Dodaj do ulubionych

MnS - co się stało z dzieckiem Ridża i Tajlor?

IP: *.as.kn.pl 05.04.07, 15:20
Dawno nie oglądałam i nie jestem w temacie
Obserwuj wątek
    • sardyna_jak_malina Re: MnS - co się stało z dzieckiem Ridża i Tajlor 05.04.07, 15:48
      Biedni myślą że zeżarł je rekin w czasie pobytu na St. Tomas, a tymczasem to przebiegła i podła Morgana nakazała je porwać. Zafarbiła dziecku włosy na rudo i kazała mówić do siebie mamo... Wszyscy cierpią okrutnie, ale się już pogodzili, że mała została pożarta, tylko jedna Tejlor przeczuwa, że ona jest alajf. Sprawa niedługo się pewnie rypnie, bo ostatnio Stefa nawiedziła Morganę i się zorientowała, że ta coś ukrywa. Swoją drogą, ja na miejscu tej drugiej, zabrałabym się z dzieckiem w cholerę z Los Andżeles i nie wróciła tam przez najbliższe 100 lat, no ale przecież Morgana wie lepij.
        • klusekleniwy Re: MnS - co się stało z dzieckiem Ridża i Tajlor 05.04.07, 17:15
          właśnie, sardyna, gitesowe:P to było!
          Morgan najpierw kazała sprawdzić emigrantce z Juarez (zapewne) czy nie ma jej
          gdzieś indziej, potem wyczuła Stefke, wykonała właściwą MnS gadkę sama ze sobą
          (Whatta hell... etece) i wcisnęła owoc kidnapingu z powrotem into arms niańki.
          A ta tylko "si si" i paszła na górę!
          • shatmach Dzieci w MnS 05.04.07, 23:00
            Udaje mi sie zerknąć od czasu do czasu na MnS. Zauwazylem, ze wszystkie dzieci
            grajace w tym serialu sa jakies takie pozbawione zycia. Gdy pokazują malego
            Eryka to patrzy on jedynie przed siebnie, nic nie mowi, nie usmiecha sie, nie
            interesuje go otoczenie. To samo z blizniakami. Jakies ospale te dzieci. Oni im
            coś podają czy co?
            • kanna Re: Dzieci w MnS 06.04.07, 19:51
              Moim zdaniem wyglada to tak - robia casting dzieciecy do MnS. Prznosza kupe
              dziaciaków. Kładą je i sadzają na podłodze. Potem wywalaja mnóstwo fajnych
              zabawek. Te dzieci, co sie nie zainteresuja i pójda cicho spac w kaciku -
              wygrają.
              • sardyna_jak_malina Re: Dzieci w MnS 06.04.07, 20:21
                A pięknie dziękuję za uznanie:)
                Ja podejrzewam, ba ja nawet mam pewność że Rydż odkryje całą misterną intrygę i ruszy na ratunek żonie i dziecięciu. Zapewne odbije je z rąk wariatki, może po drodze zginie i ożyje..?? Kto go tam wie, w końcu to Moda na sukces ;)
                A ten cały Tim to jest chiba psychiatra Morgany co ją leczył ileś lat temu, ale nie wiem co w związku z nim.
    • Gość: fikumiku s p o i l e r IP: *.gerda.pl 06.04.07, 08:52
      czytalam wczoraj w swiecie seriali cd watku z dziecieciem :))
      pisze z tego co zapamietalam
      tejlorka nadal bedzie przezywac "smierc" steffi bedzie chciala wyjechac ale
      rydż sie sprzeciwi zeby nie jechala a moze bedzie odwrotnie ;-))
      tejlor pojdzie do domu fanatycznej morgany ale nie pamietam po co i uslyszy
      glos malego dziecka wolajacego mamo mamo
      morgana bedzie tejlorce wmawiac ze jest pier#@$^# nie teges i zwariowala a
      tejlorka nie da sie wrobic w konia to morgana ja uwiezi w piwnicy :D:D:D:D
      jesoo normalnie koszmar jakis ;-)
      tejlorka bedzie ja blagac zeby ja wypuscila ale morgana nie zechce
      potem do morgany przyjdzie jakis Tim ale nie wiem kto on i skad wiec nie
      powiem ;) zobaczy ten tim tejlorke i ta bedzie go blagac zeby zawiadomil
      policje

dalej nic nie bylo :)
        • sardyna_jak_malina Re: a czemu.... 11.04.07, 19:27
          Tak mi się widzi, że ekshumacja i plastikowa lala będzie trochę później. Kiedyś na jołtubce widziałam fragment tego odcinka i wszyscy tacy starzy byli, a boski Rydż miał siwe włosy.. No chyba że osiwieje chłopak ze zgryzoty;)
              • Gość: Sardyna.. Re: niemożliwe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.07, 12:33
                Ano siwiutenki jak gołąbek ;) No dobra, może nie jak gołąbek, ale prawie że ;P
                Znalazłam taką jakąś fotkę mniej więcej z ego okresu o którym pisałam >>
                www.tramedibeautiful.com/previews/dt_bb_update_20050110.jpg << hmm może
                nie za bardzo widać siwiznę, ale za to zmarszczeczków już trochie ma..

Apropo tego o Bruk, to mi się coś przypomina, że jak Tejlor cudownie ożyje po
                raz kolejny, to będzie chciała powrócić raz jeszcze do Rydża, a on chyba tym
                razem będzie wolał Beruk - a to zonk dla tej pierwszej :) Tylko jak zwykle nie
                pamiętam więcej i nie wiem co dalej, ale spoko maroko - za jakies 3 latka się
                dowiemy:)
                • Gość: hilo a bruk to IP: *.aster.pl 12.04.07, 13:22
                  poderwie mezusia tej corki,brydzyty. tym mezusiem bedzie to cos co teraz
                  podrywa blondyne z konską szczeką co ma nieswojego syna z eryczkiem
                  dzuniorem.i bruk bedzie miec dziecko ze swoim zieciem.a potem jeszcze jedno
                  dziecko z rydzem a potem jeszcze dwojkę z tornem i na koncu takie malutkie ze
                  stefanią.
    • Gość: iza 5000 odcinków IP: *.2-0.pl 12.04.07, 13:10
      i z tej okazji w USA urządzili bibę MnS. W jednej z gazet były zdjęcia i
      oczywiście jakieś wzmianki:-).
      Ridż siwy , Taylor z krótszymi włosami (przed ramiona) też już widać srebrne
      włosy. Oni razem zyją ze swoimi dziećmi już dorosłymi całkiem.
      Nową partnerkę będzie miał Eric (ten od Stephanie :-)).
      A mnie najbardziej zdziwiła wiadomość ,że aktor grający Ridza jest tylko 6 lat
      młodszu od tego , który gra jego ojca Erica.

To na tyle....gazetę wyrzuciłam...szkoda ;-)
      • sardyna_jak_malina Re: 5000 odcinków 12.04.07, 13:21
        > Nową partnerkę będzie miał Eric (ten od Stephanie :-)).
        O mamo to on jeszcze może?? Bożesztymój to dopiero facet, buhehehe i pewnie do tego jak zwykle jest znakomitym kochankiem?? Nie wytrzymam <lol>
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka