Dodaj do ulubionych

Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów!

IP: *.play-internet.pl 13.05.11, 18:59
UWAGA, JAK KTOS NIE OGLADAL SPOILERY!
Co myślicie o finałowym odcinku sezonu drugiego? Mnie trochę rozczarował, poprzedni odc. był o wiele lepszy. Oczywiście największy niedosyt względem Damona i Eleny i długo oczekiwanego pocałunku, trochę ten całus jakby z litości był. Szkoda też że scenarzyści nie pociągnęli tematu Caroline i Tylora. Za to fajnie zaczęte wątki brata Elenyi jego nowych zdolności i nowego oblicza Stefana a także rodziny Klausa. Teraz cztery miesiące przerwy:(
A co Wy myślicie o ost odcinku sezonu drugiego?
Obserwuj wątek
    • jodlowa_igielka Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! 13.05.11, 20:22
      zawiodłam się szczególnie biorąc pod uwagę odcinek poprzedni...szkoda, że scenarzyści zapomnieli o wilkołaku, watek Caroline i jej matki jakiś taki "na siłę" wyjaśniony. Co do Deleny hmm...wolę poczekać na rozwój wypadków w przyszłym sezonie tym bardziej, że Stefek nie będzie blisko ;-)
      o a Jerremy widać, że będzie miał wjątkowe umiejętności
      • Gość: gęgęgę Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 19:18
        a kiedy w TVN 7 będzie ostatni odcinek drugiego sezonu? Gdzie oglądacie je z wyprzedzeniem??
        • magdaksp Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! 14.05.11, 21:55
          np na serialeonline
          • Gość: ... Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.icpnet.pl 15.05.11, 07:41
            własnie, o co chodzi z umiejetnosciami boskiego Jeremiego???;).
            • Gość: LuLu Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.play-internet.pl 15.05.11, 08:40

"własnie, o co chodzi z umiejetnosciami boskiego Jeremiego???;). "

To są chyba te konsekwencje o których mówiła Emilly gdy Bonny prosiła ją o uratowanie Jeremyego.
    • zwierze_futerkowe Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! 16.05.11, 01:50
      Ja się ucieszyłam, że nie zakończyli takim cliffhangerem jak sezon 1. Teraz mogę spokojnie czekać. :)
      Szkoda, że nie utrupili w końcu pani szeryf, wrrr.
      Bez pocałunku spokojnie mogło się obejść. Hehe, pewnie Elena teraz żałuje: miał być miłosierny całus na pożegnanie, a tu psikus...
      Nowy Stefan zapowiada się ciekawie. :)
      • Gość: ... Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.icpnet.pl 16.05.11, 11:57
        no tak, ale jakie to dokłądnie umiejetnosci Jeremy posiadzie?Stefko na złej drodze...ojojojjj...bedzie sie działo;P
        • monika790 Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! 16.05.11, 12:05
          Ten odcinek wyraznie slabszy od poprzedniego,brak watku Caroline i Tylera, myslalam, ze juz Jeremiego zabija,a teraz chlopaka duchy beda nawiedzac,ja sie ciesze, ze Klaus zostaje, bo aktor gra swietnie,idealny psychopata:),mysle,ze Paul bedzie mial troche do pogrania w kolejnym sezonie, co do pocalunku Eleny z Damonem, chyba byl jednak z litosci, mysle, ze w kolejnym sezonie dojdzie do czegos miedzy owa para, Elena moze sobie wreszcie uswiadomi,ze kocha Damona, a Damon byc moze zmieni sie, majac w swiadomosci fakt, ze prawie umarl,oczywiscie szkoda Stefana,ale ten serial bazuje na tym trojkacie w koncu:).
          • Gość: bet Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.play-internet.pl 16.05.11, 12:28
            Stefcio niech sie zajmie Katrin, przeciez ona jego wolala:) A Elena z Damonem:) Ten pocalunek mogl byc bardziej namietny, nie taki cmok,ale dobre i to:)
    • Gość: vayacondios Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.acn.waw.pl 16.05.11, 12:40
      a ja nie chce żeby sie Damon zmieniał!!!! tylko nie to!!! wyrażam sprzeciw :)))
      • Gość: dipsy Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 14:20
        na seriale online nie ma pamiętników,włączam sobie pierwszy odcinek 2 sezonu i mi wyskakuje,ze plik jest usunięty. Ja coś robię źle? Gdzie mogę obejrzeć drugi sezon??
    • Gość: trele morele Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.play-internet.pl 20.05.11, 14:29
      wpisz sobie w google Pamietniki wampirow online i wyskoczy Ci kilkanascie stron gdzie mozna ogladnac wszystkie odcinki lacznie z finalowym drugiego sezonu.
    • Gość: dipsy Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 15:09
      Piękne dziękuję:)
    • Gość: bet Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.play-internet.pl 20.05.11, 19:00
      a wiadomo kiedy bedzie trzeci sezon?
      • Gość: oczekująca:) Re: Finał drugiego sezony Pamiętników Wampirów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.11, 14:32
        pewnie na wiosnę??? nie wiem,ale tam myślę:)
        • Gość: oczekująca:) poprawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.11, 14:34
          oczywiście miałam na myśli jesień :))
          • zwierze_futerkowe Re: poprawka 21.05.11, 18:11
            Amerykańska premiera jest zapowiadana na wrzesień.
            • Gość: wywabionaplama Re: Finał 2 sezonu słów parę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 09:26
              Przedostatni odcinek wampirów wzruszający,płakałam. Szkoda,że Jenna zginęła. Trochę szkoda mi Stefana,bo zawsze wszystkim pomagał,był naprawdę kochający a teraz musi za to płacić straszną cenę. Mam nadzieję ,ze w trzeciej serii Damon wyrwie go ze szponów Klausa.
              A teraz to co mnie wkurzyło w tym odcinku najbardziej: pojawienie się Vicky i Anny. Bzdura totalna. Anna nie dość,że przebita była kołkiem,to jeszcze spłonęła,podobnie Vicky. Teraz się okaże ,że są jak Klaus nagle nieśmiertelne? Skoro wstają zabite wampiry,to czemu Jenna zginęła.Nie podoba mi się to. Za bardzo mieszają. A i jeszcze zabicie Elljah przez Klausa. Podobno mógł zginąć tylko z rąk człowieka a teraz co? Scenarzyści o tym zapomnieli i uśmierciło go stworzenie nadprzyrodzone?
              • Gość: ojdanadana Re: Finał 2 sezonu słów parę IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 20:30
                a już niebawem 3 sezon "Wampirów.." :)
              • galaxian1 Re: Finał 2 sezonu słów parę 24.08.11, 13:28
                Gość portalu: wywabionaplama napisał(a):

> A teraz to co mnie wkurzyło w tym odcinku najbardziej: pojawienie się Vicky i A
                > nny. Bzdura totalna. Anna nie dość,że przebita była kołkiem,to jeszcze spłonęła
                > ,podobnie Vicky. Teraz się okaże ,że są jak Klaus nagle nieśmiertelne?

Ktoś tu ogląda ze zrozumieniem :D
                Przecież to były duchy. Jeremek posiadł moc widzenia "zmarłych" wampirzaków :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka