Dodaj do ulubionych

ku chwale ;)

08.11.13, 16:14
moich dzieci :)
Tak mi się zebrało :) Od wczoraj złożyła mnie grypa żołądkowa. Nie pamiętam kiedy czułam się ostatnio tak źle. Moje dzieciaki tymczasem robią pranie, rozładowują i pakują zmywarkę, opiekują się zwierzętami, czytają mi na głos :) przynoszą sucharki, Olek pilnuje żeby Hania wszystko co potrzebne spakowała na zajęcia i żeby założyła szalik.
No tak to ja mogę chorować moi państwo jeszcze dni kilka ;) Niby nic takiego ale tak ich chciałam pochwalić po prostu. Nie wiem jak to się stało, że oni tacy fajni :) Jak słyszę historie dzieci inkasujących po kilka złotych za podstawowe czynności domowe to się cieszę, że moim to nawet do głowy nie przyjdzie.
Obserwuj wątek
    • ridibunda Re: ku chwale ;) 08.11.13, 17:11
      Gratuluję:)
      Moje w podobnym wieku, a nie wiem czy by się tak fajnie zachowały.
      Korzystaj, bo skoro to grupa żołądkowa to są duże szanse, że role się zaraz odwrócą:)
      Oby nie, zdrówka życzę.
      • paris4 Re: ku chwale ;) 08.11.13, 19:25
        a nie nie już sie nie odwrócą ;) bo to małolatctwo przywlokło wirusa do domu i było łaskawe chorować malowniczo dość ;) w poprzedni weekend, więc ja już się narobiłam :D
        ale serio rozwala mnie ta ich chęć niesienia pomocy i w sumie zaradność - choć nie ukrywam, że pranie będę musiała powiesić jeszcze raz ;)
    • smolineczka Re: ku chwale ;) 08.11.13, 20:05
      Moja córeczka na widok mnie chorującej na zapalenie płuc i tatusia, którego dręczy kaszel i ból gardła, zareagowała w ten sposób: "jestem za małym dzieckiem, żeby się wami opiekować" :-I
      gratuluję pomocnych dzieciaków i życzę zdrowia!
      • kamamama2 Re: ku chwale ;) 10.11.13, 12:37
        Brawo dzieciaki!!! Bardzo dzielne są i zaradne!!!!
        a Tobie zdrowia życzę szybkiego!
        Moje dzieci też współpracują - oprócz tego, że sią kłócą :) - Rupert czasem odbiera rozalkę ze szkoły, podgrzewają sobie obiad i przygotowuje do wyjścia na gimnastykę. A zmywarką i śmieciami też się zajmują. Pranie...hmm jeszcze poczekam ;)
    • lipiec_2007 Re: ku chwale ;) 12.11.13, 10:23
      no ba! tak to mozna chorowac (jednakowoz ci wiecej tego nie zycze:)...

moje dzieciaki sa troche mniejsze, wiec nie poradzilyby sobie tak swietnie jak twoje - chocby z czytaniem na glos. Ale kiedy trzeba, tez moge na nie liczyc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka