04.12.10, 08:17
U mnie kawka z miodem i mlekiem. Dzieciaki jak zwykle szaleją :-) Ja nie miałam siły się obudzić. Młody znowu w nocy kaszlał :-/
Plan na dziś, planu nie ma :)
Za oknem pochmurno ale nie pada, ciekawe czy zacznie.

Miłej ciepłej sobótki dziewczynki ;-)
Obserwuj wątek
    • maryjka60 Re: Kawka? 04.12.10, 08:43
      dżem dobry, w końcu mam męża w domu, hura! wrócił po tygodniowej nieobecności. Plan na dziś: wyrwać się gdzieś samej, potem wszyscy na sanki. Miłej soboty, oooo tak ciepłej, słuszna idea.
    • iwo-ry Re: Kawka? 04.12.10, 08:56
      Witam sie, właśnie kończę kawkę, w miarę spokojnie ja dopijam, bo przez ostatnie dni to w biegu.
      Ja sama chora na antybiotyku, dziewczyny też jeszcze nie do końca wydobrzały po przeziębieniu. A jakby tego było mało M 3 dni temu złamał nogę, taraz po zabiegu leży w szpitalu, a od poniedziałku "trzecie dziecko" w domu. Nie jest łatwo, do tego jeszcze tak zasypało. Przez okno zima jest piękna.
      Jakoś dam radę, muszę :)
    • domatorka.amatorka Re: Kawka? 04.12.10, 09:19
      to i ja się dosiadam na szybką kawkę:)
      dużo planów na dziś: ostatnie zakupy mikołajkowe, prezent dla kolegi Michała, wniesienie wszystkich stroików, girland, bombek i ubieranie choinki. Oprócz tego standardowo obiad ugotować, na sankach pojeździć, dom ogarnąć i takie tam...
      Iwonka co ten Twój mąż wyprawiał i jaki masz plan żeby nie zwariować;)
      • alcea3 Re: Kawka? 04.12.10, 09:41
        Iwona z tym trzecim dzieckiem to niezle trafienie:) Powtórzę za domatorką, jaki masz plan zeby nie zwariowac :))
        Ja dopijam kawkę, i ogarniam wszystko i układam plan jak zdążyc ze wszystkim. Czemu weekend jest taki krótki?
        • iwo-ry Domatorka, alcea 04.12.10, 10:04
          M po prostu szedł po zaśnieżonym, nierównym chodniku, a pod spodem lód. Chwila nieuwagi no i stało się. A co do planu? Nie mam, ide na żywioł :) jak będzie cieżko mam nadzieję, że wesprzecie :)
          A może to "trzecie dziecko" nie będzie tak uciążliwe hihi
    • klarysa007 Re: Kawka? 04.12.10, 10:15
      Właśnie wstałam :D
      Dzieciaki wstały koło 9, bo wczoraj dłużej balowaliśmy i jakoś cicho siedziały u Starszaka w pokoju. Ale suuuuuper :)
      Plan na dziś - siedzenie w domu. Jeszcze ten weekend chce Młodą uchować, bo w poniedziałek 2 imprezy Mikołajowe i kontrolna wizyta u lekarza. Za oknem znowu pada śnieg.
      • kamamama2 Re: Kawka? 04.12.10, 10:28
        a my dzisiaj ruszamy na urodziny kolegi Ruperta, na które Rozalka też zaproszona, a że to nasza zaprzyjaźniona klasowa rodzina, będzie fajnie :)
        jakieś sanki, porządki, a jutro pierniczki :)
        ale wczoraj bliśmy na sankach!! nawet zmarźluchowi Rozalce się podobało!
        a mnie gorączka spadła!
    • cui Re: Kawka? 04.12.10, 14:02
      Zabieramy się z Mikołajem za pierniczki. Z dwóch porcji. Kolejne dni spędzimy na lukrowaniu i ozdabianiu.
      Miłego dnia Dziewczynki, zdrówka dla chorowitków i połamańców ;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka