KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-))

17.05.12, 05:46
wstalam 5,20;-) siedze z chlopakami i oglądamy Dorę;-) popijam kawke oni mleczko. tak sobie wtuleni pod kocykiem siedzimy,sama słodycz
milego dnia.
    • burdziaa Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 17.05.12, 07:28
      Jak miło :) Ja tez od 5tej na pełnych obrotach ale jakoś nie było chwili żeby usiąśc-chłopaki-starszaki wyszli o 7mej spoźnieni a my z Leosiem za porządki w kuchni się zabraliśmy(więc na forum siedzę :))
      • qwoka Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 17.05.12, 08:27
        O 5-ej to ja sie na drugi bok przewracałam;) Dosiadam sie z szybką herbatką i wracam do pracy.
        Myślę juz o popołudniu, ale że drugi dzień leje to pewnie znowu z domu będziemy siedzieć:/
    • borowka78 Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 17.05.12, 08:27
      Trzecia kawa na dobudzenie ;)
      masakra jaka jestem niewyspana i jaką mam ciężką głowę ;) byłam na imprezie u dawno niewidzianej kuzynki, wylądowałam w domu koło północy pod wpływem ;)
      a o 5 już mnie kot z adhd budził, że jest głodny...
      i jak ja mam być dzisiaj wydajna w pracy, no jak? ;)

      miłego dnia!
    • olcia.kaktus Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 17.05.12, 09:18
      Łapię się za kawę, choć takowej na co dzień nie pijam.
      Już ubrana w "garniturek" za chwilę lecę na negocjacje w sprawie wielomilionowego kontraktu, więc muszę być przytomna.
      Od jutra ma być ładna pogoda, marzę o sobotnim grillu w ogródku ech...
      miłego dnia.
      • aga_junior Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 17.05.12, 16:38
        Właśnie wróciłam z wycieczki przedszkolnej. Było bardzo fajnie ;-) wszystkie dzieci się do mnie nieźle kleiły :D :D :D Dużo osób mi mówiło że mogłabym pracować z dziećmi na stałe a ja się ciągle wzbraniam ale dziś stwierdziłam, że jednak coś jest w tych ich sugestiach.
        Łyk kawy i na drugą zmianę. Wczoraj zamknęłam negocjacje w sprawie świetnego dużego projektu, mamy pracy na całe wakacje i dobrze bo strasznie lubię to tępo.
    • mimi_mm Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 18.05.12, 09:02
      popijam late, zajadam sernik urodzinowy mojej kolezanki,
      odliczam minuty do rozpoczecia wyczekiwanego weekendu.
      • hapie Re: KAwka, kakao, herbatka dzis u mnie ;_-)) 18.05.12, 09:16
        To i ja się dołączę. Chora jestem na anginę zwolnienie do końca tyg. Siedzę sobie z Tosią i słuchamy Pippi. Czekamy na naszych chłopaków co spędzili dwie noce w szpitalu na obserwacji po wywrotce na rowerze. Na szczęście wszystko dobrze choć strachu się najedliśmy. Ale dziś już będą w domku.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja