Dodaj do ulubionych

przepis poproszę :)

03.02.11, 11:10
Dziewczyny macie sprawdzony przepis na Cannelloni ze szpinakiem i serem fetą :) ??
Obserwuj wątek
    • zabka11 Re: przepis poproszę :) 03.02.11, 15:51
      www.kwestiasmaku.com/pasta/makarony_ze_szpinakiem/przepisy.html
      Nie mam sprawdzonego, ale makarony z tej stronki często robię, jeszcze się nie zdarzyło, bym cos sknociła:)
      Może nabierzesz inspiracji:)
      Pozdrawiam
      • dmgr Re: przepis poproszę :) 04.02.11, 21:24
        Ja co prawda Cannelloni nigdy akurat szpinakiem nie nadziewałam (a muszę to w końcu zrobić) mam przepis sprawdzony na szpinak do makaronu.
        Podsmażam na maśle z olejem (pół na pół) cebulkę i czosnek z solą, jak się podsmażą dodaję rozmrożony szpinak i dusze trochę, potem zalewam śmietaną do zup i sosów ale to niekoniecznie bym dodawała do nadzienia (raczej jakiś sos beszamelowy do zalanie już "nadzianych"). Z fetą też nie robiłam ale dodaję biały ser jak robię farsz do naleśników z tym, że do makaronu nie bardzo mi smakowało z białym serem.
        Ja bym zrobiła tak:
        - szpinak z cebulką i czosnkiem (jak wyżej) schłodzony i pomieszany z żółtym serem do nadziewania Cannelloni
        - sos beszamelowy przygotowany z masła, mleka, mąki i startego sera ale bardziej rzadszy niż np. do tart (może odrobinka szpinaku dla ładnego koloru) i tym zalane cannelloni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka