Dodaj do ulubionych

i po urlopie:)

26.07.11, 00:28
witam!
nawet nie wiem, kiedy minął ten tydzien.
ach, jak ja kocham Chorwację, bylo cieplo, slonecznie, bosko. oczywiscie nie obylo sie bez przygod - samochod nam zastrajkowal, ale jakos dalismy rade. podroz z Piotrusiem okazala sie zupelnie znosna - odtwarzacz w zaglowku zalatwil sprawe:). no i Auta oraz Reksio - ogladal w kółko. a w nocy podczas jazdy grzecznie spał.
bylismy we trzy rodziny - w sumie 4 dzieci.
dzieciom niewiele potrzeba - plaza, morze i są szczesliwe...
brakuje mi tego, ze nie pozwiedzalismy - ale odbijemy to sobie, gdy dzieci bedą starsze.
zdecydowanie chcemy wrocic do Chorwacji w przyszlym roku.
tylko cztery fotki
na wiecej nie mialam po prostu czasu.
Obserwuj wątek
      • aga415 Re: i po urlopie:) 26.07.11, 20:17
        i jak było?
        my jedziemy w czwartek, przeraża mnie droga z dwójką dzieci,
        czy nocowaliście gdzieś po drodze?
        czy czegoś tam ci brakowało co można byłoby zabrać z Polski?
        obecnie szukam fajnej knajpki, a może atrakcji na drodze Wawa - Kraków gdzie można byłoby zjeść i coś dla dzieci, czasem są jakieś atrakcje a to zwierzęta a to czołg czy samochody, znacie coś na drodze Wawa- Kraków?
        Ps. SUper zdjęcia- boskie, a ten błękit to sprawa filtru na obiektywie?
          • malenkie7 Re: i po urlopie:) 26.07.11, 21:46
            z domu zabralismy ulubione bajki i zabawki Piotrusia. wynajelismy apartamenty, wiec sami przygotowywalismy sobie posilki. wiec zabralismy samochodową lodówke, a w niej ulubione parówki Piotrusia;), Dania, oczywiscie jedzenie na droge jak kanapki, owoce. spakowalam tez kawe, cukier, sol, przyprawy - zeby nie kupowac na miejscu. no i opiekacz do tostow. wyjechalismy w sobote ok. 18ej - na miejscu bylismy nastepnego dnia ok. 15ej. niestety, w cieszynie zaliczylismy wizyte w warsztacie, ktora zjadla nam przeszlo dwie godziny. jechalismy ze znajomymi, razem robilismy postoje, dzieki ekranikowi na zaglowku Piotrus dzielnie zniosl jazde w dzien.
            na chorwacji potrzebne sa specjalne butki bo plaze sa kamyczkowe. ja zabralam tez dmuchane zabawki takie jak materac, kolko, rekawki. i miekkie maty, zeby wygodnie sie na tej plazy siedzialo. poza tym to jak czegos nie wezmiesz, to jest tam mnostwo sklepow czynnych 7 dni w tygodniu, a ceny zblizone do naszych.
        • malenkie7 Re: i po urlopie:) 27.07.11, 08:15
          > Ps. SUper zdjęcia- boskie, a ten błękit to sprawa filtru na obiektywie?

nie:)
          te jeziora sa tak pięknie błękitne.
          do tego byly sprzyjające warunki do fotografowania i dlatego taki efekt.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka