Dodaj do ulubionych

W jakiej firmie ubezp. dom?

29.01.15, 20:35
Witam, jak wyżej stawki i rozpiętość duża pytanie czy z ewentualna szkodą, odszkodowaniem łatwiej i pewniej w znanej(droższej) firmie czy większego znaczenia nie ma bo wszyscy mają OWU?
Obserwuj wątek
  • majeczkaz100 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 17.02.15, 12:14
   to zalezy wszystko od Ciebie, jakie ty masz wymagania i oczekiwania. Mozesz miec ubezpieczenie samych scian, ruchomosci, assistance. Co do skladek to zalezy wlasnie od wariantu , ktory wybierzesz i od Twojego domu. Osobiscie mam w generali taka polise, ale najlepiej bedzie jesli skontaktujesz sie z agentem, ktory wyliczy Ci skladke.
  • bacha71wroc Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 05.04.15, 15:01
   Gdy ubezpieczałam mieszkanie najważniejszym czynnikiem dla mnie było aby mieć ubezpieczenie w przypadku zalania sąsiadów (6 piętro) Dobrze pamiętam ile zapłacili sąsiedzi gdy pękła mi rura a oni nie byli ubezpieczeni. Los był przekorny i wykorzystałam ubezpieczenie gdy się spaliłam . Przekonałam się wtedy jak ważne był wcześniej podjęte decyzje. Miałam : ubezpieczenie nieruchomości ( ściany ) w wariancie " do odtworzenia" dzięki czemu wystarczyło na remont i jeszcze trochę zostało na wyposażenie ; ubezpieczenie ruchomości ( wyposażenia ) i tu była mała kwota która nie pokryła strat ; ubezpieczenie od odpowiedzialności - na 100 tyś dzięki czemu nie płaciłam za zalanie sąsiadów, bo strażacy wyrządzili więcej szkody niż ogień ( zalane było do 3 go piętra). Wtedy byłam ubezpieczona w Compensie i do firmy nic niemam jedynie do nieudolnego agenta. Podpisując umowę zastanów się na czym zależy Ci najbardziej. Co będzie jak zostaniesz w jednych portkach i jednej koszul... a do tego ktoś jeszcze jest poszkodowany. W pakiecie miałam dwie doby hotelowe oraz przewóz i zabezpieczenie dobytku ale o tym moja agentka nie poinformowała ( było o tym w polisie która się spaliła ...)
  • andrzej2235 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 15.05.15, 10:27
   wybierz taka agencje, z ktora mozesz bez problemow negocjować warunki, ja zalatwialem to przez agencje TANIA POLISA, jakis czas temu sasiadka zalala mi mieszkanie - straty ktore oszycowalem byly nizsze niz wyplacone odszkodowanie, wiec spokojnie moglem przeprowadzić mały remoncik
  • 0dudek Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 04.06.15, 10:47
   Ja od siebie mogę polecić rankomat, ma tam bardzo sporą ofertę.
   Można stamtąd wybrać bardzo wile ofert, w różnym przedziale cenowym.
   • cenyoc.pl Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 25.10.15, 20:08
    A co OWU ? Kupić można, ale żeby pozyskać OWU to jakiś dramat. A przecież bez zapoznanie się z ogólnymi warunkami przed zakupem polisa jest NIC nie warta.

    Compensa Gdynia
  • alagolka Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 05.06.15, 15:21
   To prawda, przez Rankomat załatwiłam ostatnio bardzo fajną poliskę wink
   • majeczkaz100 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 30.06.15, 21:23
    wole korzystac bezposrednio z porad u doradcy lub tez indywidualnie wylcizcy skladke, ale porownywarek nie przekreslam. Wybieram po prostu generali,bo mam tam juz kilka produktow i dzieki temu mam znizki.
    • maniekk44 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 17.07.15, 14:35
     jakoś ten syf wokół generali i polisolkat mnie zniechęca do nich, skoro naciągnęli ludzi w takiej kwestii.. to nie wiem czy mogą być wuarygodni
     • 2marta366 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 22.07.15, 11:16
      Maniek nie patrz na to w ten sposób, bo syf wokół wszystkich ubezpieczycieli zrobił się przez polisolokaty i przez to przekreślisz wszystkich i u nikogo się nie ubezpieczysz? Polisolokaty, a ubezpieczenia domu, samochodu itp to zupełnie inne produkty.
  • sewerynporeba Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 21.07.15, 10:39
   ja ubezpieczam swój domek w VestiGo i nie żałuję, nie będę wychwalał, bo to i tak nie ma sensu, zrobisz jak uważasz, ale powiem tyle, pomocni, potrafią się zaopiekować, tani, nic więcej nie trzeba, łapaj link smile
   vestigo.com.pl
   • lisia312 Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 30.10.15, 20:37
    wiecie, która firma ma rażące niedbalstwo w zakresie majątku i OC?
  • diabelskipomiot Re: W jakiej firmie ubezp. dom? 02.11.15, 02:32
   Raczej stawiałbym na znane. W przypadku owu różnice mogą być jednak spore. Generalnie szukałbym jednak czegoś z formułą all risks i ewentualnym długim czasem użytkowania lokalu zastępczego. Kryterium najniższej składki niekoniecznie jest najwłaściwszym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka