Dodaj do ulubionych

Oceny z w-f ...

03.11.17, 15:57
Czy u Waszych dzieci też są tak słabe oceny z w-f ? Chodzi o zaliczenia 60m, 600m, piłka lekarska itp. u nas masakra pełno 2 i 3 - we wszystkich klasach IV. Dzieci się zniechęcają. Pani twierdzi, że mają bardzo słabą kondycję.
Obserwuj wątek
      • smolineczka Re: Oceny z w-f ... 13.11.17, 05:56
        alcea, najbliższa koleżanka mojej córki też nigdy nie ma głowy do stroju na wf, a co ciekawe, jest bardzo wysportowana i kocha bieganie, skakanie, wszędzie jej pełno...
        w naszej szkole na razie nie ma wygórowanych wymagań i złych ocen z tego przedmiotu
      • kamamama2 Re: Oceny z w-f ... 09.01.18, 10:43
        no ja się uśmiałam, Rozka miała mieć 4 :) biega na długie dystanse najlepiej w klasie -same szóstki, gra w kosza i jest w kadrze mazowsza w gimnastyce artystycznej. Ale z rzutu piłką lekarską miała 3 :) hahaha
        pan postawiła jej jednak 5- nie interweniowałam w tej sprawie oczywiście, ale wydało mi się to mega śmieszne
        • myrtille Re: Oceny z w-f ... 10.01.18, 15:31
          Na początku roku Amelka dostała informacje od nauczycieli, że cokolwiek by się działo na wf będzie mieć 6 z racji tego, że jest w kadrze narodowej warcabowej i jest Mistrzynią Polski, a warcaby jako sport umysłowy też wliczają się w ocenę.
          W międzyczasie polityczne przetasowania i brak chyba ważniejszych tematów spowodowały, ze warcaby zostały usunięte ze sportów olimpijskich i w 2018 Olimpiady Młodzieży nie będzie. Zmieniło to też sytuację Amelki i ma 5 z wfu co jakoś nas nie boli przy średniej 5,5 ale uważam, że to nie fair takie zmiany zasad "w trakcie".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka