Dodaj do ulubionych

Szukam bogatej zony z Ameryki :))))

29.09.05, 20:23
Wprawdzie sam mieszkam w Ameryce, ale mi sie juz pracowac nie chce :))
Obserwuj wątek
    • potencjalna.zona Ewentualnie rozwaze :))). 29.09.05, 20:35
      Moge ewnentualnie rozwazyc propozycje utrzymywania ciebie
      ale zachec mnie troche. Napisz cos pozytywnego o sobie.
      Wady starannie ukryj :). Legalnie mieszkasz? Pijesz umiarkowanie?
      I gdzie chcialbys najlepiej niepracowac? O stan pytam.
      I co jeszcze robisz aby znalezc bogata zone z wyjatkiem tego postu?
      • potencjalna.zona Niezupelnie tak :))). 30.09.05, 05:00
        On chce miec z Toba romans. On nie szuka pracujacej zony.
        Ty chyba tez nie chcialabys utrzymywac niepracujacego faceta.
        Jezeli jednak to faktycznie bylas pierwsza :).
        Dojdziemy do porozumienia lub pozwolimy jemu wybrac :).
          • potencjalna.zona Re: Niezupelnie tak :))). 30.09.05, 05:20
            Nie, on wyraznie poszukuje bogatej zony. Niekoniecznie pracujacej.
            Jak wiemy, nie wszyscy majacy prace sa bogaci :).
            Mysle, ze nie bedzie chcial ryzykowac z pracujaca kobieta.
            Sadze, ze on jednak bogatej zony poszukuje. Romans natomiast to cos
            zupelnie innego :). Romans z Toba on najwyrazniej chce miec :).
                  • potencjalna.zona Qrcze... 30.09.05, 06:02
                    ...ja nie mam zadnego zwierzatka :(. Dobrze, ze Wy macie.
                    Wyglada, ze razem mamy dwa kotki nie zapominajac o szynszyli,
                    piesku i rybce. Mala menazeria. Imiona one jakies maja?
                        • polishbellydancer Re: Qrcze... 30.09.05, 06:21
                          to ze wzgledu na gatunek rybki--otoz mam rybke "typu" beta rodzaju meskiego i
                          po pierwsze nie znosi on obecnosci innych samcow, po drugie zyje w
                          malym "sloiczku" co przypomina mi ostatnia "rezydencje" saddama (przed
                          wiezienna cela oczywiscie)
                          • potencjalna.zona Re: Qrcze... 30.09.05, 07:00
                            polishbellydancer napisała:

"po pierwsze nie znosi on obecnosci innych samcow..."

Widze mala chmurke na horyzoncie. Gdyby cos wyszlo z Brunerem
                            musialabys wybierac miedzy nim a rybka :). Rybka moze go nie
                            tolerowac chociaz Bruner moze lubic rybke :). Moga byc duze fale :).
                            • Gość: bibi Re:tera JA !!!! IP: *.aster.pl 30.09.05, 10:22
                              Bruner, nie z Tobą te żarty, ja wiem.Panny się biorą za warkocze, a ja sobie
                              wskakuję w wolne miejsce.
                              Całe życie szukałam faceta leniwego, ale z poczuciem humoru.
                              Będę Cię co dzień zadziwiać bogactwem moich myśli. A i biust mam jak brylant.
                              Nie pożałujesz wyboru.
                              No i co skarbie?
                              • bruner69 Pojawia sie problem 30.09.05, 14:46
                                Gość portalu: bibi napisał(a):

> Bruner, nie z Tobą te żarty, ja wiem.Panny się biorą za warkocze, a ja sobie
                                > wskakuję w wolne miejsce.
                                > Całe życie szukałam faceta leniwego, ale z poczuciem humoru.

Bo widze ze rosnie konkurencja. Mamy juz trzy damy i ja jestem tylko jeden. I
                                tak ma byc. Ale uwaga:
                                Leniwcy sa ostanio w duzej cenie. Bardzo trudno znalezc dobrego leniwca z
                                dodatkowymi opcjami jak np. poczucie humoru. Wic niestety, musze sie cenic .
                                Potencjalna. zona troche mnie zwodzi, bo jestesmy niedaleko a ona skapi mi
                                konkretow. W Polish Belly zas jestem lekko zakochany i nawet zaczalem sie
                                zastanawiac, czy nie zrezygnowac z planow dostaniego zycia u boku PZ na rzecz
                                nawet mniej dostaniego zycia z PB. Moglbym nauczyc sie rzemiosla, np. naprawy
                                rowerow i ruszylibysmy jak cyganski tabor w objazd zakatkow Pennsylwanii, a
                                moze nawet do Delaware.

Bibi, kim jestes, czego szukasz w mezczyznie oprocz lenistwa ?
                                • kicienka Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 14:52
                                  Bruner idz za kasa :))). Biust biustem ale kasa raczej nie przemija.
                                  Ja majac Twoj wybor podobnie zrobilam i nie zaluje :))).
                                  Majac kase i czas bedziesz sobie mogl pozwolic na lenistwo, romantycznosc
                                  i biust taki jaki bedziesz mial ochote :))).
                                  • bruner69 Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 14:57
                                    Nie zapominaj jednak o pochodzeniu tej kasy. Myslisz,ze bede mogl wydawac kase
                                    jednej kobiety na inne kobiety ?
                                    Jesli biust bogatej nie bedzie mial (juz?) wystarczjacej jedrnosci ??? No i ja
                                    mam niestety troche nature taka, ze za uczuciem ide :(
                                    Nie zapominaj tez o pochodzeniu tej kasy. Myslisz,ze bede mogl wydawac kase
                                    jednej kobiety na inne kobiety ? Jesli biust bogatej nie bedzie mial (juz?)
                                    wystarczjacej jedrnosci ??? No i ja mam niestety troche romantyczna nature
                                    taka. A poza tym, PZ mnie chyba kiwa, a PB widze na jej www wiec podejrzewam,
                                    ze jest bardziej real. A poza tym, PZ mnie chyba kiwa, a PB widze na jej www
                                    wiec podejrzewam, ze jest bardziej real.
                                    • kicienka Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 15:09
                                      Bedziesz musial wiec pomyslec. Atrakcyjnosc Belly widzisz.
                                      Potencjalna zaiteresowana jest odpisaniem Ciebie od podatku
                                      i ma jakies hobby :). Nie wydaje sie byc zazdrosna i zaborcza.
                                      Moze przymknie oko na Twoje ogladanie innych biustow raz w tygodniu.
                                      Moze dwa... Musisz zastanowic sie dobrze :). Samym biustem Bibi nie
                                      daj sie omamic. Nie z Toba ten numery :). Patrz co jest pod biustem
                                      i nad.
                                      • bruner69 Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 15:14
                                        kicienka napisała:

Patrz co jest pod biustem
                                        > i nad.

Bardzo slusznie, to co pod jest w sumie ....wazne i potrzebne ;) Nad tez....PZ
                                        jednak chyba troche kiwa. mam rozdarte serce.

• kicienka Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 15:22
                                          Faktycznie, to pod biustem jest bardzo wazne i to nad tez :).
                                          Pamietam sama mialam te rozterki :). Teraz szczesliwie juz
                                          ich nie mam. Radze na razie usmiechac sie do obu. Chyba, ze
                                          Bibi umiesci na forum zdjecie biustu (swojego). Wowczas bedziesz
                                          sie do niej tez usmiechal. Masz trudna sytuacje. Mysl i graj
                                          na zwloke moze sie cos wyjasni. Ale pamietaj lepiej miec trudna
                                          sytuacje niz nie miec zadnej sytuacji :).
                                          Trzymaj sie z tym rozdarciem :).
                                            • kicienka Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 15:40
                                              Z tymi namacalnymi dowodami to chyba bedziesz musial troche sie
                                              natrudzic. Ladne dziewczyny (Belly) i bogate (Potencjalna) nie
                                              daja tak latwo macac dowodow piekna i bogactwa. Badz cierpliwy.
                                              Mysle, ze warto. Ostatecznie z czyms wyladujesz w reku :).
                                              Napij sie piwa i cierpliwie czekaj. Sytuacja powinna sie wyjasnic.
                                              W ta czy inna strone :). Zycze powodzenia i jasnosci :).
                                                • bruner69 Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 16:04
                                                  Za darmo to pewnie nie :)
                                                  Chyba poprosze was dziewczyny o przeslanie porfolio. Takze finansowego. Proste
                                                  porownanie licz pomozonch przez odwrotnosc wieku wyloni stosowna
                                                  kandydatke..........chyba ze na trojkat sie ugodzimy. Ja jesten za.
                                                • bruner69 Re: Pojawia sie problem 30.09.05, 16:04
                                                  Za darmo to pewnie nie :)
                                                  Chyba poprosze was dziewczyny o przeslanie porfolio. Takze finansowego. Proste
                                                  porownanie liczb pomozonch przez odwrotnosc wieku wyloni stosowna
                                                  kandydatke..........chyba ze na trojkat sie ugodzimy. Ja jesten za.
                                                • kicienka Pojawia sie przyjaciolka :). 30.09.05, 16:04
                                                  Mysle, ze malo rzeczy jest za darmo w Stanach i w Polsce tez :))).
                                                  Te za darmo niekoniecznie moga byc fajne. Chociaz sie trafiaja.
                                                  Przyjaciolka (tez pomyslnie poslubiona) wjezdza mi na driveway.
                                                  Jedziemy na zakupy oczywiscie. Bruner przemysl sobie wszystko przy
                                                  piwie. Nie rob zadnych gwaltownych i nieprzemyslanych ruchow :).
                                                  Piekna i bogata Belly - czesc :). Dobrze potrzasasz :).
                                • Gość: bibi Re:bruner, tera znowu JA IP: *.aster.pl 30.09.05, 17:34
                                  Bruner, wiesz, byłam z psem na spacerze i te panny w tym czasie tyle napisały.
                                  Kurczę , człowiek nie może wypuścic kompa z reki. Chyba nie podjąłeś jeszsze
                                  jakiejś decyzji i ciągle mam szansę? Widzę,że konkurentki nie sa głupie i sama
                                  bym miała dylemat, którą wybrać.
                                  Żadna mnie jednak nie przebije.Pod biustem mam brzuch, a nad biustem podbródek.
                                  I mimo moich 56 lat, nic się z moim biustem nie zmienia. Nie daj się
                                  manipulować. U tych smarkatych to z biustami później faktycznie nie wiadomo. U
                                  mnie wszystko constans. Gorzej na pewno nie będzie.
                                  Decyzja należy do Ciebie.
                                  Aha, co jeszcze cenię u mężczyzn oprócz lenistwa? Oczywiście "klejnoty."
                                  Są najlepszymi moimi przyjacielami.
                                  Bruner , no ......
                                  Bibi

• bruner69 Re:bruner, tera znowu JA 30.09.05, 17:39
                                    A jakie "klejnoty"?
                                    Te dwa co pod brzuchem? Czy te od jubilera?
                                    Szkoda ze nie przyszlas na ten piekny swiat 20 lat pozniej, bo podejrzewam ze
                                    mamy inne gusta jesli chodzi o np. muzke .......
                                    • Gość: bibi Re:bruner, tera znowu JA IP: *.aster.pl 30.09.05, 17:46
                                      e tam, do jubilera sama śmigam. Dobrze jarzysz, przeciez napisałam klejnoty w
                                      cudzysłowie.
                                      No co Ty bruner, za wcześnie się urodziłam? Muze pamietam jeszcze sprzed 1
                                      wojny bolszewickiej. Ale to dlatego, że jestem nieźle wykształcona.
                                      Zobaczysz,że bedzie fajnie

Buziaki
                                      Bibi
      • kicienka Poszukiwania zony (bogatej koniecznie). 30.09.05, 20:36
        Ufff, przestraszylam sie, ze ktos Tobie dziecko podrzucil.
        Kobiety do wszystkiego sa zdolne. Dalsze zdjecia pokazaly,
        je jest wlasciciel. Bruner, uwazaj z tymi dziecmi.
        Kto ma pszczoly ten ma miod, kto ma dzieci... znasz na pewno :).
        Lece, maz za chwile przyjezdza na pozny lunch.
        Wiem co lubi :). Dry martini i ....:))). Musze wejsc pod prysznic
        po szalonych zakupach. Czy wiesz co dla kobiet robi nowa para obuwia?
        Prawie to samo co sex :))). A Manolo Blahnik bez prawie :).
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka