Dodaj do ulubionych

ubezpieczenie związane ze śmiercią rodzica/teścia

22.03.17, 21:20
Witaj Axel po latach, pozdróweczka dla starej ekipy i nowych forumowiczów.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są ubezpieczenia indywidualne, aby coś otrzymać po śmierci rodzica/teścia?
Jakie firmy, jakie składki co miesiąc, jaka kwota po zdarzeniu objętym ubezpieczeniem, jaki minimalny okres wpłat przed zdarzeniem?
Nie wiem nic, a może warto się ubezpieczyć.
Obserwuj wątek
  • kasiamirek93 Re: ubezpieczenie związane ze śmiercią rodzica/te 30.05.17, 10:00
   Ja mam ubezpieczenie z SUG-ubezpieczenie od grupy Warta. Płace około 50zł miesięcznie (nie wiem czy to dużo czy mało - nie odczuwam dużej "straty" z racji tej składki) i jestem ubezpieczona również w razie śmierci członka rodziny. Całe szczęście nie musiałam jeszcze korzystać z tej opcji, ale bez problemu dostałam kasę po urodzeniu dziecka. Wg mnie warto się dodatkowo ubezpieczyć, bo kwoty za NNW z ubezpieczenia np z zakładu pracy są bardzo niskie, nie raz nie starczy Ci potem za to na rehabilitację czy leki. A pytasz o "okres wpłat przed zdarzeniem" bo teść/rodzic choruje czy jak?
   • malami899 Re: ubezpieczenie związane ze śmiercią rodzica/te 30.05.17, 10:45
    Też mam ubezpieczenie w Warcie. Na nieszczęście miałam już okazję do korzystania z pieniędzy w razie śmieci rodzica.. No ale wypłacili, starczyło na większość. Tatę pożegnałam, ale mamie wykupiłam ubezpieczenie na życie, póki jeszcze się dało, bo z wiekiem coraz trudniej dostać, nawet jak człowiek zdrowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka