Dodaj do ulubionych

Pamiętniki z wakacji

08.10.11, 18:12
OJP... kolejny serial typu Trudne sprawy, chyba najgorszy z tych trzech, bo pokazujący prawdziwe zachowania polaczków za granicą...
Dzisiaj piękne 2 wieśniackie lampucery w Hiszpani chcące koniecznie zaliczyć hiszpana i zmuszającego do tego koleżankę...

No i pan marudzący...
Obserwuj wątek
    • Gość: Amy Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.11, 19:52
      Nawet mają tego samego narratora :DDDDDDD Tylko jestem ciekawa gdzie oni to kręcą? To już chyba nie Wrocław xDDDDD

Niestety, ale takie typy turystów jak blond lalunia i pan narzekający to ponoć polski standard, opisywany we wszystkich programach i książkach o polskich turystach. Nawet nie wiem kto mnie bardziej irytuje : blond pustak co namawia przyjaciółkę by straciła cnotę z byle kolesiem czy pan Górniak któremu nie podoba się nic zaczynając od taksówkarza, poprzez recepcję (to chyba oczywiste że w hotelu hiszpańskim mówią po hiszpańsku?), pokój,barek,atrakcje,plaże,morze,Hiszpanię, restauracje, pamiątki a kończąc na ludziach co mają inne zdanie od niego. (Odp... się od mojego ADHD, bo jeśli je mam to jest to moje ADHD!)

Jutro drugi odcinek :)
      • Gość: marajka Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.aster.pl 17.10.11, 01:33
        > Niestety, ale takie typy turystów jak blond lalunia i pan narzekający to ponoć
        > polski standard, opisywany we wszystkich programach i książkach o polskich tury
        > stach

Słowo klucz. Ponoć. Polski turysta niczym nie różni się od innego, a najbardziej każdą wpadkę przeżywają właśnie Polacy, nie wiadomo czemu zakompleksiony naród, zawsze uważający się za gorszy w stosunku do innych (książki o polskich turystach?). Mieszkam w Krakowie, na codzień widzę masę turystów. I jeśli ktoś się wyróżnia to Anglicy, niesamowita dzicz.

Oczywiście, są Polacy-buracy. Ale jeśli ktoś sądzi, że wszyscy to cóż... współczuć otoczenia!
        • deodyma Re: Rodzina Kutników wymiata:D 16.10.11, 08:47
          a ten facet, co gra koszmarnego tatusia, to gral kiedys ojca, ktory zalegal z rachunkami i dazyl do tego, zeby jego syn poszedl do pracy i nie chcial, zeby konczyl liceum.
          a ze tamten nie poszedl do pracy, tatus wyrzucil go z domu.
          matka tego chlopaka z kolei, trudnila sie prostytucja i przyjmowala klientow w domu( mieszkala w innym miescie i nie utrzymywala z synem kontaktow ani z bylym mezem).
          pamietam ten odcinek.
          pasuja facetowi role takich prymitytow
          a jak sie darl do tych ich sasiadow POLAKOS, ADAM MALYSZ:D
            • deodyma Re: Rodzina Kutników wymiata:D 16.10.11, 11:37
              ale tez ten synalek i coreczka, ktorzy przyjechali z rodzicami do Hiszpanii, tez nie lepsi od tego ojczulka:D
              matka najnormalniejsza z tej calej czeredy.
              biedna ta dziewczyna Diega, ktora musi oczami za ojca i rodzenstwo swiecic.
              toz to pochlastac sie idzie, majac taka rodzine.
              a juz po tej akcji, gdzie krytykowali, ze w aucie nie ma lodowki i ojciec darl ryja, ze chce mu sie piwa i jego corka jakiegos chlopaka nierozgarnietego sobie wziela, wywalilabym go na zbity pysk z auta.

• Gość: stara nie jestem Co sie stalo z telewizja?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.11, 14:48
      Dlaczego zalewa nas masa tandety i kiczu typu własnie "pamietnikow z wakacji" , marie wesołowskie, "dlaczego ja" i inne z dupy wziete z nic nie wnoszacymi dialogami, marna gra ludzi chyba z łapanki ulicznej..jakies 15 lat temu właczylo sie tv i lecialy fajne programy popularno - naukowe, całkiem niezłe seriale dla mlodziezy i przykladów mozna mnozyc sporo..czy spoleczenstwo juz tak skretynialo ze jest target na takie rzeczy??
      • Gość: bbb Re: Co sie stalo z telewizja?? IP: *.4web.pl 16.10.11, 16:48
        to proste - Polsat długie lata raczył nas muzyką disco polo i rozrywką na niskim poziomie, przez ostatnie lata chciał jednak równać się z tvn odcinając się od dotychczasowej opinii telewizji na mieszkańców wsi i dla emerytów, prawie mu się to udało ale niestety nie wytrzymali, widząc lecące w dół słupki oglądalności (Polsat to stacja trzeciego wyboru, a czasem nawet dwójka go wyprzedza) postanowili wprowadzić kilka audycji na tzw. ludu, my tu sobie te wszystkie pamiętniki z wakacji, trudne sprawy i dlaczego ja komentujemy z jajem, ale są ludzie, którzy uważają to za autentyczne reportaże i biorą to całkiem serio, no a oglądalność rośnie
    • asteriks23 Re: Pamiętniki z wakacji 18.10.11, 07:51
      Dla mnie podobają się te odcinki, bo nareszcie jest się z czego pośmiać przed telewizorem. Tylko, że szkoda że w weekend to leci... Ale zawsze można oglądnąć powtórke przed komputerem :D
    • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 18.10.11, 09:02
      No właśnie wczoraj chyba coś sama się nad sobą poznęcałam i zasiadłam przed kompem, na yt obajrzałam wszystkie 4 odcinki. Pan Górniak no rewelacja teksty warte zapamiętania.

Nie widziałam różnicy pomiędzy zachrypniętą, tlenioną Dominiką puszczającą się z kim popadnie a Magdą, która również puściła się z nowo poznanym gościem szczerze wierząc, że będzie na nią czekał w PL. Ale do Magdy dorobili ideologię wielkiej pierwszej miłości i to już nie jest to samo co u Dominiki... phi....

Rodzina z Włodawy tragedia! Znałam takiego niestety, który przy ludziach miał problemy z jak to ładnie określił narrator "załatwieniem swoich potrzeb fizjologicznych", wspominam to koszmarnie! I mam wrażenie, że ten przytyty brat głownej boheterki będzie non stop skakał do jej basenu, a podobnej postury siostrunia chyba na tym samym poziomie będzie chlapać giry.
      Nienawidzę ludzi, którzy włażą komuś do domu i zachowują się jak bydło!
      3 kolesi, którzy wyjechali na zaliczanie i ten rafałek co by przeleciał wszystko co na drzewo nie ucieka po pierwszej akcji już bym mu kopa zasadziła.
        • Gość: :P Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dialog.net.pl 18.10.11, 13:08
          Dobra dobra, my tu pitu, pitu o panu Kutniku, ale co powiedzie o tym Diego ?
          Moim zdaniem to też jest niezły burak tylko mydli oczy swoimi pieniędzmi i dobrymi ciuchami.
          Rozumiem że zachowanie Kutników może być szokujące, ale on sam zachowuje się nie lepiej... Komentując ich ubranie podczas kolacji z rodzicami. Przecież może zwrócić uwagę narzeczonej żeby delikatnie z nimi porozmawiała.
          Poza tym te teksty że ślubu nie będzie - to nieee łaski bez...

Żenujący typ...
          • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 18.10.11, 13:30
            Ale ja go rozumiem, pzyszły teść ma go tak w du.pie, że nawet nie wysili się na tyle żeby zapamiętać jego imie.
            Chłopak ciężko zapracawał na to co ma i w imię czego obca chołota ma to teraz dewastować? Też bym się wkurzyła gdybym chciała miło ugościć a ci się zachowują jak stado bawołów, brak choćby elementarnej kultury. Jak można ruszać i otwierać nie swoje rzeczy np whisky. Czy Ci ludzie nie mają w domu nawet wychodka, że ojciec chce lać przez balkon do ogródka sąsiadów? Tu delikatna rozmowa nic nie pomoże bo chłopak nie spodziewał się, że będzie musiał spotkać się z takimi prymitywami. Gdyby oni zachowywali się w porządku to i on by o nic się ich nie czapiał. A miał prawo oczekiwać, że poważnie podejdą do spotkania z jego rodzicami i ubiorą się przyzwoicie. Do Diega nic nie mam ale nie wytrzymałabym ani minuty z tym stadem, może za bardzo na coś takiego się napatrzyłam na żywo i mam uraz i tępię lub odcinam się momentalnie.
              • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 18.10.11, 15:46
                Nie potrzebnie wyskoczył z tym odwoływaniem ślubu bo narzeczona niczemu winna, że reszta rodziny to prostaki. Ale chyba chłopaczyna przeżył szok jak zobaczył jak to w praktyce wygląda. Miał dobre chęci przyjechał przywitać ich na lotnisku, auto z szoferem do domu, chciał na pewno by czuli się dobrze ale takiego buractwa się nie spodziewał. I żadnemu normalnemu człowiekowi takie zachowanie nie przyszłoby do głowy, on się załamał a do tego zaczeli demolować mu chałupę i grzebać w jego rzeczach w moim przypadku to już by był siwy dym i czarne chmury niezależnie kogo bym gościła. Koleś i jego laska na pewno z innej bajki niż reszta rodzinki ale wg mnie starali się i chcieli dobrze a w zamian rozwrzeszczane ryje i banda prostaków totalnie niewychowana.
                Jak ktoś nie potrafi się zachować to mu się mówi do widzenia i trudno nie jest pępkiem świata.
      • deodyma Re: Pamiętniki z wakacji 18.10.11, 18:13
        Gość portalu: iwoszka napisał(a):

> Mówicie co chcecie, ale jak Tata z Włodawy nawalił do bidetu i wszyscy po kole
        > i zaczęli TO oglądać, umarłam:-))

zeby tylko ogladali...
        przeciez synalek zdjecia robil:D
        padlam w tym momencie.
        • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: 79.162.111.* 19.10.11, 08:21
          Nie ta cała scena była obrzydliwa i to nawoływanie się po kolei, żeby wszyscy zobaczyli g.wno bleh....
          Ale tu bym go tak nie potępiała widać facet na oczy nie widział bidetu i wyszło jak wyszło ale próba lania do ogródka sąsiadów to szczyt prostactwa i robił to z premedytacją.
    • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 24.10.11, 11:51
      W odc. 5 rodzina Kutników wspaniałomyślnie pogodziła się z narzeczonym córki. Ale scena z zapoznaniem rodziców świetna! Wkurzała mnie na maxa druga córka Kutników mocno nadpobudliwa i za każdym razem jak był najazd kamery na jej osobę zaczynała tańczyć sama ze sobą jak na imprezie, nie ważne czy to dom, czy kościół czy lotnisko!

W 6 odc. widać, że kroi się Moda na sukces i 3 laski będą się tasowały z 2 chłopakami jednej z nich! Chyba każdy z każdym i wygląda na to, że ten były też od razu po telefonie swojej eks wskoczył w samolot i przyleciał.
      • deodyma Re: Pamiętniki z wakacji 24.10.11, 13:25
        A
        > le scena z zapoznaniem rodziców świetna! Wkurzała mnie na maxa druga córka Kutn
        > ików mocno nadpobudliwa i za każdym razem jak był najazd kamery na jej osobę za
        > czynała tańczyć sama ze sobą jak na imprezie, nie ważne czy to dom, czy kościół
        > czy lotnisko!

poplakalam sie ze smiechu przy scence wspolnego obiadu z rodzicami Diega:D
        najlepszew bylo, jak Kutnik wypytywal z niedowierzeniem, po co oni chodza przez 30 lat do pracy? co oni z tego beda mieli? onh by chyba ocipial itd...
        i ta scena z zegarkiem, ze Jose nie potrafi robic interesow i takiego Rolexa to on mu u ruskich za 2 euro zalatwi, ze Jose jest glupi, poniewaz wydal na niego ponad 50 euro itd...
        a ta druga corka Monika, oblesna dziewczyna, chyba bardziej, niz jej brat.
        bleeeeeeeeeeeeeeee!

no i w 5 odcinkow ta rodzina Pol...
        te dzieci i ojciec, beznadziejne towarzystwo.
        na miejscu tej Martyny, juz dawno szlag by mnie trafil.
        • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 25.10.11, 10:30
          Ta Martyna to trochę wyglądała tak jakaby dopiero na tym wyjeździe doatarło do niej, że ma samych darmozjadów w domu, że 4 osoby brudzą a sprząta i gotuje 1. Obudziła się. Przecież nie od wczoraj córka pyskowała jak najęta i nie radziła sobie z synem. Skoro pozwalała na to wcześniej to czego oczekiwała na wyjeździe, że wszyscy się rzucą do pomocy?
          I ten mąż bo on pracuje po 12h a praca w piekarni to nie jest wyczerpująca. Kobieta dała sobie od początku wejść na głowę i teraz ma pretensje. Ale mało tego jej córka traktuje ją jak śmiecia i chyba to jest najbardziej przerażające.
          • deodyma Re: Pamiętniki z wakacji 27.10.11, 11:32
            maz tragiczny, dzieci paskudne.
            i ja bym zabrala tego gowniarza, synalka, na wakacje do Hiszpanii, po tym, jak ukradl 2 tyg wczesniej rower czy skuter( juz nie pamietam co on tam ukradl).
    • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.centertel.pl 02.11.11, 09:44
      Wydaje mi się, że ciekawy będzie wątek z grupą singli wszyscy z jednej pracy. Dobrze ukazane, że matczyna nadopiekuńczość i brak motywacji żeby się usamodzielnić doprowadzają do tego, że człowiek jest szykanowany. Ale z zajawek wynikało, że "koledzy" z pracy będą się okrutnie znęcać i wyśmiewać z chłopiny a to przegięcie. WYglądało to tak, że ktoś go zwabi pod pretekstem upojnej nocy do pokoju a potem zrobią mu zdjęcia na golasa. Mam nadzieję, że ktoś mu da szansę na rozpoczęcie normalnego życia.

I te małolaty a właściwie ta jedna napalona na nauczyciela. Najgorsze, że tak jest coraz częściej pęd do "zaliczenia" kogoś lub na siłę utraty dziewictwa bo co ludzie powiedzą łolaboga!
      • deodyma Re: Pamiętniki z wakacji 05.11.11, 19:00
        towarzystwo singli, procz Moniki, ktora jako jedyna nie szykanuje Lukasza, jedna wielka porazka i tragedia.
        jakos mnie nie dziwi, ze sa tymi "singlami", bo i nikt normalny nie zwiazalby sie na stale z takimi ludzi.
        dzicz i bydlo.

no i ta smarkula, ktora za wszelka cene chciala zaliczyc bylego nauczyciela a ze sie nie udalo, oskarzyla go o molestowanie, tez chyba dostanie za swoje w nastepnym odcinku.
    • Gość: ;p Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.11, 17:49
      Właśnie zamierzam zobaczyć ten serial... wyczytałam ostatnio, że jest meeega popularny, a Polacy robili niezłą wiochą za granicami naszego kraju i przynieśli wstyd całemu narodowi....

normalnie muszę to zobaczyć...

aleseriale.pl/gid,9034,img,289522,fototemat.html?ticaid=6d542
    • Gość: Amy Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.11, 20:14
      Dzisiejszy odcinek powinien nazywać się "Wredne suki w akcji".

Łukaszek, sierota niesamowita. Ja rozumiem że miłość jest ślepa ale koleś przegina. Najpierw dziewczyna robi sobie z niego jaja, potem słodkimi słówkami namawia go do kupienia jej bikini za 100 euro (co to wogóle za bikini było?! 400 zł? Zdzierstwo!!), potem znowu robi sobie z niego jaja a frajer jeszcze uwierzył że on z nią ten tego. Świeczki, (kto normalny kładzie tak świeczki?? Pożar murowany!), róże, prezerwatywy (erm, to wyliczanie czy 3 wystarczą było trochę dziwne) a laska wpada z kumplami i robią mu gołe fotki. Zapewne jeszcze je roześlą po znajomych.

A druga lalunia (wyglądająca co najmniej na 20 kilka lat a nie na licealistkę, głównie za sprawą koszmarnej opalenizny) uparła się na (wcale nie aż tak przystojnego) nauczyciela i robi wszystko by go poderwać (okej, udawanie chorej to stary kobiecy trik ale iść do klubu w krótkiej sukience i bez bielizny? Dziwię się że nikt jej nie zgwałcił) a jak koleś jest zdecydowanie niezainteresowany (nie dziwię mu się nawet) to laska pała żądzą zemsty i zaczyna od oskarżenia nauczyciela o molestowanie a ma być jeszcze gorzej. I jeszcze twierdzi że to on ją prowokował bo gapił się na jej biust. No jak ktoś nosi takie dekolty, to co ona się dziwi?

Liczę że obie laski jutro dostaną solidne lanie...

• deodyma Re: Pamiętniki z wakacji 05.11.11, 20:52
        > Łukaszek, sierota niesamowita. Ja rozumiem że miłość jest ślepa ale koleś przeg
        > ina. Najpierw dziewczyna robi sobie z niego jaja, potem słodkimi słówkami namaw
        > ia go do kupienia jej bikini za 100 euro (co to wogóle za bikini było?! 400 zł?

bikini, jak bikini, ale jak ona paskudnie w nim wygladala:)
        z taka figura za cholere nie zalozylabym dwuczesciowego stroju kapielowego.
        dziewcze nie dosyc glupie, to chyba jeszcze slepe i piekna to ona tez nie jest.
        bleee...
        • Gość: jakaja Re: Pamiętniki z wakacji odc. 10 6.11.2011 IP: *.centertel.pl 07.11.11, 08:42
          Po obejrzeniu wczorajszego odcinka dochodzę do wniosku, że użycie sformułowania przez dorosłego faceta w wieku 20+ "Bo moja mama wie co dla mnie jest najlepsze!" powinno być bezwzględnie karane chłostą! Facet totalna d.pa wołowa, dobrze, że się chociaż ogarnął na ostatnie 5 min odcinka. I żenua roku w mojej hierarchi zaraz po Kutniku, który niewłaściwie użył bidetu to to, że facet zaprasza ekipę filmową, żeby z samego rana zobaczyli jak się wreszcie pierwszy raz bzykał. Wiem, że to naciągane itp itd ale na tekst do ekipy, że w takim momencie absolutnie nie przeszkadzają to parsknełam śmiechem.

A napalonej 18-latce to miałam ochotę jej ostro przywalić. I na końcu te wzruszające teksty, że one są wszystkie dla siebie jak siostry, no proszę ja was...!
    • Gość: gosc Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.11, 21:23
      Pamiętniki z Wakacji Odcinek 12 online
      serialelove.pl/pamietniki-z-wakacji/pamietniki-z-wakacji-odcinek-12/
      Skandale, zdrady, romanse i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty! Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej ...

serialelove.pl/online/pamietniki-z-wakacji/
      • Gość: gosc Re: Pamiętniki z wakacji IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.11, 21:11
        Pamiętniki z Wakacji Odcinek 14 online
        serialelove.pl/pamietniki-z-wakacji/pamietniki-z-wakacji-odcinek-14/
        Skandale, zdrady, romanse i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty! Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej ...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka