Dodaj do ulubionych

Kawa z tematem prezentowo-allegrowym w tle :-)

08.12.12, 13:12
Tak sobie siedzę w pracy i się zastanawiam nad tym co zrobić z lalką dla Marysi, która w porę nie dotarła do nas ze sklepu wysyłkowego (miała być od Mikołaja, ale za późno zamówiliśmy).
Miała przyjść z kurierem w ciągu 1 dnia. Nie przyszła. Napisałam e-maila do sprzedawcy:
"Mam pytanie odnośnie terminu realizacji zamówienia na lalkę Monster High Halloween Draculaura, zamówienie zostało złożone w dniu 5.XII. Mam pytanie odnośnie terminu realizacji zamówienia, czekam na odpowiedź."
Przed chwila odebrałam maila od sprzedawcy:
"Witam serdecznie, niestety ale ostatnia sztuka laleczki okazała się uszkodzona na
magazynie , na chwilę obecną mogę zaproponować:
MONSTER HIGH UPIORNE OPOWIEŚCI DRACULAURA KRÓLEWNA ŚNIEŻKA X4484
Lalka Mattel Monster High Pidżama Party Draculaura V7976 V7972, pozdrawiam"
Marysia czeka na Halloween Draculaurę i żadnej innej nie chce...
Chyba jednak wolę zakupy w sklepie realnym, niż wirtualnym...
Obserwuj wątek
    • ankas4 Re: Kawa z tematem prezentowo-allegrowym w tle :- 08.12.12, 16:33
      Smolineczko dosiadam sie,kawa dzis mi sie przyda,cos zasypiam...wiec,kochana no tak sie zdarza ,zazwyczaj ceny sa nizsze w sklepach internetowych i na allegro wiec trzeba brac pod uwage poslizg czasowy przy dostarczaniu ale plus taki,ze taniej:-) ja zawsze kupuje duzo duzo wczesniej,wtedy mam pewnosc,ze dojdzie,a jak nie to jest czas na wyjasnienie sprawy. Dobra lece dopakowac paczki,dzis zawozimy je do centrum odbierania paczek. Milego popoludnia:-)
    • lucy_cu Re: Kawa z tematem prezentowo-allegrowym w tle :- 08.12.12, 19:25
      No zdarza się, przykro mi.
      Ale ja wolę sklepy netowe i allegro, sklepów realnych nie lubię, nie lubię w ogóle robić zakupów, ani w sklepach samoobsługowych, ani z ekspedientką za ladą.
      Allegro i sklepy netowe to jest mój "sklepik na rogu", w sumie to wszystko poza warzywami, mięchem, wędlinami, pieczywem itd kupuję w sieci.
      Ankas ma też rację co do cen- nawet z kosztami przesyłki w sieci zwykle wychodzi taniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka