Dodaj do ulubionych

Chusta - jak nosić zimą?

04.10.10, 10:47
Może zadam dziwne pytanie, ale to dopiero moje poczatki z chustą, wiec zero doświadczenia:]
Mam chuste tkaną, wiązaną. Narazie opanowałam wiązanie "kieszonka" i tak się zastanawiam jak się motać jak trzeba ubrać się w kurtkę? Czy normalnie wiązać się w bluzce a na to kurtka (chyba rozpięta bo pewnie nie dopnę) Czy na wierzch, na kurtkę i wtedy ubierać dziecko cieplej? Co się sprawdza bardziej?
Obserwuj wątek
    • lipiec_2007 Re: Chusta - jak nosić zimą? 04.10.10, 11:16
      fajnie, ze nosisz:)

najczesciej zakladalam chuste na kurtke, a dziecko ubrane bylo w normalny zimowy kombinezon. czasem pozyczalam obszerna kurtke meza, to wtedy chusta byla pod kurtka, a mala miala na sobie gruby polarowy sweter.

ubiegla zima byla bardzo sniezna. nie nasilam czesto, bo chodniki byly osniezone i oblodzone i balam sie, ze sie przewroce.
      • burdziaa Re: Chusta - jak nosić zimą? 04.10.10, 11:35
        ja nosiłam na kurtke,Julek byl ubrany ale nie tak bardzo cieplo bo jednak chusta grzeje,nozki byly otulone-mialam takie otulacze ocieplane,mozna na forum chustowym znalezc ,rozniez takie cieplejsze osłonki jak ktos chce.
    • ri.ka Re: Chusta - jak nosić zimą? 05.10.10, 13:39
      na kurtkę nie nosi się maluszków bo nie jestes w stanie kontrolować ciepła i albo dzieć ci zmarznie albo go przegrzejesz bo i ty grzejesz i kurtka a to co wystaje marznie

wiec tylko pod kurtkę wtedy ubierasz tak jak w domu jeśli dopinasz kurtkę pamiętając ze te części które wystają czyli głowa i nóżki musze być ubrane cieplej (paputy, getry) nawet jeśli są pod kurtką
      jesli nie dopinasz kurtki to ubierasz trochę cieplej i duzy polar albo bluza i wystające nóżki dużo cieplej
      weź od M albo poprostu odwiedź lumpeks tam napewnpo coś znajdziesz

ja Agatę do dzis noszę pod kurtką jak się da bo ostatnio narzeka że buty są przykryte to wtedy wiaże na kurtkę ale wtedy słysze że jej zimno i dogodź tu babie....
      ja mam speecjalną dopinke uszytą przez mamę;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka