Dodaj do ulubionych

Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci

18.01.17, 18:43
Dziewczyny potrzebuję inspiracji jakie zupy gotujecie swoim dzieciom nie liczę tu na pomidorową rosół nawet szczawiową i cukiniową itp. bo te są dla mnie oczywiste jestem ciekawa innych smacznych i lubionych przez wasze dzieci podzielić je się z patentami aby chcieli je jeść
Jarzynowa cebulowa barszcz biały i czerwony odpadają ☺
Obserwuj wątek
    • burdziaa Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 19.01.17, 07:58
      no to dla mnie szczawiowa i cukiniowa to nieoczywiste zupki :))'
      moi tradycyjnie lubią rosół,bardzo często jest on z samych jarzyn i z makaronem np ryżowym,barszcz biały bardzo lubią,Julek to przepada za czerwonym z uszkami,ogórkowa ale musi być dużo ziemniaków,jeszcze lubi taką na ostro z cukinią i czerwoną fasolą,papryką na nutę meksykańską
    • emma_me Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 19.01.17, 10:06
      dla mie oczywista oczywistość to rosół i pomidorowa ale szczawiowa a tym bardziej cukiniowa hmmm tu mnie zaskoczyłaś
      do ulubionych należy u nas żurek z białą kiełbasą
      • mama_ditte Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 19.01.17, 10:17
        To może inaczej za oczywiste dla mnie uznałam te zupy które robiłam choć raz:)
        Barszcz biały w źle kategorii ujelam bo jeszcze wchodzi , ogorkowa dwa razy do roku ale nawet rosół przestaje wchodzić
        Nie jedzą barszczu czerwonego jarzynowej cebulowej cukiniowej szczawiowa gulaszowej krupniku grochowej fasolowej brokulowej kalafiorowej :(
        • emma_me Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 19.01.17, 11:32
          Moje dzieci, już nie takie małe, jedzą trzy zupy rosół, pomidorowa i żurek, przestałam z tym walczyć po prostu gotuje tylko te :) zresztą przy drugim daniu też szału nie ma ;)
          • domatorka.amatorka Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 19.01.17, 23:40
            u mnie jak u Emmy, no jeszcze barszczyk im wejdzie ale tylko z uszkami :)
    • lee_a Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 24.01.17, 21:37
      u nas ziemniaczana - czyli krem z cebuli, marchewki i ziemniaków. Kochają miłością wielką.
    • uczula Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 04.02.17, 19:48
      Duze misie nie jedza zup... u nas tylko rosol i przetarta grochowka z groszkiem ptysiowym ( i to nie zawsze)....
    • lipiec_2007 Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 10.03.17, 15:31
      a dyniowa, grochowka czy z soczewica? choc nie wiem, czy one nie sa zbyt oczywiste :)
      • mama_ditte Re: Ulubione nieoczywiste zupy waszych dzieci 11.03.17, 20:21
        Z soczewicą to dla nas nieoczywiste a rzucisz przepisem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka