Dodaj do ulubionych

Rowerek biegowy, nie chce na nim jeździć!

21.04.11, 20:26
kupilismy Wiktorowi dzisiaj był z nami w sklepie obejrzał, przymierzył, wybrał kask, itp Po powrocie do domu poszliśmy na dwór wsiadł na chwilkę i mówi że starczy, ale widzę że średnio mu się to podoba, powiedział że może jutro, ale jakoś tego nie widzę, zero radości, zapału, rowerek stoi w pokoju zero zainteresowania. Zobacze jutro ale sama nie wiem, co myslicie? jak to było u was? Wiktor generalnie ma inne zainteresowania niż koledzy, autami sie nie bawi, dawniej troche zygzakiem ale woli gry różne, książeczki, klocki itp czy możliwe że rower go nudzi po prostu? bo moge go jeszcze oddać to sklepu troszki kosztował (500 zł) droh]gą nie chodzi...
Obserwuj wątek
    • azi81 Re: Rowerek biegowy, nie chce na nim jeździć! 21.04.11, 21:04
      u nas ztak bylo z hulajnoga....
      tak wiec musiala nabrać "mocy urzędowej" i po paru dniach już szczecie i radość się pojawiły :)
      taraz kupiliśmy rower....był spacer i po 15 minutach prób nie chciała jeździć i stoi ale myślę ze w sobotę spr.jeszcze raz bo to minie tydzien.
      Wydaje mi się że powinnaś mu dać chwile żeby się przyzwyczaił.Może pokaz mu filmiki na youtubie??moze to go zachęci?
    • ri.ka Re: Rowerek biegowy, nie chce na nim jeździć! 21.04.11, 23:41
      pamietam jak Ant pierwszy raz wsiadł na biegowy niby wiedział o co chodzi ale własnie po paru krokach stwierdził ze niechce z siadał i w płacz że on chce zwykły rower
      ale jak mu pokazałam (na nim) na czym to polega i jak szybko mozna jeździc to się zakochał i nie rozstawała sie z biegusem na krok

teraz Agata dosiadła biegusa i powtórka po paru krokach zeszła i się nie interesowała nawet za bardzo ja nie ruszało jak dzieci brały na placu zabaw
      ale odkąd poszalelismy szybko to tez siega po niego coraz częściej

ważna jest wyskość siodełka bo jak jest za wysoko lub za nisko to jest poprostu niewygodnie sie odpychac i dizeciaki się zniechęcaja

ja bym nie oddawała, daj mu czas i po szalej z nim
      ja łapie za kierownicę i biegne ciagnać rowerek i asekurujac by nie było przechyłów oboje to uwielbiali

powodzenia ;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka