Dodaj do ulubionych

Dług Piotrka (Majka) i telekamery

07.11.10, 15:31
Słuchajcie, chyba czegoś nie zrozumiałam. Na co Piotr pożyczył te kasę pod zastaw mieszkania? Mówił, że na wynajem mieszkania. Ale kasa na wynajem to chyba nie byłaby taka wielka, że kosztowała Duszyńskiego całe oszczędności i samochód? Czyżby odsetki były aż tak bandyckie?

Druga sprawa - Ciachorowski nominowany do Telekamery! Świat się kończy, normalnie! Naczelne drewno RP, nie wierzę.
Obserwuj wątek
    • Gość: faszyna Re: Dług Piotrka (Majka) i telekamery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 16:34
      Pytasz, ale czy jest po co? "Majka" bije rekordy alogicznoci. Począwszy od przypadkowego zaplodnienia, poprzez choćby ten dług czy tygrysa w klatce. To chyba jakas próba bicia rekordu w braku sensu. Chyba drugiego takiego serialu bezmyslnego w masie sie nie znajdzie.Jedyna rada to nie oglądać. Ja ostatnio grzeszę i oglądam, bo zaciekawił mnie wątek Sabiny,ale chyba te 5 odcinków to juz chyba kres mojej wytrzymałosci.
      A Ciachorowski, rzeczywiscie marny kandydat na telekamerę. W jakims potralu, gdzie liczą fanów aktorów, jest ich zarejestrownych tylko kilkunastu wobec kilku tysiecy u tych najbardziej chodliwych. To o czym świadczy. Ale że wszyscy kandydaci do Telekamer jacys mizerni, to wynik może być nadspodziewanie dobry.
      • spacey1 Re: Dług Piotrka (Majka) i telekamery 07.11.10, 17:25
        Postaci drugoplanowe są nawet nawet. Lubię Adama i Sabinę, wcześniej Kasię i Bartka, ale teraz już mnie wkurzają. Mogliby Lilkę w jakiś romans wkręcić. Natomiast główni bohaterowie oraz wszystkie wątki z Aleksandrą - tragiczne.
      • robsonos Re: Dług Piotrka (Majka) i telekamery 29.11.10, 11:00
        Gość portalu: faszyna napisał(a):

> A Ciachorowski, rzeczywiscie marny kandydat na telekamerę. W jakims potralu, gd
        > zie liczą fanów aktorów, jest ich zarejestrownych tylko kilkunastu wobec kilku
        > tysiecy u tych najbardziej chodliwych. To o czym świadczy. Ale że wszyscy kandy
        > daci do Telekamer jacys mizerni, to wynik może być nadspodziewanie dobry.

Co racja to racja. Dla mnie w telekamerach właściwie liczą się tylko Adamczyk i Żak. Choć głos na tego drugiego.
        A może Majka otrzyma telekamerę. Wszystko jest możliwe.
    • lilith76 Re: Dług Piotrka (Majka) i telekamery 08.11.10, 12:24
      I gdyby tak prosto było eksmitować matkę z dzieckiem...

--
      Wschody słońca są owszem całkiem niczego kiedy podejść do nich powoli od strony poprzedniej nocy ale zetknięcie się z takim wschodem słońca nos w nos od strony bieżącego poranka jest rzeczą zupełnie nieznośną. Gertruda Stein

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka