Dodaj do ulubionych

Jakie macie plany na wakacje?

07.06.16, 09:25
Podzielcie się co zamierzacie robić :)
Obserwuj wątek
    • metanira Re: Jakie macie plany na wakacje? 07.06.16, 10:04
      A wiesz, że ja właśnie wczoraj zaczęłam myśleć ;)
      Marzy mi się morze :) Ostatnio byliśmy 2 lata temu i już mi się ckni ;)
      Najpierw, zaraz następnego dnia po zakończeniu roku szkolnego, Konrad jedzie na kolonie w góry. 2 tygodnie po jego powrocie my mamy zaplanowany urlop, ale żeby nie siedział przez ten czas w mieście, to najprawdopodobniej poślemy go do pradziadków w Puszczę Notecką. Myślę, że najlepiej byłoby pojechać nad morze gdzieś na zachodnie wybrzeże, żeby po drodze odebrać Konrada i pojechać prosto na północ. Chociaż marzy mi się Kuźnica na Półwyspie Helskim, ostatnio byliśmy jak Konrad miał rok. Po naszym urlopie babcia zabierze jeszcze Konrada na 2 tygodnie do Krynicy. I właściwie będzie po wakacjach...
    • aurinko Re: Jakie macie plany na wakacje? 08.06.16, 00:03
      Majka w czerwcu na kolonie a ja z małym gdzieś na kilka dni planuję wyskoczyć ale jeszcze nie wiem gdzie, przed koloniami Majka ma półkolonie, po koloniach jadę razem z dziećmi do koleżanki, potem krótka przerwa na półkolonie Majki, nasz wspólny urlop rodzinny (wielkopolska), półkolonie i finito :) W międzyczasie na pewno jakieś weekendowe wypady (nie wiem czy wystarczy weekendów na wszystko).
      a, może któraś Lipcówka chce do nas przyjechać na kilka dni w sierpniu (od 11.08)?, miejsc do spania dla 6 osób+podłoga ;p za symboliczną opłatę (woda, prąd) ale za to pilnowanie kota w pakiecie ;p
    • smolineczka Re: Jakie macie plany na wakacje? 09.06.16, 05:16
      braki finansowe w mojej rodzinie to niestety standard, bo żona-bibliotekarz i mąż-tłumacz/artysta_z_niezbyt_wysokimi_honorariami to niestety nie są elity społeczne ;-/ ale jesteśmy pewni, że jakieś trzy tygodnie relaksu gdzieś nad jeziorem jesteśmy winni i sobie, i Marysi - na razie nie ustaliliśmy dokładnych terminów i szukamy czegoś na Mazurach dla dwójki dorosłych z córką i kotką. podobają mi się takie miejsca: travelist.pl/mikolajki-resort-spa/z-rodzina-wsrod-wielkich-jezior?origin=search&originChannel=72
          • ankas4 Re: Jakie macie plany na wakacje? 16.06.16, 23:52
            A ja juz powakacyjnie, ale moze kogoś zainspiruje, bo wlasnie dzis wrocilismy z ponad 2 tygodniowych wakacji.
            Tydzien bylismy w Chorwacji w poblizu Szybenika w osrodku Solaris www.solarishotelsresort.com/

Polecam bardzo, bylismy tam juz drugi raz i zapewne wrocimy!

drugi tydzien to objazdówka po Włoszech, głownie Wenecja i riwiera Wenecka czyl wysepki cudne, oraz Verona itp... bardzo fajnie było, ale dosyć drogo szczerze powiem, choc spanie zawsze wyszukiwalismy na booking.com i głownie były to mieszkania wynajmowane na czas urlopów jednak ceny ogólne były wysokie... nie wspominając o samej Wenecji gdzie wszystko jest obłędnie drogie. Tak czy siak było warto , wrazenia super, Dla Tolki to takie pierwsze bardziej swiadome wakacje, uczestniczyła we wszystkich wycieczkach nawet tych trudniejszych w górach Chorwackich i wszyscy dalismy radę!
            Drugie wakacje mamy juz na naszym letnisku ale to dopiero od polowy lipca, bo 1 lipca Tymon wyjezdza na oboz harcerski.
            Milego wakacjowania wszystkim!!!
            • smolineczka Re: Jakie macie plany na wakacje? 17.06.16, 13:16
              Ankas, ale Ci zazdroszczę! z drugiej strony, jesteście już po wakacjach, a my nasz wyjazd nad jezioro Nidzkie mam wciąż przed sobą! ;-)
              powiedz, czy czy nie martwisz się o wyjazd Tymona na obóz harcerski - szczerze mówiąc, nie pamiętam, czy pisałaś już wcześniej o jego wyjazdach bez rodziców?
              • ankas4 Re: Jakie macie plany na wakacje? 17.06.16, 23:17
                Oj tak Kochana, to, że te wakacje już sie odbyły to największy dramat...:) ale jeszcze nam zostają dwa tygodnie na letnisku i tam tez bedzie fajnie:)

cO DO tYmka i jego obozu to juz w tamtym roku był pierwszy raz 2 tygodnie w srodku lasu :) przezył i był szcześliwy, w sumie z ubran ruszył 3 koszulki, 4 pary skarpet i tyle samo majtek...choc jak sie domyslasz miał tak rozplanowane ,ze na kazdy dzien miał nowa rzecz...ale jak z nim gadalismy to wydaje mi się , ze jemu się wydawało ,ze nie był tam 14 dni ale może ze 3:) tak mu zleciał ten czas, budowali szałasy, bawili się w podchody, myli kibelki, i gotowali obiady oraz potem myli gary więc pełna szkoła przezycia:) ale wrócił zachwycony:), więc teraz juz tak sie nie stresujemy.
                Caluje
    • fassollka Re: Jakie macie plany na wakacje? 22.06.16, 14:15
      Już w najbliższą sobotę jedziemy do Malinkowa! Bruno nie może się doczekać.
      Potem jeszcze obóz sportowy w Łebie. W sumie Młody będzie w tym roku dwa miesiące "wyjechany".

A ja przez większość czasu siedzę w domu i remontuję moją szkołę językową www.facebook.com/GrubaSowa/?fref=photo
    • uczula Re: Jakie macie plany na wakacje? 01.07.16, 12:52
      nie straszcie dziewczyny z tym morzem - znajomi teraz w czerwcu rezerwowali na pierwszy tydzien lipca. I bez problemu znalezli :)
      nawet dwa miejsca. i to nawet w bardziej ludnej miejscowosci...
      cos sie tam znajdzie :)
      na zagranice z misiem troche sie stracham....jeszcze no i finansowo nie wiem jak bedzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka