Dodaj do ulubionych

Niedzielne napoje

17.10.10, 08:07
ja tradycyjnie przy herbatce,dojadam sniadanie,doczytuje Obcasy i zmykam do kuchni szalec-a chłopaków na basen wyprawiłam.Słonecznego dnia !
Obserwuj wątek
    • ajila32 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 08:47
      a ja u rodziców - wczoraj z M wyremontowaliśnmy im sypialnie - teraz poprawki.. tak w ogóle to jestem tutaj chyba 2gi raz odkąd pracuję - prawie 2 mce - szlag by to trafił- na nic już czasu nie mam - w pracy ludzie super i cenię sobie powrót do ludzi, ale jak wracam o 18 na chate tak już tylko pranie, zmywanie chwilunia z dziewczynkami potem one spać, ja szykuję ciuchy na dzień nastęny i kombinuje obiad i padam..
      Weekendy mi tylko zostały
      ;)
      miłego kobietki!!!
    • zabka11 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 09:13
      I ja sie witam. Kawke popijam, z ryżowymi, a Jas wcina sniadanko. Gosia z m na basen poszli:) Po południu idziemy do Zoo lub Bobolandi, w zależności...nie wiem jeszcze od czego;)...miało być wpierw Zoo, ale zimno troche wczoraj było, to stanęłao na Bobolandi, no a dzis od rana cudne słońce we Wrocku:)
      Miłego dnia wszystkim kochane:)
      • szaszanka21 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 09:40
        Kawka z mleczkiem. Właśnie postawiłam rosół z kury którą dostałam od teściowej (taka co chodzila po trawce na wolności) i myśle co dalej na obiad. M.już wybył do pracy,Misiek ogląda bajki,studentka śpi a ja zastanawiam się jak spędzić ten ponury pogodowo dzień .Przydałaby sie taka odrobina Tunezji :))) Miłego dnia dziewczynki
    • lucy_cu Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 09:49
      Nie mam czasu się dopisać do Klaryskowych wątków tu i na ukrytym- napiszę więc tutaj wielkie WOW! Z wielkim uśmiechem i najmilszymi pozdrowieniami. :-)
      Też mi się marzy taki urlop...:-)

Dziś po południu mam świetnych gości, cieszę się jak głupia.:-)
      Łazienka posprzątana, dom z grubsza ogarnięty.
      Będą cudne pogaduszki przy pieczonych jabłkach z migdałami. :-)

Miłej niedzieli, Dziewczynki!

Acha, jeszcze muzyczka, mało ambitna, ale spokojna, na wyciszenie.
      www.youtube.com/watch?v=ZzBFidOU1MY&a=GxdCwVVULXdeZZg3cf7qKrMK_aLTrL1J&playnext=1
    • klarysa007 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 09:53
      Kawa... z kaszlącą Młodą w tle. Zapodałam syropki i czekamy na rozwój wydarzeń. A Młoda koniecznie chce do przedszkola, bo w czwartek pasowanie na przedszkolaka i Młoda wierszyk mówi :)
      Dziś na obiad mielone, a po obiedzie znowu pranie :D
      • gismol77 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 10:07
        Dosiadam się z zielona z trawa cytrynowa.dawno nie pilam z Wami. Staram się odnaleźć w rzczywistosci samotnego z corkami weekendu, trudne to zwłaszcza, ze w głowie wciąż rozbrzmiewaja dźwięki koncertu Michaela Buble na którym byłam zupełnie przypadkowo w zeszłym tygodniu w Birmingham przy okazji odwiedzin u mojego brata. A dziś chyba pójdziemy do teatru animacji. Miłego dnia Kochane!
        P.s. Klarysa - aleeeeeeee super wieści!
      • dziunia27 Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 11:31
        ja niestety troszkę wczorajsza, dopijam rosołek;)
        Julka weekend spedza u babci, a my wykorzystalismy to na maxa;)
        poszliśmy sobie na dyskoteke..
        niebyłam juz chyba z 3 lata, ale fajnie było, tak się rozerwac troszeńku..
        • aga_junior Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 11:57
          U mnie tak jak u klarysy
          Tunezja :D i pranie :D
          i gdyby nie choroba młodego myślę, że byśmy dzisiaj zrobili coś szalonego :-)))
          Piękne słońce za oknem, pyszne jedzonko w kuchni... dziś jest dobry dzień ;-)
            • lilka.k Re: Niedzielne napoje 17.10.10, 19:12
              co za dzien. zronilam sobie sushi na pocieszenie i zajadam. Antek mi tylko zjadl wiekszosc surimi,
              Franek czyms sie wczraj strul, chyba u babci, bo byli, byc moze za duzo slodyczy :/, a mowilam, ze im nie sluzą..ech.
              no i z urodzin wczoraj wrocilam i nie spalam do rana i jeste jak zombie...na szczescie chyba mu przeszlo, padl spac o 18. ale za to pokoj chlopcow dzis prawie skonczylismy, dostali kilka nowych gadzetow i są zadowoleni, jeszcze tylko jakeis ramki na sciane. i polki chyba zrobie na zamowienie, bo jak zwykle nigdzie takich nie ma.

piekny dzin dzis byl, ale wyszlam z domu tylko po karnisz, bo mam sklep 50 metrow, nie wygladam najlepiej i musialam sie ukrywac pod czapką ;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka