy takie kity.
      Najlepsze jest to, że teraz promują swój naturalny kolagen, który jest z cukrem o smaku Mango... a pozyskiwany niby z ryby. To Cię dopiero...
      A ich ten profesorek co ich promuje i wszyscy na niego wołają doktor, nie jest doktorem w sensie medycznym ale ma tytuł doktorancki z pracy o drzewachusmiech.gif To się nazywa marketing...
      Ale nie powiem, prawie głowy jest tam na wysokim poziomie.
    • cryptokonto Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 31.08.17, 18:14
      Ludzie, przeczytajcie skład tych cudownych specyfików, idźcie do sklepu zielarskiego i kupicie to samo za 1/10 ceny. Przeczytajcie sobie system motywacyjny dla handlujących tymi produktami - dobre pieniądze, ogromne premie, Jaguary i Mercedesy jako nagrody dla najbardziej aktywnych, konferencje w najlepszych hotelach, pranie mózgu na każdym takim spotkaniu "jest moc" i kciuki do góry na każdym zdjęciu, a teraz przeliczcie to na szybko i zastanówcie się ile wart jest sam produkt skoro zarabia na nim cała piramida ludzi, a spotkania i samochody też kosztują. Dla myślących nie jest to nic ciekawego, ale coraz więcej osób wpada w sidła takich systemów MLM w których obiecuje im się cuda jak np. wyleczenie raka czy boreliozy, a dla zdrowia człowiek jest w stanie oddać ostatnie pieniądze. Trzeba mieć naprawdę silny charakter, żeby wciskać z uśmiechem na twarzy takie kity. -->
      tu nic więcej nie trzeba dodać.
      Najlepsze jest to, że teraz promują swój naturalny kolagen, który jest z cukrem o smaku Mango... a pozyskiwany niby z ryby. To Cię dopiero...
      A ich ten profesorek co ich promuje i wszyscy na niego wołają doktor, nie jest doktorem w sensie medycznym ale ma tytuł doktorancki z pracy o drzewachusmiech.gif To się nazywa marketing...
      Ale nie powiem, prawie głowy jest tam na wysokim poziomie.
      • bellagnos Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 21.09.17, 18:05
        Ja od 3 miesięcy testuje ich produkty, również nie byłam przekonana ale nietolerancje pokarmowe dały się we znaki i Stwierdziłam że spróbuje. Efekt był obiecany po 3 miesiącach a mi po 2,5 tyg zniknęły rany z dłoni po zjedzeniu jaja i nabiału, znajomej której noga puchnie już 2 rok i odwiedziła najlepszych lekarzy miała najlepsze leki i zastrzyki również pomogło po tygodniu lepiej spała, nie boli wątroba a po 2 miesiącach mogła zmienić opaskę uciskową na lżejszą i poszła nawet na grzyby.To nie jest tak że kupić o osobno produkty w aptece i będzie ten sam efekt bo chodzi o połączenie w odpowiednich proporcjach. Płacę średnio za suplement 75 zł po 4 miesiącu zamówień.dostałam gratis prezent za 500 zł.Drugą firmą którą polecam jest colway również jest polska .
    • radoslaw102102 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 14.11.17, 00:18
      i ja sie wypowiem jestem sportowcem od 18 lat trenuje rozne sporty ale glownie 10 lat spedzilem na silowni i kilka lat biegi dlugodystansowe mialem sporo kontuzji roznego typu wspomagalem sie suplementami dla sportowcow i pomagaly. jakis czas temu znowu mialem kontuzje stawu barkowego znajoma zaproponowala mi duolife prostick i postanowilem przetestowac spodobal mi sie sklad bo jestem anty gmo/konserwanty i inne badziewia a tam odziwo zero chemi. zalecana dawka 1-2 tabletki bralem 2 czyli kuracja na 1 miesiac przewaznie nadczo i musze przyznac ze mi pomoglo. i wcale nie jest drozszy od innych suplementow a jak sie dolaczy do klubu jest za 75

tu jak sie zarejestrujesz masz taniej
      RadekKowalski.myduolife.com/register.html

tu jest info p tym pro stick
      myduolife.com/link/f494c8d520f16ae7
      i tu na innej stronie
      myduolife.com/link/ab9a772c5bf16ae7
      i tu dla porownania
      myduolife.com/link/1bb34cb2d7f16ae7
      a tu jest opis producenta
      myduolife.com/link/c8d0bd56eff16ae7

przepraszam ze bez skladni ale wazniejszy jest przekaz moim zdaniem.
    • moniawroclawianka Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 13.12.17, 13:25
      Kochani. Ja ,,testowałam,, dosłownie na sobie i mojej rodzinie( w tym dzieci 4,6 i 13 lat) kilka preparatów m.in. na robaki.w sumie ok 3 m-cy.Trochę, a właściwie bardzo się zawiodłam. Niewiele później trafiłam na produkty na bazie aloesu.Większość z nas słyszała o tym jak działa ta roślina. Ponad rok używam różnych suplementów i napoju aloesowego. Chętnym mogę powiedzieć więcej o szczegółach i samych produktach.
      zymrozowa@vp.pl
    • bellagnos Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 01.02.18, 11:32
      Mi bardzo te suplementy pomogły na nietolerancje pokarmową, również nie dowierzałam, ale poczytałam opinie ludzi na grupie fb i postanowiłam spróbować. Bardzo ważne jest dawkowanie .Po za tym chlorofil stawia na nogi jak już po pracy padam a moja koleżanka karmi dziecko swoim mlekiem odkąd pije chlorofil. Nie twierdze że to jest jedyna na rynku dobra firma z polskich polecam colway choć jest droższy, z węgierskiej flavon max ale to są przez ze mnie sprawdzone produkty a nie piszę bo coś ktoś. Nie rozumiem ludzi którzy piszą ze drogie bo dla jednego będzie drogi lek za 25 zł a dla drugiego nie.
    • djmikada Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 05.03.18, 23:27
      ja mam potwierdzone działanie ProSelect badaniami mammograficznymi - gdzie wprost napisano w wyniku, ze zmiany się zmniejszyły! - nie stosuje żadnych leków onkologicznych , a z rakiem wygrywam od 7 lat- jestem po czerwonej chemii, pelnej mastektomii prawej piersi , radioterapii, a herceptyna o malo mnie nie zabiła, suplemety DUo Life mi pomagaja - a na siłe nikt nie wciaga , do mlm jak ktoś nie chce, owszem bedac klientem , a najlepiej klubowiczem , mozna nie tylko zdrowie poprawic, wyjsc z ciężkich chorob , ale też zaoszczedzic, -
      Mirosława Pawełek
    • celina63 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 06.03.18, 10:11
      Wiele osób z duolife stosuje także produkty Synergy, a szczególnie ich flagowy produkt z l-argininą, bo odpowiednia dawka l-argininy powoduje, że wytwarza się w organiźmie tlenek azotu, który poszerza naczynia krwionośne i w związku z tym suplementy duolife moga się jeszcze lepiej przyswoić i podziałać. Polecam poczytać o tym, jak działa l-arginina synergypoland.pl/l-arginina-zalecane-dawki-dzialanie/
    • kiyana Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 19.03.18, 09:25
      Biore tydzień duolife dzień i noc. Po trzech dniach poczułam przypływ energii. Nawet jeśli to placebo, to jestem na tak. Ale wierzę, ze soki i ekstrakty zawarte w tych dwoch butelkach pozytywnie wpływaja na organizm. Jestem zwolenniczką tego, co naturalne i interesuję sie zdrowym żywieniem od kilku lat. Nikt mi mózgu nie prał na żadnym ich wykładzie. Jeszcze. Ale z checią posłucham. Temat wart zbadania i spróbowania. Dlatego testuję. Nie oczekuję cudów, bo to składowa wielu czynnikow. Trzeba mieć wiedzę, by rozumieć w jaki sposob poszczegolne skladniki oddziałują na organizm. Ci, ktorzy piszą, że to ściema i oszustwo tej wiedzy nie mają. Bardziej ufam biologom, niż lekarzom. Bo lekarz dziś specjalizuje sie w wynajdywaniu patologii i działaniu przeciw okreslonym objawom. Natura zaś leczy przyczyny, gdzie efekt nie zawsze jest widoczny gołym okiem.
    • adampetrukrakow Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 23.04.18, 22:55
      To fenomenalna skala manipulacji uczuciami ludzkimi. Znam tą firmę, sami wpisując imie i nazwisko właściciela dodając krs zobaczycie ponad 10 firm które na chybił trafił powstają i upadają jak piramidy z kart. Te produkty to zwykłe soki które w sklepie z zdrowa żywnością kosztują, około 20zł. No ale jak zbudować piramidę, to już było w Polsce i wielu krajach wystarczy pokazać ładne auta i powiedzieć będzie Twoje jak dużo sprzedaż. To dziwne że młodzi ludzie wprowadzili soki po 200zł na rynek ale nie jest to produkt medyczny mają prawo szukać naiwnych którzy im za płacą za to. Jaki problem zapłacić lekarzowi który powie coś o tym dobrego. Bolerioza że wyleczą to masakryczna bzdura sprzedawałem te produkty i nikogo nie wyleczyły oprócz opróżnienia kieszeni. Są zioła na rynku i medycyna naturalna, ale wiara w soki które czynią cuda to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Niestety firma soki sprzedaje legalnie i nie jest to produkt medyczny i tylko jak już wszyscy wydadzą pieniądze i zobacza że produkty im nie pomogły wtedy pewnie powstanie firma o podobnej nazwie która te same produkty będzie sprzedawać w innych opakowaniach. Piszę bo nie mogę na to patrzeć dlatego się dzielę wiedzą, a wy ocenicie to sami. W sklepie ze zdrową żywnością zobaczcie sok z nomi czarnuszke i inne i zobaczcie kto to produkuje i ile kosztuje i wszystko wam się rozjaśni. Pozdrawiam. Adam
      • lukasz84321 Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 13.07.18, 12:36
        Znasz tą firmę? Zapewne z prezesem na piwo też chodzisz...totalna bzdura...co prezes robi w życiu prywatnym to jego sprawa...Twój komentarz skopiowany od innego komentatora, taki mały plagiat...jeszcze jedno te produkty wcale nie czyszczą kieszeni a jak ktoś chce może je mieć dla siebie za bardzo małe pieniądze...wniosek jest jeden. Nic nie wiesz o tej firmie, tych produktach i sposobie ich zakupu, więc daj sobie spokój z tym hejtem i zacznij się zajmować czymś pożytecznym. Pozdrawiam
    • adampetrukrakow Re: Opinie suplementy DUOLIFE. ProStik itd. Oszus 23.04.18, 22:58
      Uwaga To fenomenalna skala manipulacji uczuciami ludzkimi. Znam tą firmę, sami wpisując imie i nazwisko właściciela dodając krs zobaczycie ponad 10 firm które na chybił trafił powstają i upadają jak piramidy z kart. Te produkty to zwykłe soki które w sklepie z zdrowa żywnością kosztują, około 20zł. No ale jak zbudować piramidę, to już było w Polsce i wielu krajach wystarczy pokazać ładne auta i powiedzieć będzie Twoje jak dużo sprzedaż. To dziwne że młodzi ludzie wprowadzili soki po 200zł na rynek ale nie jest to produkt medyczny mają prawo szukać naiwnych którzy im za płacą za to. Jaki problem zapłacić lekarzowi który powie coś o tym dobrego. Bolerioza że wyleczą to masakryczna bzdura sprzedawałem te produkty i nikogo nie wyleczyły oprócz opróżnienia kieszeni. Są zioła na rynku i medycyna naturalna, ale wiara w soki które czynią cuda to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Niestety firma soki sprzedaje legalnie i nie jest to produkt medyczny i tylko jak już wszyscy wydadzą pieniądze i zobacza że produkty im nie pomogły wtedy pewnie powstanie firma o podobnej nazwie która te same produkty będzie sprzedawać w innych opakowaniach. Piszę bo nie mogę na to patrzeć dlatego się dzielę wiedzą, a wy ocenicie to sami. W sklepie ze zdrową żywnością zobaczcie sok z nomi czarnuszke i inne i zobaczcie kto to produkuje i ile kosztuje i wszystko wam się rozjaśni. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka