Dodaj do ulubionych

Kawy? dożylnie?

18.02.11, 08:17
Wy tu zaraz pewnie jakieś pięknie pozytywne wpisy zamieścicie, to się rozpromienię.
Póki co... oczy na zapałkach.

Codziennie rano przypominam sama sobie, że przecież nie mam większych powodów do smucenia się.
Jestem po prostu zmęczona fizycznie pracą na 200%.
No... plus malutkie konsekwencje takiego zmęczenia.

Dawać mi tu dziewczyny Wasze poranne muffinki i uśmiechy :-)

Obserwuj wątek
    • cui Cztery lata temu... 18.02.11, 08:27
      ... wydawałam Mikołaja na świat. Piję więc dziś jego i swoje zdrowie wznosząc toast kawą :) Bo to też moja rocznica - zostałam wtedy mamą :)

Jak miło zasiąść w wątku kawowym z Fassollką :) Przyjdzie wiosna i będzie lepiej - energia słoneczka doda nam trochę sił. I może to Twoje zmęczenie będzie też trochę mniejsze ;)

Miłego dnia Dziewczynki!
        • a090707 kawka :) 18.02.11, 08:51
          Cui sto lat dla Ciebie i Mikolaja !
          Ja dopiero sniadaniuje i kawe pyszna popijam. Mlody po raz pierwszy jest Caly Tydzien w przedszkolu :):):) U nas sniegu po lydki i ciagle sypie- zimy cd.
          • aga_junior Re: kawka :) 18.02.11, 09:03
            ciu to ty nie lipcówka tylko lutówka jesteś :D
            Wszystkiego najlepszego dla solenizanta i dla ciebie mamo ;-)!!!!

Wczoraj miałam fuchę w pracy M (praca fizyczna) O rany jakie ja mam dziś zakwasy !!!!
            Tak to jest jak się dupkę samochodem dzień w dzień wozi. Nie ma tak łatwo od marca wracam na aerobic!
            Andżela ma dziś spotkanie u koleżanki, junior w przedszkolu, ja właśnie kończę obiad i zmykam do pracy, rozruszam te zakwasy :D
            Za oknem zima, -5, nieprzyjemny wiatr, daje jej czas jeszcze tylko do końca miesiąca.

fassolka może jakaś fizyczna rekonwalescencja :D
    • borowka78 Re: Kawy? dożylnie? 18.02.11, 09:54
      nie mam smucić...to nie będę...

Ulka- buziak dla Ciebie :)

Cui- wyścisjak swojego pięknego czterolatka od ciotki Asi :)

Jezuu...zasypało Poznań...ja juz nie chce tego buałego g...

Miłego dnia!
    • joasia83m Re: Kawy? dożylnie? 18.02.11, 11:33
      fasolko posyłam milion uśmiechów ;)
      burdziu, co za blog, zaczytałam sie!!
      cui, usciski dla Was i kawal tortu urodzinowego mojego m. posylam (choc tort dopiero wieczorem bedzie gotow:D
      moj tydzien rowniez lekki nie byl, opadam z sil. Dawid caly tydzien goraczkuje, juz dzis rano z lękiem patrzylam na jego chore oczka i szybki oddech...
      30 letniego m. zaskoczylismy w lozku z prezentami. Dawid zmajstrowal wlasnorecznie wykonany obraz, zawisnie w jego pokoiku. wieczorem pieczenie, gotowanie a jutro czekanie na gosci.
      p.s. wychodzac w domu m. pyta mnie w windzie z niepewnoscia w oczach "kochasz mnie?" a ja "tak, ale musze juz mlodszego poszukac". kuuurcze, nie wiedzialam ze wiek moze tak na mozg pasc :D
    • tri-mamma Re: Kawy? dożylnie? 18.02.11, 11:49
      Dożylnie może być :)

Kurde, znowu zima!!! No żesz ..@#@#%&!!!!! Jak ja mam tego dosyć! Czasami żałuję, że nie mieszkam np w Hiszpanii..

Miłe powitanie na piątek, a niech to.... ;P

Oby ten dzień minął u nas spokojnie i u Was też.

Cui, ja też nie wiedziałam, że ty lutówka :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Mikołaja!!
      Fassolka - poczęstuj się pozytywnym ciasteczkiem czekoladowym :)

Miłego dnia!
    • aurinko Re: Kawy? dożylnie? 18.02.11, 11:53
      Zamiast kawy meliskę piję, potrzebuję jakąś dobrą czarodziejkę co poczaruje Maćka - niech siedzi jeszcze do wtorku, no przynajmniej do poniedziałkowego południa.
    • cui Zdemaskowana... 18.02.11, 11:55
      ... zostałam :) Aż weszłam na wątek "przedstawieniowy", żeby sprawdzić, czy nie zataiłam faktu, że moje dziecko jest z lutego. Ale nie zataiłam, ufff...

Czy możemy uznać, że ze względu na wspólną literkę dla L(utego) i L(ipca) nadal będę na Lipcówkach? ;)

Dziękujemy za miłe życzenia :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka