Dodaj do ulubionych

nati kółkowa czy elastyczna ?

09.05.09, 16:19
kochane doradzcie... mam 3tygodniowgo malucha /waży prawie 5kg/ potrzebuję chusty w której będę mogła nosić młodą na krótkie spacery czy też odprowadzać starszą do przedszkola. Spośród wszystkich chust zdecydowałam się na nati - teraz tylko nie wiem która będzie lepsza?? wydaje mi się że z kółkową sobie poradzę - będzie szybciej i łatwiej ale moze z nati "zwykłą" jest więcej kombinacji i w sumie ze ta jest lepsza...
doradzie proszę
z góry serdecznie dziękuję ;)))
Obserwuj wątek
    • michalkowa1 Re: nati kółkowa czy elastyczna ? 09.05.09, 17:51
      Mam 2,5 tygodniową córeczkę i noszę codziennie w różnych chustach Nati nawet po
      kilka godzin. Chustę kółkową polecam raczej dla starszaczka (4-5 miesięcy) do
      posadzenia na biodrze. Raczej polecam wiązaną - tkaną lub elastyczną. Elastyczna
      jest cienka i miękka, chodziłam w niej sporo w ostatnich dniach. Tkane lubię
      jednak bardziej niż elastyczne, ale to jest kwestia indywidualna. Na forum
      zdania są podzielone, która chusta jest lepsza dla maluszka.
      Możesz do mnie zadzwonić (telefon ze strony), zawsze da się powiedzieć więcej.
    • dordulka Re: nati kółkowa czy elastyczna ? 09.05.09, 18:01
      Ja kupilam nati kolkowa z nadzieja, ze uloze mloda w pozycji kolyski. coz, wiadomo, co moi sie o nadziei:-) Musialam zainwestowac w elasyka, co chwale sobie do teraz. Mloda ma 3 miesiace i nadal czasem chodzimy w elastyku, szybko sie wiaze i w razie buntu na spacerze czy w gosciach jest w sam raz. A nati czeka, az miska siadzie i bedzie "chodzila" ze mna na biodrze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka