Dodaj do ulubionych

Gdzie obrączki we Wrocławiu?

23.03.10, 13:17
Może znacie jakiegoś sprawdzonego jubilera we Wrocławiu, gdzie można w
przystępnej cenie zakupić obrączki. Jestem totalnie nie w temacie i przychodzą
mi na myśl tylko duże firmy jak Apart, Yes itd. Może gdzieś teraz są jakieś
promocje. Bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • ania.wi Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 23.03.10, 15:20
      Jeśli wiecie już jakie mniej więcej obrączki chcecie to warto się przejść w
      kilka miejsc w centrum aby porównać ceny na konkretne modele.Ja tak zrobiłam
      kilka dni temu aby zrobić wstępne rozeznanie.Znajoma polecała mi DH Podwale,jest
      tam kilka stoisk na parterze i że mają najniższe ceny w mieście.Zdziwiłam się
      więc gdy okazało się że w Aparcie ta sama obrączka (1 szt) kosztowała 200 zł
      taniej.Wszędzie są póki co promocje (chyba tak po zastoju zimowym jeszcze) więc
      warto porównać
      • ania.wi Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 05.04.10, 12:23
        Zastanawia mnie jeszcze coś w kwestii obrączek a mianowicie dlaczego np w
        Aparcie który uważany jest za dobrą markę i klasę mają jak to okresliła niezbyt
        uprzejma pani z jednego z salonów tylko niektóre wzory i rozmiary obrączek do
        przymierzenia?Tak więc chcąc porównać jak leżą na moim placu dwa różne modele
        obrączki którymi byłam zainteresowana dostałam do przymiarki rozmiar bodajże 18
        przy moim 12!Pani powiedziała że wszystko jest na stronie internetowej.Myślałam
        że tym właśnie różni się strona internetowa od salonu że na miejscu można
        dokonać trafniejszej oceny pod względem wizualnym, rozmiarowym oraz wygody
        noszenia co jest przecież bardzo istotne bo obrączka ma służyć na lata...
    • joanna3112 Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 24.03.10, 15:45
      My obrączki kupowaliśmy u jubilera na Kozanowie (zaraz obok Biedronki), tylko
      nie pamiętam dokładnie jaka to ulica. Duży wybór i nawet niedrogo, chociaż
      mieliśmy swoje złoto. Za obrączki 14 gram zapłaciliśmy 462 zł (obie) przy czym 7
      g mieliśmy swojego. Za takie najzwyklejsze bez żadnych ozdób liczą sobie około
      390 za jedną. Myślę, że bardziej warto i opłaca się wybrać je u jakiegoś małego
      jubilera niż w tych sieciówkach typu Apart lub Kruk.
    • mlodapara11 Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 05.04.10, 14:34
      My kupowaliśmy u jubilera na Ruskiej, tuż przy pl. Jana Pawła II,
      obok Rossmanna. Przeszukaliśmy pół Wrocławia właśnie po apartach i
      yesach i innych w tym stylu, po czym okazało się, że u tego jubilera
      obok Rossmanna (nie pamiętam nazwy) mamy największy wybór i możemy
      sobie przymierzyć nasze rozmiary. Z tym, że my chcieliśmy proste
      obrączki, nie te nowoczesne z różnymi dodatkami, więc nie wiem, jak
      wygląda sytuacja z tymi wzbogaconymi obrączkami.
    • simka.ab Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 12.08.10, 13:07
      Nie przekonuje mnie tekst w stylu- „wystarczy wpisać w google jubiler wrocław”
      lub „Najtaniej wychodzi odlanie obrączek w nie dużym, ale profesjonalnym
      zakładzie....”masło maślane .
      Najbardziej interesuje mnie i myślę że nie tylko mnie opinie o konkretnych
      zakładach jubilerskich, czy ktoś miał z nimi coś do czynienia jak wykonały swoją
      pracę itd.
      Dlaczego opinie?
      Nie chcę mieś kłopotów jak mój kolega z pracy, wpisał w google –„ jubiler
      wrocław” wybrał jakiś zakład z listy zaniósł złom złota, 20% niż miały ważyć
      obrączki i się zaczęło ...
      Gość w zakładzie umówił się z nim na odbiór obrączek trzy dni przed ślubem, jak
      przyszedł po odbiór to się okazało że ilość złota była za mała i że musi
      dopłacić za złoto które on dołożył kilkadziesiąt złotych ponadto rozmiar
      obrączek się nie zgadzał, były za duże a wymiary z palców ściągał on sam osobiście.
      W przyszłym roku mam ślub i interesują mnie konkretne opinie, bo nie chcę się
      poruszać po omacku.
      • callja Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 12.08.10, 15:12
        Proszę o kontakt na maila gazetowego - podam namiary na sprawdzone
        zakłady juilerskie. Ewidentne reklamowanie danego zakładu jest
        zabronione regulaminem forum, stąd i niechęć forumowiczek do
        podawania adresów, które jako moderator jestem zobowiązana usuwać.
    • callja Re: Gdzie obrączki we Wrocławiu? 28.02.15, 20:47
      djt72 napisał(a):

> Widzę, że ktoś jest tutaj nadgorliwy i usuwa posty
      > Podałem ogólne nazwy ulic gdzie są jubilerzy a post został skasowany

O dyskretnie zakamuflowanym w tekście postu linku do strony www firmy jubilerskiej pan dj już nie wspomni, bo i po co?? ;)

Zacytowałam fragment postu, niestety oryginalny muszę także skasować, bo w stopce umieszczona jest reklama...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka