Dodaj do ulubionych

M jak miłość - lista absurdów part IX

11.08.22, 19:09
Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, więc pomyślałam sobie, że może miło byłoby założyć kolejny wątek, choć sama raczej ograniczam swoje zainteresowanie serialem do śledzenia różnej maści artykułów i forumowych rozmów, i oglądam może z pięć odcinków na serię. A na ten moment interesuje mnie tak naprawdę tylko jedna historia. Niemniej jednak mam nadzieję, że dyskusję uda się rozbujać już teraz. Może wy też zdradźcie, na jakie wątki ostrzycie sobie pazurki szczególnie mocno? Musimy w końcu od czegoś tę rozmowę zacząć, co nie :)?
Obserwuj wątek
    • naturally_soft Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 24.08.22, 10:49
      jij napisała:

>Może wy też zdradźcie, na jakie wątki ostrzycie sobie pazurki szczególnie
      > mocno? Musimy w końcu od czegoś tę rozmowę zacząć, co nie :)?

Na zaden, bo kazdy koncertowo schrzanili. Do tego doszedl kolejny tak durny, ten z Franka i jej koperta "Otworzyc po mojej smierci", ze napisze tylko LOL, bo o czym tu dyskutowac. Czyli zostaly ciaze po jednym razie, jakies dyrdymaly i oczywiscie pozal sie boze watki-gagi z Wojtkiem i wasatym wujem z gor, ktory tak mnie wq..wia, ze wylaczam.

Nie wiem, ile oni jeszcze na tych oparach ujada i jakim cudem jeszcze w ogole jada. Tzn. chyba wiem. Przegladalam rano internet i gdzies z boku wykoczyl mi taki news z d*py, czyli clickbait z SE chyba "Staruszek obrazal Dode na koncercie "Doda zrob mi loda", ta mu trafnie odpowiedziala." Kliknelam niby niechcacy, a jednak, a tam szlachta dyskutuje na calego. Bo SE zapytal swoich czytelnikow, czy "Najpierw musialby ci stanac" z jej strony bylo ok czy nie. No, i to samo robia z nami tak zwani scenarzysci Mjm. Plodza jeden kretynizym za drugim, zebysmy sie pozniej nakrecali w internecie. Tylko czy nie szkoda na to czasu?
      • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 24.08.22, 16:35
        Jechać na oparach to mogą w sumie jeszcze całkiem długo, bo jednak oglądalność nadal jest dobra (choć szczegółowych liczb nie znam). Ale zasadniczo zgadzam się, że w tym momencie mnie jako widzowi naprawdę byłoby bardzo ciężko obejrzeć cały sezon od deski do deski i od samego początku żywo interesować się akcją. Nawet z pojedynczymi odcinkami miałabym spory problem. I tak naprawdę jednym jedynym wątkiem, na który się w tym momencie jakoś tam bardziej cieszę, jest wątek matki Lilki i komendanta Staszka, bo wszystko wydaje się wskazywać na to, że chociaż tam dostaniemy szczęśliwe zakończenie bez dzikich dram :).
        • naturally_soft Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 25.08.22, 16:37
          Ja lubie watek mlodziezowy, szkoda, ze nad nim faktycznie nie popracuja. Podoba mi sie, jak zmienila sie Basia (Gabi Raczynska). Nigdy nie uwazalam jej za brzydka, ale teraz wyglada naprawde swietnie, wyroznia sie uroda, zwlaszcza na tle dzisiejszych instagramowych kukielek na jedno kopyto.

Watek Staszka z Chotecka moglby sie zrobic ciekawszy zwlaszcza teraz, po powrocie Lilki, ale czy "TFUrcom" bedzie sie chcialo? Bardzo, ale to bardzo chcialabym zobaczyc jak wyglada pisanie scenariusza? Burza mozgow na haju? Oczyma wyobrazni widze, jak sami rechocza, co za kretynstwa nam wciskaja :)
          • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 25.08.22, 19:01
            Mnie na ten moment bardzo brakuje w serialu wątku w stylu starej Łowickiej, czyli chociaż minimum takiej młodzieńczej beztroski i energii. Była na to szansa, gdy Mateusz i jego paczka zaczęli dorastać, ale niestety scenarzyści po raz kolejny postanowili pójść w bardzo dramatyczną stronę i zafundowali chłopakowi dojrzewanie dosłownie w trzy minuty. No nic, może przy kolejnych "młodziutkich dorosłych" (czyli właśnie Basia, Ania od Marty i ich znajomi) scenarzyści w końcu dadzą nam coś w tym stylu. Chociaż...niestety też trochę wątpię :).

Czyżbyś już miała jakąś bardzo konkretną wizję na wątek Staszka i Krysi po powrocie Lilki? Bo...czy mogę zasunąć bezczelnym spoilerem :)?
    • misterni Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 02.09.22, 11:02
      Już na nic sobie pazurków nie ostrze, nawet odechciało mi się zakładania tego wątku, jak zwykle od kilku lat i cieszę się, że wpadłaś tu przede mną. 😉
      Już przekonałam się, że jak można coś zchrzanić, to niechybnie to zrobią.
      Jestem poirytywana wątkiem Pawła i Franki, oraz Magdy i Andrzeja - doprawdy, po tylu latach niepowodzeń już daliby im spokój, zwłaszcza, że oba wątki z doopy.
      Też mi brakuje lepiej rozwiniętego wątku młodzieżowego, trochę ciekawi mnie co będzie dalej z psychopatyczną Anią - ooo, gdyby tutaj zdecydowali się popracować, mogłoby być ciekawie.
      • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 02.09.22, 15:08
        Zgadzam się. Mimo wszystko ten wątek Ani mógłby pójść w całkiem ciekawym kierunku, gdyby faktycznie zrobić z niej totalną psychopatkę pełną gębą, a nie po prostu kolejną niby to ciężko zbuntowaną nastolatkę, która jednak za sprawą kilku wielce "głębokich" rozmów ze zmartwionymi rodzicami/opiekunami nagle tak bardzo pójdzie po rozum do głowy, że wręcz zacznie pytać, czy może iść do swojego pokoju, żeby odrobić lekcje. Ale niestety w tym serialu bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz. Przecież chłopak Basi Rogowskiej (zapomniałam imienia) też zapowiadał się interesująco, a ostatecznie wszystko się jakoś tak trochę rozmyło :).
        • ikarr Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 06.09.22, 06:39
          Para: Kasia - Pan Ładny - rzyg. (przepraszam za słowo).
          • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 06.09.22, 16:52
            Jeszcze mieszkanie powinna przepisac na Janka babcia Aleksandra.Chodził , chodził aż urobił.
            • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 06.09.22, 18:06
              A w ogóle to co tam się wydarzyło, że ona nagle tak się wielce zaangażowała w tę niby "grupę wsparcia"? Bo ja przez zdecydowaną większość czasu też jadę na streszczeniach i mogą mi pewne rzeczy umykać :).
              • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 07.09.22, 08:31
                jij napisała:

> A w ogóle to co tam się wydarzyło, że ona nagle tak się wielce zaangażowała w t
                > ę niby "grupę wsparcia"? Bo ja przez zdecydowaną większość czasu też jadę na st
                > reszczeniach i mogą mi pewne rzeczy umykać :).

Pani Ola stęskniona za męskim towarzystwem spotkała Janka ,przypadkiem.Okazało się , że jest jej szkolnym kolegą.Zaczęli się spotykać , najpierw we dwoje a potem z całą grupą .I tak jej pranie mózgu zrobili.Że są teraz dla niej najważniejsi , godni zaufania w najwyższym stopniu.Sprawdzianem był dostęp do konta.
                • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 07.09.22, 20:46
                  A widzisz. Dzięki, że mi to trochę rozjaśniłaś :).

Muszę to napisać, bo inaczej normalnie się uduszę: aż mi się trochę szkoda robiło Staszka, kiedy tak się biedny pałętał w tym wtorkowym odcinku wokół Banachowej i starał się w końcu wydusić z siebie to najważniejsze pytanie, ale niestety znów bezskutecznie. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo niefartowny moment na snucie tak zaawansowanych planów na przyszłość, bo jednak myśli Krystyny cały czas błądzą wokół problemów córki. Ale ja i tak z całego serca kibicuję tej parze. I w ogóle strasznie się cieszę, że ta relacja cały czas idzie do przodu. Zwłaszcza, że w kilku momentach byłam już praktycznie na mur beton pewna, że to się za moment rozleci :).
          • misterni Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 06.09.22, 22:23
            A ja tam się cieszę, że wreszcie sparowali Pana Ładnego, błąkał się tak bez przydziału, kompletnie szczęścia nie miał, jak Paweł nie przymierzając.

ikarr napisała:

Para: Kasia - Pan Ładny - rzyg. (przepraszam za słowo).
            • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 06.09.22, 22:36
              O właśnie, ja będąc na miejscu Pawła już dawno zdecydowałabym się na celibat. No ewidentnie nie ma chłopak szczęścia do kobiet :).
              • misterni Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 08.09.22, 00:26
                Myślicie, że Kolargol z grubym Tadziem pójdą na włam szukać testamentu? Obawiam się, że to może się nieciekawie skończyć, zwłaszcza, że Bartek jest chyba jeszcze na warunkowym?
                Inwazja Marysinych wielbicieli, to już była przesada, Artur ma świętą cierpliwość doprawdy.
                I coś przeczuwam, że Kisielowa pójdzie na wójta. 😅
                • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 08.09.22, 08:58
                  Ja nie lubię Banachowej i Banachówny , obecnie Mostowiakowej.Mąż poniewierał Krysię przez lata ale czy to nie dlatego , że wrobiła go w dzieciaka? Potem urodził się Kamilek , nie dbał o niego .Wredny był ogólnie i nie do życia.
                  Liliana porzuciła męża jej oddanego w paskudny sposób .Poleciała na kasę .I dostała nauczkę .Facet poniewierał i traktował ją jak Banach jej mamę.wróciła jak niepyszna.Mama awansowała na rejestratorkę a córcia mopa przejęła.
                  Młoda dziewczyna , mająca fajnego mężą , studiująca , wspomagana przez biologicznego , bogatego ojca,poszła na skróty przez życie.Czyli nie kochała Mateusza.Potrzebny był jej na trudny czas.A dobrze jej tak !Ale pewnie Młody Kliczko jej przebaczy w końcu.Oby przeżył na morzu.
                  • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 08.09.22, 11:24
                    Szukanie testamentu będzie na bank. I też mnie w sumie ciekawi, czy gdzieś tak w połowie sezonu nie wynikną z tego jakieś większe nieprzyjemności dla obu włamywaczy od siedmiu boleści :).

A ja właśnie Krysię bardzo lubię. Szczególnie w połączeniu ze Staszkiem. No fajna z nich para. I w serialu chyba nigdy tak do końca nie wyjaśniono, czy ona faktycznie wrobiła byłego męża w ojcostwo, czy to była sytuacja typu Lucek-Marysia-Basia i Banach od samego początku wiedział, że Lilka nie jest jego dzieckiem. Aczkolwiek...coś mi się tak kołacze teraz po głowie, że kiedyś z ust dziewczyny padły słowa, że Banach zawsze w tej swojej przemocy skupiał się przede wszystkim na jej mamie i na niej, a właśnie Kamila trochę ignorował. Czyli tak jakby próbował się na nich za coś mścić. Czyli, że...raczej o wszystkim wiedział. Może nie od samego początku, ale przez zdecydowaną większość czasu. No i nie zapominajmy, że to naprawdę był człowiek, którego nawet życie w błogiej nieświadomości nie powstrzymałoby przed krzywdzeniem byłej żony. W końcu zmuszał ją do prostytucji. Generalnie facet był niezłym psychopatą, ewidentnie miał nierówno pod sufitem i nie potrzebował żadnego pretekstu, żeby dopuszczać się przemocy wobec najbliższych. I z jednej strony super, że Banachowa w końcu się od niego uwolniła i żyje sobie teraz całkiem szczęśliwie w nowym związku, ale z drugiej...mam wrażenie, że on trochę za szybko odpuścił i mógłby jeszcze nieco w serialu namieszać i nabruździć :).

Ja też totalnie nie mogłam połączyć tej "starej" (czyli raczej spokojnej i rozsądnej, troszczącej się o najbliższych) Lilki z jej "nowszą" (czyli tak zachłanną na kasę i samolubną) wersją. Ale w pewnym momencie ktoś podsunął mi taką ciekawą myśl, że może, jak już dziewczynie minęła ta radość wywołana uwolnieniem się od szurniętego ojca/ojczyma, to jednak trochę ją przygniotła szara codzienność. Bo dopóki Banach był w domu, to przynajmniej pod względem finansowym rodzinie niczego nie brakowało. A tutaj nagle trzeba się zacząć liczyć z każdym groszem. Dodatkowo chyba właśnie w tamtym momencie stan Kamila zaczął się gwałtownie pogarszać. Trochę wcześniej sama Lilka padła ofiarą gwałtu i nawet nie jestem pewna, czy ostatecznie trafiła po tym na terapię. Do tego doszedł silny szok wywołany prawdą na temat biologicznego ojca. No umówmy się, jest to całkiem sporo traum, jak na dwudziestolatkę. I tak, nadal jestem zdania, że zdradzanie Mateusza to było gigantyczne świństwo i ogólnie oni już nie powinni do siebie wracać. Nigdy i pod żadnym pozorem. Ale uważam taką próbę interpretacji jej działań za całkiem intrygującą. Nie usprawiedliwiającą jej działania (w żadnym wypadku), ale właśnie ciekawą :).

I też wolę Mateusza od Lilki. Zdecydowanie. Może i chłopak nie jest najlepszym aktorem na świecie, a sama postać jest nieco nudnawa, ale...jakoś tak wzbudza we mnie sympatię, w przeciwieństwie do żony marnotrawnej :).
                    • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 08.09.22, 12:53
                      Lilka kiedyś wspominała , że podsłuchała rozmowę mamy z babcią , z której dowiedziała się , że Banach nie jest jej ojcem.
                      No, ale pojawił się prawdziwy tata i to zamożny i chętny do pomocy finansowej , ale uwaga , niestety zakochany nadal w Maryji.
                      Staszek był singlem , zauroczył się w Krysi i niech mu będzie dane zostać mężem na emeryturze policyjnej.
                      Mateusz był mocno zakochany , imał się każdej pracy , żeby utrzymać rodzinę dziewczyny.
                      Coś tam mi świta ,że Banach kupczył ciałem Krysi , raz to powiedział , ale faktycznie coś takiego było.
                      Matka i córka miały taki epizod wstydliwy.
                      Oby Mateusz dał sobie spokój z Lilką i nie wracał do niej.Bo ona przecież znowu potrzebuje opiekuna.
                      Najlepszy byłby wyjazd do Kanady , tak jak proponuje Jacek.Ale z matką i Kamilem.
                      • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 08.09.22, 13:32
                        No ale to Lilka. A w jakich okolicznościach i kiedy sam Banach poznał prawdę, no to już niestety chyba tak do końca nie wiadomo :).

A ja to w sumie nawet odetchnęłam z ulgą, że Kanadyjski Tatuś nadal wzdycha do Marysi. Już wolę tak, niż jakby miał jakoś psuć szyki Staszkowi i próbować odzyskać Banachową :).

Na pewno dla samej Lilki wyjazd byłby najlepszym rozwiązaniem. Nie wiem tylko czy faktycznie ciągnięcie tam całej rodziny to dobry pomysł. Chociaż jak już Staszek i Krystyna wezmą ten ślub, to pewnie pomysły na nich trochę się scenarzystom wyczerpią. Więc może ewentualnie wtedy cała rodzinka mogłaby opuścić Grabinę :).
                        • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 12.09.22, 23:49
                          I jak tam wrażenia po dzisiejszym odcinku? Oglądał ktoś w ogóle? Bo ja przyznaję się bez bicia, że tylko oświadczyny :).
                          • misterni Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 11:16
                            Brawa dla Stacha za odwagę!

Koralgol z Tadziem zrobili błyskawiczną, acz nieudaną akcję, która jednak dała efekt, bo nieuczciwy somsiad się pojawił w Grabinie pałając żądzą zemsty, a tam wiadomo, został spacyfikowany i przyznał się do wszystkiego. 😂😂

Poza tym odcinek był przeslodzony Maryją do urzygu i tego już doprawdy nie da się oglądać. 🙈
                            • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 12:10
                              Cóż, ja teraz pewnie bez żalu serial porzucę. Ewentualnie będę śledzić same streszczenia, trochę odzywać się tutaj. Oświadczyny odhaczone, wyszły całkiem sympatycznie i w sumie to by było na tyle z mojego zainteresowania tą produkcją na najbliższy rok. No, jeszcze ślub bardzo chętnie zobaczę. Zakładam, że dojdzie do niego względnie bezproblemowo, bo ten konkretny wątek nie jest jednak jakoś wybitnie "dramogenny", a możliwe, że nawet przestanie być na dłuższy czas pokazywany sam w sobie i raczej skupimy się teraz na Lilce chowającej się po kątach przed byłym kochankiem. Jednym słowem nuuuda...
                              • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 12:21
                                Jeśli Mateusz przyjmie spowrotem wiarolomna żonę to ja się odmeldowuje definitywnie.Chyba , że Mati zmieni orientację i przedstawi kolegę z kajuty jako swego kochania. I ciekawe jak się potoczą losy Insekta i jej męża.Ze się rozstana to pewne.Ja przewiduje że Julia zemrze , Budzyń zostanie z niemowleciem i Insekt przygarnie oboje.I będą wychowywać bobo osierocone.
                                • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 12:39
                                  No z tym Mateuszem i jego kolegą to mogłoby być nawet całkiem ciekawe, nie powiem. Ale podejrzewam, że ostatecznie jak zwykle stanie na tym, że albo on i Lilka do siebie wrócą (po wielu dennych i łzawych dyskusjach oczywiście), albo scenarzyści znajdą mu jakąś nową dziewczynę :).

Ja to w ogóle wcale się nie zdziwię, jeśli okaże się, że ojcem dziecka jest totalnie ktoś inny, a nie Budzyński. Jasne, Julia pokaże/pokazała mu test na ojcostwo, ale hej, to w końcu telenowela. A w telenowelach sfałszowanie takiego testu to takie tam małe miki i absolutnie każdy jest w stanie przekupić pracownika laboratorium, co nie? Ostatecznie poprosić go o coś po starej znajomości :).
                                  • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 14:15
                                    O tak , po starej znajomości
                                    Wyciągnęła chłopa z biedy a on obiecał, że zawsze i wszędzie zrobi co tylko Pani mecenas zechce.Dla mnie najgorszym jest wyrabianie faceta w cudze dziecko.Wiadomo ,że zdarza się to na nizinach i wyżynach społecznych.
                                    • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 14:36
                                      No dokładnie coś w ten deseń mam na myśli. Popraw mnie jeśli się mylę, ale...czy my w ogóle mamy absolutną pewność, że Budzyński faktycznie się z Julią przespał :)?
                                      • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 14:55
                                        Nie mamy.On był nieprzytomny przerażony zrobiła to jak nic
                                        I co ona sobie wyobraża, że dziecko poczęte w pijackim amoku spowoduje że z czasem będą razem
                                        Żona go rzuci a on pokocha z marszu?Bezczelne babsko.Tylko zdenerwuje chora po przeszczepie.
                                        • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 15:08
                                          No to teraz już na mur beton myślę, że ostatecznie okaże się, że ojcem jest jednak ktoś zupełnie inny. Może nie tak od razu, ale...wcale nie zdziwiłby mnie taki obrót sprawy. Ta koleżanka Julii też mi się tak średnio podoba. Zachowuje się trochę tak, jakby sama była o coś na Budzyńskiego cięta. Przecież na samym początku to ona tak Julię cisnęła, żeby ta walczyła, bo "dziecko musi mieć ojca". Dobrze kojarzę, że tak właśnie było, prawda ::)?
                                        • brytyjska.mgla Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 21:44
                                          A ja myślę, że Julia jednak zemrze przy porodzie, Budzyn zostanie sam z niemowlęciem, a niespełniony instynkt macierzyński pozwoli Musze ekspresowo wybaczyć zdradę. Nie bez powodu wzdychała ostatnio, że taaak chciałaby mieć z nim dziecko :P
                                          • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 15.09.22, 21:58
                                            Myślisz, że nasi drodzy scenarzyści są aż takimi mistrzami intrygi :)?
                                            • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 16.09.22, 13:23
                                              Ciekawe , czy to dziecko Budzyna , czy kogoś innego.Może ona sama nie wie , czyje .Szybki numerek w klubie , tak spontanicznie i biologia się popisała.
                                              Albo umrze i zostawi niebożątko. Może być ojciec nieznany , ale Insekt pokocha od pierwszego spojrzenia .
                                              Budzyn powinien zadbać o wsparcie farmakologiczne , już miał stan przedzawałowy.
                                              • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 16.09.22, 13:25
                                                I może lepiej niech zrezygnuje z alkoholu, bo ten nie wpływa na niego najlepiej :).
                                                • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 16.09.22, 14:43
                                                  Ja czekam kiedy ten duży syn z Ameryki przyjedzie odwiedzić ojca.Cudzymi się opiekuje a o swoim już dorosłym nawet nie wspomni.
                                                  • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 16.09.22, 14:56
                                                    Cóż, to po prostu jeden z wielu "znikniętych" wraz z upływem czasu wątków, jakich w tym serialu na przestrzeni lat była już niezliczona ilość. A swoją drogą to ja dopiero teraz uświadomiłam sobie, że ten biologiczny syn Andrzeja rzeczywiście powinien być już dorosły. Przecież Ania ma teraz coś koło szesnastu lat, a on, z tego co ja pamiętam, był od niej o kilka ładnych lat starszy :).
                                                  • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 21.09.22, 10:54
                                                    Zaczyna się .Kolejny chory się pojawił.Nie szukaj choroby sama Cię znajdzie.W tym wypadku za sprawą narzeczonej.
                                                  • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 21.09.22, 11:40
                                                    Może się chłopak jeszcze jakoś wywinie kostusze spod kosy. Dopóki nie ma oficjalnej diagnozy, trzeba mieć nadzieję, że serial jednak nie zaserwuje nam kolejnych scen szpitalnych :).
                                                  • majaa Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 23.09.22, 11:51
                                                    No mam nadzieję, że Pan Ładny w porę rozpocznie leczenie, a narzeczona zadba, żeby na ślub był już jak nowy:)

Mnie najbardziej zastanawia, dlaczego Budzyn daje się wrabiać w rzekome ojcostwo, skoro przecież jest bezpłodny. Czyżby zapomniał o takim "szczególe"? Zamiast wpadać w stan przedzawałowy, niech lepiej idzie na badania i potwierdzi, że nie może mieć dzieci. Owadowi też by pewnie ulżyło, gdyby się o tym dowiedziała, bo tak to ciągle się zamartwia i obwinia, że nie może "dać" dzidziusia Budzynowi. Nosz, kurczę... przydałoby się wreszcie zrobić porządek z tym tematem.
                                                  • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 23.09.22, 12:38
                                                    Ale jak .Chyba coś mi umknęło.Kiedy to i przy jakiej okazji stwierdzono , że Budzyn jest bezpłodny?
                                                    A co z synem i ciążą Rudej?
                                                  • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 23.09.22, 14:10
                                                    Prawdę mówiąc ja też pamiętam tylko motyw z tym, że to Marta swego czasu robiła sobie jakieś badania (to chyba były początki bardziej zaawansowanego związku z Andrzejem, ewentualnie tuż po ich ślubie), w których wyszło jej, że nie może mieć więcej dzieci. Bezpłodności samego Budzyńskiego nie kojarzę :).

A z kolei Magda nie zamartwia się o brak dziecka przez to, że myśli, że ma jakieś problemy z płodnością. Ona po prostu po tym przeszczepie serca nie powinna zachodzić w ciążę. Może, ale nie powinna :).
                                                  • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 24.09.22, 08:24
                                                    Magda była w ciąży z Umarlakiem .A teraz po przeszczepie , z lekami itd to może być dla niej zabójcze.
                                                  • jij Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 24.09.22, 11:33
                                                    No właśnie :).
                                                  • latarnik88 Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 27.09.22, 11:06
                                                    Córcia oprzytomniała i przestała być zaborczą matką .Łukaszek musi się pomęczyć , żeby wydorośleć.Jedno dziecko w 'dzikim kraju" , drugie tuż obok, z kochającą i kochaną kobietą.Niech sobie wyobrazi , że syn jest z Katią i lata z kałachem albo wspomni jak handlował dragami.A te 10 lat różnicy w związku nie jest ważne.Patrycja nie jest przecież równolatką Marty tylko koleżanką z pracy.I wygląda jak jej córka.
                                                  • majaa Re: M jak miłość - lista absurdów part IX 27.09.22, 13:50
                                                    latarnik88 napisała:

> Ale jak .Chyba coś mi umknęło.Kiedy to i przy jakiej okazji stwierdzono , że Bu
                                                    > dzyn jest bezpłodny?
                                                    > A co z synem i ciążą Rudej?
                                                    >

Syn z dawną partnerką, Edytą bodajże, to wcześniejsze dzieje. Potem było małżeństwo z Namiotem i właśnie wtedy, jak starali się o dziecko, to z badań wyniknęło jednoznacznie, że Budzyn stał się bezpłodny. A dlaczego potem scenarzyści "wrabiali" go w ojca dziecka Rudej, to już musisz ich o to zapytać;) Pewnie coś im się tam popierniczyło i teraz wygląda na to, że w tzw. międzyczasie najwyraźniej nastąpiło cudowne odzyskanie płodności przez Budzyna:D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka