Dodaj do ulubionych

Jeśli macie jakieś pytania, to..

27.10.07, 16:57
możecie je przedstawić na tym forum (każde pytanie może w osobnych wątkach,
zresztą jak uważacie), a ja mogę zadać je dr. Lange, ponieważ jedziemy do
Gdańska w drugim tygodniu listopada. Sama spotkałam się z tym, że wiele
dermatologów nie odpowiedziało mi na zadane pytania, bo chyba większość z nich
nie ma po prostu takiej wiedzy.
Obserwuj wątek
    • sybil-grazka Re: jakieś pytania ! 27.10.07, 18:20
      1 Jakie witaminy itp.Dodatkowe zalecane szczepienia
      Więcej w tej chwili nie mam ale mam ochotę zapisywać na kartce bo niekiedy coś
      mnie nurtuje a teraz nie pamiętam.
      Właśnie coś wpadło mi do głowy.
      2 Czy możemy chodzić na solarium jak będzie starszy oczywiście.By zasłonić plamki.
      • lemiwawa szczepionki 27.10.07, 19:43
        My od urodzenia szczepiliśmy szczepionkami 6 w 1,właśnie były z Hib - było kilka
        dawek w różnych m-cach.Ostatnią (kontynuację)miał w wieku 18 m-cy. Jeśli chodzi
        o dodatkowe szczepienia, to dr. Lange powiedziała nam na wizycie w kwietniu br.,
        że jeśli nie ma potrzeby, to aby szczepić na razie obowiązkowymi szczepionkami,
        chyba z tego względu, że po każdym szczepieniu powstawały nowe plamy. Także w 12
        m-cu, już nie szczepiliśmy zalecaną WZW A. Zapytam też o to, bo chcemy
        zaszczepić po 2 roku życia na pneumokoki.
        • sybil-grazka Re: szczepionki 27.10.07, 19:53
          My też jesteśmy zaszczepieni HIB-em od ok 6 miesiąca 3 kolejne dawki. Pozostałe
          szczepionki były tzw martwe zalecone przez neurologa (normalnie były by płatne a
          za HIB płaciłam).Po tych szczepionkach nie było wysypu plamek. Lato 2006 wielki
          wysyp wydaje mi się że temperatura to był czynnik przyśpieszający!!
          A teraz z tego co wiem HIB od tego roku jest wpisany jako obowiązkowy i
          bezpłatny.Pozdrowionka Grażka
    • lemiwawa Re: Jeśli macie jakieś pytania, to.. 07.11.07, 16:40
      Pytałam o witaminy i szczepienie i właściwie niczego się nie dowiedziałam. Nie
      zdążyłam zapytać o solarium, bo miałam zasugerowane, że mnóstwo pacjentów czeka...

Z witaminami musimy udać się do pediatry niestety, ewentualnie iść do apteki i
      kupić pierwsze lepsze i obserwować, czy nic się nie dzieje.

Ze szczepionkami dodatkowymi podobnie, nie było konkretnej odpowiedzi, wynikało
      z niej, że raczej nie szczepić, ale nie ze względu na pokrzywkę. Dr. zapytała
      nas dlaczego szczepić dodatkowymi? Powiedziałam, to co wcześniej napisałam, o
      wpływie infekcji na powstawanie nowych plam. I co się dowiedziałam? Ze infekcja
      nie powoduje nowych zmian! Nam dermatolog w W-wie mówiła co innego. U Kamila na
      100%, a nawet 200%, każda infekcja to nowe plamy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka