Dodaj do ulubionych

Praca w NYC dla studenta z wiza J-1, wakacje (?)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 18:36
Witam wsyzstkich,

chcialbym prosic o rade doswiadczonych work and travelowiczow oraz ludzi pracujacych w Stanach legalnie.
Zalatwiam sobie wyjazd z posrednikiem W and T na te wakacje do Stanow, chcialbym jednak lekko zmnienic miejsce zamieszkania i co sie z tym wiaze znalezc sam prace. Biuro oferuje mi mieszkanko i prace w Cape May, ja jednak, nauczony pobytem w tamtym roku w dziurze amerykanskiej, chcialbym zalatwic sobie przez nich jedynie wize i sam leciec do NY. Czy w okresie lipiec,sierpien,wrzesien mozna znalezc dobra robote w tym wielkim miescie?

Czy lepiej trzymac sie biura i jechac tam, gdzie mi proponuja? Boje sie nudy w weekendy, wiadomo, ze jade do pracy ale chcialbym rowniez poznac smak mieszkania w NYC i pozwiedzac cos.

Prosze o porade.
Obserwuj wątek
    • nielegalna5 Re: Praca w NYC. 26.03.07, 19:13
      Czesc,

mozna. Tak niektorzy robia. Pracy powinienes szukac w restauracjach.
      Najlepsza kasa i dostep do jedzenia. Zainteresuj sie juz teraz ogolnie
      praca kelnera jezeli znasz srednio jezyk. Po przylocie bedziesz musial
      z buta obejsc troche restauracji aby cos znalezc. Znajdziesz na pewno.
      Cape May to letni kurort w New Jersey. Dzieje sie w nim tylko cos w sezonie.
      Powodzenia,
      n_legalna.
        • nielegalna5 Re: Praca w NYC. 26.03.07, 19:36
          Jezeli znasz dobrze jezyk to uderzaj do restauracji. Z budowa daj sobie
          spokoj. W szpitalu tez nie zarobisz jako salowy duzo a proces zatrudniania
          dluzszy. Kasowo najlepsza jest dobra restauracja (nie sieciowa). Najlepiej
          francuska lub wloska. Przy pewnym farcie mozesz zarabiac bardzo dobrze.
          Codziennie swieza kasa. Poczytaj sobie teraz poradniki barmana. Ta wiedza
          przyda sie tobie na pewno. W tak krotkim czasie nigdzie nie zarobisz lepiej.
          O kwestie zarobkowe w Stanach chodzi najglowniej :).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka