Dodaj do ulubionych

KURS TAŃCA W POZNANIU

24.01.07, 20:10
Ponawiam wątek, bo na poprzednim wiekszość pisała, że zamierza szukać kursu w
styczniu/lutym?...czy słowa zamieniły się w czyny? Możecie cos polecić? Ja
obserwuję (bez skutku) poznańskie Domy Kultury, bo szkoły tańca są b.
kosztowne, a jak wiecie wesele to spory wydatek!
Obserwuj wątek
    • lubna Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 24.01.07, 21:59
      Ostatnio narzeczony wymyślił, że jednak chce zatańczyć pierwszy taniec, hmm, chyba już o tym pisałam... Ale zapewne nie przyznałam wtedy, że koncepcja jest taka, że improwizujemy do Fatboy Slim "Praise you" wink Mam nadzieję, że to żarty big_grin
      • mada.d.n Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 06.02.07, 01:30
        teraz dopiero przeczytałam (nie wiem czemu)
        to o to chodziła, jak mówiłaś, że modlisz się, żeby mu się odmieniło z piosenką
        hehe no na pierwszy taniec to bym chyba nie chciała smile

137 dni smile
        Przestrzeń sugeruje, by się przemieszczać,
        jednak jedynym celem podróży mędrców jest ich dom.
      • nives1 Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 05.02.07, 09:20
        Wczoraj (przedwczoraj??) gadałam z moją świadkowa - ona chodziła z mężem gdzieś
        w okolice rynku łazarskiego w soboy wieczoram - ale maja tez grupy w tygodniu
        wieczorem- płacili 120 za 15 h - kurs podstawowy
        Ale nie bijcie - nie pamiętam dokładnie adresu szkoły
        nastepnym razem pogadam z nią na trzeźwo wink
    • greene3 Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 05.02.07, 10:17
      ja się dołączam do ponowionego pytania - szukam kursu bardzo
      zindywidualizowanego a nie strasznie drogiego. Np. pasjonat który nauczy nas
      tańczyć indywidualnie nie biorąc za to ogromu kasy i jeszcze się dostosuje do
      godzin i dni tygodnia. A może by takiego znaleźć i zebrać jakąś forumową grupę?
      Macie jakieś pomysły??
    • elkam80 Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 05.02.07, 19:46
      My z mężem chodziliśmy do Akademii Tańca na taniec towarzyski.
      Jednak jak na pierwszy taniec to umiejętności były zdecydowanie za małe.
      Co do indywidualnych lekcji i kosztów - są rzeczywiście wysokie, a czasu mało.
      My przed ślubem poprosiliśmy moją koleżankę o pomoc. Wyciskała z nas siódme poty.
      Momentami się śmialiśmy z niej i mówiliśmy "Czarna Mamba".
      Jednak jeśli chodzi o czas poświęcony na naukę - przy takich kosztach w Akademii
      byśmy zbankrutowali - ćwiczyliśmy 3 tygodnie. W pierwszym tyg. 3x po 1.5 godziny.
      Dwa kolejne tygodnie to już codziennie po 3 godziny. Jednak efekt był
      zadowalający. Na weselu nie obyło się co prawda bez wpadek, ale na szczęście o
      tym wiemy tylko my z mężem i nasza "treserka"wink.

Popytajcie jeszcze w klubie Jawor na Dożynkowej (chyba, w każdym razie na tyłach
      "Batmana" na Słowiańskiej).
      • katarzyna821 Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 12.02.07, 22:23
        hej ja mogę Ci polecic (jeśli jeszcze niczego nie znalazłaś) Szkołę Tańca
        Jawor. Lekcja indywidualna gdzie przychodzicie ze swoją piosenką i uczycie się
        tylko jednego tańca kosztuje 60,00 zł ale 2 lekcje Wam na pewno wystarczą.
        Polecam Panią Barbarę Jawor bardzo cierpliwa i miła kobietkasmile
        • greene3 Re: KURS TAŃCA W POZNANIU 12.02.07, 22:34
          dwie lekcje powiadasz wystarczą - coś mi się wydaje, że z nami może być większy
          problem, sama nie wiem, ale nawet podstaw nigdy się nie uczyliśmy, chociaż
          wyczucie rytmu i własnego ciała oboje mamy dobre - a poza tym chcemy dwa tańce -
          walc na otwarcie i tango albo samba na zakończenie - taki mocny akcent!!! -
          choć jeszcze zastanawiamy się czy to dobry pomysł
              • greene3 ODK SŁOŃCE 19.02.07, 22:23
                6 marca o godz. 18 rozpoczyna się kurs tańca z programem standardowym w
                ODK "Słońce". Kurs trwa 6 tygodni, zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 18-
                19.15, koszt 90 zł za kurs od osoby. Zapisy przyjmują wcześniej - do 5 marca w
                biurze ODK "Słońce".
                No więc całkiem nieźle!!! Może jakoś namówię Piotrka... hmm, cena zachęca...
                Kto się wybiera???
                • lubna Re: ODK SŁOŃCE 20.02.07, 11:12
                  Baaardzo poważnie rozważamy, mamy daleko, ale obok słońca mieszka nasz kolega, to byśmy przy okazji zmobilizowali się do częstszych odwiedzin wink A Wy jak? Idziecie?
                  • greene3 Re: ODK SŁOŃCE 20.02.07, 14:07
                    no właśnie nie wiem, Piotrek co prawda właśnie 6 marca wraca, ale tylko na
                    jakieś 15-20 dni a potem znowu jedzie na kontrakt (takie życie) więc nie wiem
                    czy jest sens płacić za kurs a być tylko na jego połowie - chyba, że będzie
                    miał kontrakt gdzieś blisko i namówię go, żeby się zwalniał z pracy raz w
                    tygodniu - ale czy to w ogóle jest możliwe???
                    w każdym razie cena zachęcająca a lokalizacja - no cóż - rzut beretem -
                    mieszkamy tuż obok tego "Słońca"
                    • greene3 Re: ODK SŁOŃCE 20.02.07, 22:58
                      Dzwoni dziś Piotrek, ja się pytam czy realne jest, aby zwalniał się raz w
                      tygodniu z pracy, a on... że już wie o co chodzi bo od jakiegoś czasu czytuje
                      sobie to nasze forum smile hehe - muszę uważać co piszę smile ciekawie będzie jak
                      zacznie się udzielać smile
                      • mada.d.n Re: ODK SŁOŃCE 20.02.07, 23:19
                        no moja droga, teraz będzie cenzura smile w razie czego - pisz na @ to, czego nie
                        powinny przeczytać męskie oczy ;P
                        Tomek tylko marudzi, że ciągle na forum siedzę; chociaż kto wie, co on robi w
                        pracy smile))

123 dni smile
                          • mada.d.n Re: ODK SŁOŃCE 20.02.07, 23:37
                            smile)
                            dobra, idę spać, niedługo Tomek powinien wrócić - wygrzeję wyrko smile
                            dobranoc big_grin

123 dni smile
                            • nives1 Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 09:46
                              heh marcin wczoraj mnie przyłapał i się poirytowal że mam przed nim jakieś
                              tajemnice big_grin
                              a ja wiem z doświadczenia ze wiele spraw odbieramy różnie - i jak czasem coś
                              powiem - tak po babsku - to on rozumie coś zupelnie innego big_grin
                                • nives1 Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 12:18
                                  na pisaniu ;P
                                  On zawsze chce wszystko wiedzieć - ale nie mogę z nim rozmawiac tak samo jak z
                                  wami bo on nic wtedy nie rozumie i mu sie wydaje że kręce big_grin
                                  On ma po prostu męski rozumek i męskie rozumienie wszystkiego
                                  • greene3 Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 14:23
                                    nie bardzo wiem jak rozumieć ten męski rozumek, ale pewnie bywa zabawnie
                                    Piotrek tylko - w zależności od nastroju - śmieje się bądź irytuje z powodu
                                    tego, że tak emocjonalnie i drobiazgowo podchodzę do sprawy ślubu i wesela
                                    • lubna Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 21:19
                                      Mój ostatnio przestał się śmiać - dałam mu listę tego, co załatwiłam i listę rzeczy niezałatwionych, którymi wg mnie on powinien się zająć, bo ja mam już dość smile
                                      • greene3 Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 21:44
                                        oj, to pojechałaś po całości widzę, no, ale naprawdę tak musiałaś??
                                        ja mam nadzieję, że Piotrka mniejsze zaangażowanie wynika jedynie z jego
                                        nieobecności, bo w sumie wszystko oprócz mojej sukienki załatwialiśmy razem, a
                                        niektóre rzeczy nawet on sam, więc nie narzekam (choć miałam chwile narzekania,
                                        ale o tym wiecie)
                                        teraz kurs tańca spędza mi sen z powiek
                                        no i to jedno spotkanie w poradni odkładane cały czas
                                        a w marcu rozmowa w lokalu na temat menu itd.
                                        • lubna Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 22:08
                                          Musiałam, już nie daję rady, bardzo mnie to wszystko stresuje, muszę odpocząć. Jeśli zajmie się alkoholami, tortem i pójdzie na pocztę wysłać ostatni pliczek zagranicznych zaproszeń, to już będzie dla mnie wystarczająco duże odciążenie smile A wiesz greene, jak tak patrzę na to, ile udało mi się rzeczy fajnie zorganizować, to taka jestem po cichu dumna z siebie smile
                                          • greene3 Re: ODK SŁOŃCE 21.02.07, 22:46
                                            no ja jeszcze nie mogę tego powiedzieć, bo dużo jeszcze przed nami, ale mamy
                                            też więcej czasu
                                            ale fakt - można być z siebie dumnym za kawał tak skomplikowanej organizacyjnie
                                            roboty - zwłaszcza jeśli musiałaś się z tym sama uporać
                                            ale ja nie mogę powiedzieć, aby mnie to stresowało - wręcz przeciwnie -
                                            przyjemne to wszystko
                                            mogłabym chyba nawet zawodowo zająć się organizacją ślubów i wesel... kto wie,
                                            może kiedyś...
    • greene3 I jak tam tańce?? 07.03.07, 16:45
      Wczoraj z okazji kina na obcasach był pokaz jakiejś szkoły tańca towarzyskiego,
      ale niestety nie byłam - praca!!! Może któraś z Was widziała jak się
      prezentują. Cały czas szukam opcji tanich lekcji indywidualnych...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka