Dodaj do ulubionych

Kochamy panią Anie Muchę.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:53
U nas na wiosce wszyscy oglądają serial M jak miłość.Prosimy o nie wyśmiewanie
się z pani Ani bo jest ładna,inteligientna i napewno jest najlepszą polską
aktorką.Wszyscy którzy się z niej śmieją to poprostu jej zazdroszczą.
Obserwuj wątek
        • nadja Re: Kochamy panią Anie Muchę. 06.03.05, 19:35
          :-)
          tak, przed chwila dane bylo mi przeczytac felieton i z przykroscia stwierdzam,
          ze nienawisc o ktora Ania oskarza internautow bije z jej tekstu na kilometr.
          Szczegolnie ten tekst o nienawistnych malych oczkach i przecietnosci. Zgadzam
          sie, ze czesto ludzie przesadzaja i to ZNACZNIE, czesto bywaja bardzo podli w
          swoich ocenach, ale odnioslam wrazenie, ze autorka ma bardzo dobre zdanie na
          swoj temat, co niestety przeklada sie na pogarde dla innych. nie wiem tylko z
          czego wg niej wynika ta niezwyklosc. Nie czuje sie mala i nieszczesliwa, nie
          mam kompleksow wobec pani Ani na przyklad (lub jej kolezanek z planu). No i nie
          wiem dlaczego sadzi, ze ich nieprzecietnosc wynika z tego, ze pokazuja sie na
          ekranie...???Bo np czym wyroznia sie pani Rosati? Co sprawia, ze nie jest
          zwykla przecietniaczka? Aktorstwo?to chyba zart. Nazwisko - dla mnie nie jest
          powodem do odbierania jej jako nieprzecietnej... Naprawde sa osoby, ktore
          RZECZYWISCIE sa nieprzecietne, ktore podziwiam, ale bynajmniej nie dlatego, ze
          od pn do sr pojawiaja sie w tasiemcu... i odnosze wrazenie, ze oni nie musza
          ciagle tej swojej wspanialosci, a malosci innych podkreslac. Zamotalam sie
          troche, bo chcialam jak najkrocej napisac. Podsumowujac, nie jestem pod
          wrazeniem felietonu mimo ze z idea w sumie sie zgadzam. Sama monitowalam w
          sprawie Edyty Gorniak u pana naczelnego pewnego brukowca, bo mimo ze Edyty nie
          lubie to po prostu szlag mnie trafial jak codziennie w kiosku
          widzialam ...no,to juz pewnie wszyscy pamietaja. pozdrawiam.
          n.

ps

nie jestem mama Ani ;)
          za mloda jestem ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka