Dodaj do ulubionych

Do weselników z Winnej Góry lub Azylu

23.06.08, 09:46
Muszę koniecznie porozmawiać z osobą/osobami, które przygotowują się lub są już po weselu w Winnej Górze lub Azylu. Mam tydzień na podjęcie decyzji, które z tych miejsc wybieram, a pytań technicznych mnóstwo, na które właściciele nie do końca mogą odpowiedzieć, bo wiadomo,ze wg nich wszystko jest super.
Proszę więc o kontakt.
Będę wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek
   • 3sardynka Re: Do weselników z Winnej Góry lub Azylu 24.06.08, 15:07
    Dzieki za odpowiedź. Widziałam Twoje posty na forum przewodnikmp.pl - są duże plusy tego miejsca, choć trochę boimy się kosztów, zwłaszcza tych "ukrytych" i "dodatkowych" :) A mój N. twierdzi, że ta sala jest za ciemna - powiedz mi jak to wygląda podczas wesela, czy włączają tam jakieś dodatkowe lampy?
    • marzenak80 Re: Do weselników z Winnej Góry lub Azylu 24.06.08, 19:15
     Faktycznie, tanio nie jest. Ale nie ma żadnych kosztów "ukrytych", o wszystkim informują przed podpisaniem umowy. Mnie najbardziej "bolały" ceny za napoje, które zeszły ponadto co było w menu.
     Sala obsolutnie nie jest ciemna, dodatkowo na stołach paliły się świece. A jeśli chodzi Wam o salę szklaną, gdzie się tańczy, to ona własne oświetlenie. U nas te światła były zgaszone, bo w zupełności wystarczyły nam te światła, które miał zespół, a że zespół miał je niezłej klasy i w znacznej ilości to inna sprawa. Musicie jednak zdawać sobie sprawę, że sala szklana jest bardzo ciężka jeśli idzie o kręcenie filmów, a zwłaszcza robienie zdjęć. Światło flesza ucieka przez szyby, bo nie ma się od czego odbić. U nas w rogach sali porozstawiane były specjalnie parasolki. Fotografowanie wesela w Azylu to sprawdzian i wyzwanie dla fotografa, dlatego radzę postawić na profesjonalistę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka